іронічна антитеза• Изменено 05 февраля 2024

Приступ у собаці

Добрий день, вчора у собаці, такси, трапився припадок - спочатку на лапку не міг стати, потім лежав і трохи тремтів. Такий приступ був і 5 місяців тому, після того як ми поїхали за город на машині (десь час їхати). Він був дуже радий гуляти. Там багато людей було, він був дуже радісний. Я той приступ повв´язую з перезбудженням. А ось, що вчора було незрозуміло. Була тиха сімейна обстановка. Хто з таким стикався? Хочу піти до ветеринара але, щоб мені не наговорили зайвого розкажіть свої випадки.
Ухахайкина• 05 февраля 2024
Як це У собаці???

Miss Lisi4ka• 05 февраля 2024
Эпилепсия, инсульт, болевой синдром. Может быть много вариантов. Вам для начала нужно к хорошему терапевту, а потом к неврологу или другому специалисту. Вы в каком городе? Если Киев - могу посоветовать терапевта Балан Викторию в клинике Величко (она терапевт-невролог) или езжайте в AHW в Милу.
автор іронічна антитеза • 05 февраля 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
Дякую, не Київ, але можна з´їздити.
В неї помірний прайс?
So_so• 05 февраля 2024
У меня был кот с эпилепсией, приступы случались без привязки к чему то конкретному и он при этом писял на себя(
Я думаю, что сейчас вет медицина продвинулась, должны помочь
Ухахайкина• 05 февраля 2024
Наш любимочка может начинать сильно сопеть как задыхается , как приступ астмы.
Я его беру на руки подношу к открытому окну.
Первый раз когда такое произошло я попользовалась духами и подумала что он вдохнул. Но это не оно
Ответ дляSo_so
Він у вас довго прожив, або живе?
Кудесница_с_пургеном• 05 февраля 2024
А який вік ?

Miss Lisi4ka• 05 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Дякую, не Київ, але можна з´їздити.
В неї помірний прайс?
У Балан Виктории? Относительно Киева да. И в клинике AHW в Миле тоже хорошие специалисты и прайс аналогичен.
So_so• 05 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Він у вас довго прожив, або живе?
18 лет и умер не своей смертью. Во всём остальном имел шикарную жизнь.
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А який вік ?
2 роки і 3 місяці
Ответ дляSo_so
Дякую, маю надію)
Я його дуже люблю. Хочу купити щє дівчинку.
Кудесница_с_пургеном• 05 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
2 роки і 3 місяці
Раніше помічали за ним щось подібне ?
Латексне альтер ЕГО• 05 февраля 2024
Да, посидьмо на форумі, наклепаємо тему, а чому б і ні? Хай собака собі чекає, поки хазяйка тут ляси поточить.
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Раніше помічали за ним щось подібне ?
Тільки 5 місяців тому, але тоді день був дуже насичений. Він не звик до такого.
Ответ дляЛатексне альтер ЕГО
Ви самі собі серце поставили?)
Ответ дляУхахайкина
То ви ще не вияснили, що саме?
ХтоЯкщоНеЯ• 05 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Дякую, маю надію)
Мальчик и девочка, будете разводить ? Или девочку стерилизуете?
Кудесница_с_пургеном• 05 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Я не хочу вас лякати але це може бути епілепсія . це не смертельно , лікар припише уколи і таблетки , потрібно буде давати пожиттєво .
А ще може бути гкмп, зробите узі сердця
Ответ дляХтоЯкщоНеЯ
Я щє не знаю, залежить як вони будуть разом себе почувати. Я б дуже хотіла мати купу такс. Вони чудові.

Ухахайкина• 05 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
То ви ще не вияснили, що саме?
У врача были по разным поводам . Сказал по этому поводу ничего не делать . Такое бывает .
В основном я заметила когда у него перевозбуждение
Голубая фишка• 05 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Можливо у вашого песика якесь захворювання, не потрібно злучати такого
Доктор Хаос• 05 февраля 2024
У кота такое было. Инсульт. Через пару недель после этого начались эпилептические припадки.
Пугачиха• 05 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Вы серьезно?
Собаку с эпилепсией пустить в разведение?...
Ответ дляПугачиха
Вы серьезно?
Ну то я ж з´ясую, чи ви такий варіант не роздивляєтесь?
АнтиТроль• 05 февраля 2024
Ответ дляMiss Lisi4ka
В клинике величко могут только угробить животное, никому не рекомендую, чудом спасли кота после них
Багато хто хвалив клініку в Київській області, якщо не помиляюсь у Бородянці. Може у когось є інформація....
Голова колгоспу• 05 февраля 2024
Обовʼязково до лікаря і краще одразу невролог
Може бути все що завгодно, але схоже на напад епілепсії
Сама з таким зіштовхнулася влітку 23, псу 11 років
Перший напад був сильний і я дуже злякалася, але в той же день повезли до невролога , поставили епілепсію і призначили мрт мозку, аналізи ( но мрт не робили) приймає на постійній основі людські таблетки від епілепсії
Будь ласка не зважайте і зверніться до лікаря
Єдине коли напад (якщо все ж таки епілептичні) бажано щоб не було багато світла, біля голови якийсь плед чи подушку кидати і краще собаку на гладити і на чіпати, тим паче морду ( хотіла під кінець нападу протерти серветкою, так він її зажав, добре що не пальці)
Здоровʼя песику
Голова колгоспу• 05 февраля 2024
Ответ дляіронічна антитеза
Якщо підтвердять епілепсію не раджу розводити , по перше для собаки не ок( якщо сука) а по друге цуценята можуть бути з вродженою патологією
Ответ дляГолова колгоспу
Так, це зрозуміло ...
Дякую за ваш досвід