Teonaa• 05 февраля 2024

УЗД і страхова

Значить от яка ситуація.
Записуєшся по страховій до гінеколога. Кажеш - скарги на біль.

Лікар відзвонюється в страхову, каже кіста під питанням.
Страхрва оплачує УЗД.

Варіант 2.
Все те саме, но лікар каже не кіста, а міома. Міома (каже) ця з 2015 року.
УЗД не покривається.

В чому прикол?
Барвіночка• 05 февраля 2024
Прикол в умовах договору зі страховою. Перечитайте виключення

Дівчина заглядєніє• 05 февраля 2024
Проблемы со здоровьем которые были до подписания договора со страховой не покрываются, оплачивают только новые проблемы …
Ангел-предохранитель• 05 февраля 2024
Мене теж трохи бісить, що гінекологу треба щось видумувати перед страховою, щоб провести мені нормальний огляд з аналізами та УЗД.
Страховка від роботи максимальна, включає навіть стоматологію. Але гінекологу має бути достатньо просто пропальпувати вагіну😕
Видящие_помогите• 05 февраля 2024
В мене майже так з кожним лікарем від страхової. Треба знати до яких ходити лікарів, бо деякі чи не знають чи не хочуть так робити
автор Teonaa • 05 февраля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
То якби лікар не наплутала, то покоили б?
Бо під час узд вона така каже «скажу кіста під питанням»
А по факту при відзвоні, зпбула і сказала як є
автор Teonaa • 05 февраля 2024
Ответ дляАнгел-предохранитель
У мене тоже хороша, від роботи чоловіка. Тоже з стоматологом.
Пздц
автор Teonaa • 05 февраля 2024
Ответ дляВидящие_помогите
Ну оно я 5й коментар дописала. Вона хотіла, но забула

На паровозе• 05 февраля 2024
Гострі стани покриваються, хроніка-ні.
Багряна осінь• 05 февраля 2024
Миома встановлена же, це не є страх д-з. Але у вас можуть бути різні опції по программі- профогляд, ліміт на гінекологію і т.д, з якого мона покрити узд. Треба программу читати. Взагалі суть страх медицини- лікувати гострі стани,які з*явились тут і зараз, а не видумувати як роозкрутити ск на хронічні захворювання.
автор Teonaa • 05 февраля 2024
Ответ дляНа паровозе
Гострі стани покриваються, хроніка-ні.
Кеп, та я в курсі
Прийшла я. Кажу - болить живіт. Що це? Хроніка чи ні?
Далі. Робиться узд.
І покривається ж. Бо є скарга, перевіриту яку на око - неможливо!
Так, немає наразі ні запалення поидатків, ні кісти. Все спокійно, лише міома стара.
Отже я просто йду до уролога далі. А не відмовляють вони в оплаті узд бо, ти бач, нічого не знайшли поганого по гінекологіі😳
автор Teonaa • 05 февраля 2024
Ответ дляБагряна осінь
Ну а якщо вона зробила те узі, і нічого що болить, не знайшла? Вона цим узі просто зрлбила діагностику, і плрадила шукати поичину болей у уролога (сечовий міхур дивитися), або до гастро - кишківник. Вона просто типу зробила узі по скаргам, і так виявилося, що це не по гінекологіі. Хто тоді оплачує? Адже ми могли піти іншим шляхом - лікар ПОПЕРЕДНЬО, перед узд подзвонила б і сказала - запалення яєчникі під питанням/апоплексія під питанням (страшна штука, зволікати не можна, треба операцію швидко)/відслойка-кровотеча під питанням - тобто любе «під питанням» - і страхова сказала б окей, робіть. Ну в чому прикол не розумію. Завжди покривалося. А зараз ще й нова страховка, свіжа - перший візит! Лікар взагалі сказала що у мене все ок, не через гінекологію болить. Тобто вона ПРОСТО так взагалі їм за ту мілму сказала, так і сказала - міома з 2015 року ще.
Дівчина заглядєніє• 05 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Почитайте правила страховки , там должно быть все пописано, что и как оплачивают
автор Teonaa • 05 февраля 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Та козли вони
Я і так знаю
Просто треба лікар щоб нормально казав.
На паровозе• 05 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Кеп, та я в курсі
Далі. Робиться узд.
Страхова розтлумачила причину вашого стану в хронічній хворобі? В мене теж доречі був прикол з міомою та страховою, видаляла вузли, теж не покрили, лаялася, сварилася, сторгувалися на відшкодуванні витрат на передопераційний пакет аналізів. А взагалі вище вірно написали, треба читати договір. Не програму, по якій вас застраховано, а загальний їхній універсальний договір. Вони зазвичай так виписані, що людину має або переїхати каток, або це має бути апендицит, все решта вилазить з хроніки, тому не покривається, усе гормональне також мимо, тому жіночі проблеми, діабет, щитовидка -усе за власний кошт.
автор Teonaa • 05 февраля 2024
Ответ дляНа паровозе
Хуже
Розтлумачила причину болю у вагініті (який лікар від фонаря сказала щоб гарантували мазок)
Я сварилася в чаті. Мені перелзвонилили, і кажуть на вагініт узд не гарантується
Кажу - так а живіт болить! До чого тут вагініт
Нє, вагініт теж болі може давати
Ми вам гарантували мазок, з результатами звертайтеся знов до лікаря. По самооплаті. Бо вагініт у виключеннях.
На паровозе• 05 февраля 2024
Ответ дляTeonaa
Хуже
Нє, вагініт теж болі може давати
А що за страхова у вас?
автор Teonaa • 05 февраля 2024
Ответ дляНа паровозе
А що за страхова у вас?
Вусо)