Гарні диньки• 12 февраля 2024

Хочу схуднути, ні як не можу сама

Хочу брати дієтолога, варта чи ні?
вре_Динка• 12 февраля 2024
А ви будете виконувати його поради?
НетЕщеНаверное• 12 февраля 2024
Я поняла, что даже если я найму диетолога, толку не будет. Это, разве что, меня кормить, а на остальное время запирать в помещении без еды)))
Тільки не про гроші• 12 февраля 2024
сколько в течение дня вы выпиваете воды или жидкости вообщем? и какой вес
автор Гарні диньки • 12 февраля 2024
Ответ длявре_Динка
А ви будете виконувати його поради?
Буду, це точно
автор Гарні диньки • 12 февраля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
Води, дуже мало п‘ю. Ріст 174 вага 94
Жена брата Админа• 12 февраля 2024
Знакомая из стоматолога переквалифицировалась в диетолога.Говорит,что дурочек на мой век хватит.
Блиск думки• 12 февраля 2024
Ответ дляГарні диньки
Води, дуже мало п‘ю. Ріст 174 вага 94
О май гад) исключите углеводы или сведите прям до минимума
Помидорина• 12 февраля 2024
Ніхто вам не допоможе, крім самоі себе. Почати це вже половина успіху. Я теж довго не могла почати, спорт+менше істи, -7 кг уже
Угги_в_горошек• 12 февраля 2024
Ответ дляГарні диньки
Води, дуже мало п‘ю. Ріст 174 вага 94
ого
Тільки не про гроші• 12 февраля 2024
Ответ дляГарні диньки
Води, дуже мало п‘ю. Ріст 174 вага 94
не получится у диетолога или с диетолог ничего. начните с жидкости. 3,5 литра в день это самая минимальная норма для вашего веса. это все - вода, бульон, компот, сок, чай.. все вместе.
через месяц обратитесь.
начните с воды и добавьте прогулки.
хочется есть- пейте воду.
вес сдвинется, потом обратитесь. на мой взгляд, сейчас это будет простая трата денег.
Угги_в_горошек• 12 февраля 2024
я сегодня встала на весы, +2кг после выходных, тоже подумала, что надо заканчивать с булочками и конфетами
Нехай щастить• 12 февраля 2024
питание сама себе сделала
тренера в зале взяла
цель 6 кг точно и подтянуть тело
автор Гарні диньки • 12 февраля 2024
Ответ дляТільки не про гроші
через месяц обратитесь.
начните с воды и добавьте прогулки.
хочется есть- пейте воду.
Дякую🙏🏻
фан L.O.S.T.• 12 февраля 2024
По власному досвіду - якщо ви сама для себе не вирішите, що все худну і не почнете щось доя цього робити, толку не буде. Я так теж не могла довго є, ходила до дієтолога,схудла, але після закінчення співпраці знов забила і наїла ще зверху. Поки не вирішила сама і не взяла сама себе в руки, нічо не виходило. Після самопереламуванння схудла без дієтолога з 91 кг до 73, худну далі, стараюсь не давати собі слабину, але правда не завжди виходить)
Колишня муза• 12 февраля 2024
Якщо у Вас немає сили волі і немає бажання робити елементарне - зараз купа доступної інформації пл цій темі, лиш сядь, витрать пару днів і почни діяти, то як Вам допоможе дієтолог?
Тільки не про гроші• 12 февраля 2024
Ответ дляГарні диньки
Дякую🙏🏻
я пью как остывшую кипяченную так и обычную питьевую из бутылке.
минеральной пью очень мало, у меня после начинаются проблемы с почками.
пусть у вас все получится
автор Гарні диньки • 12 февраля 2024
Дівчата, дуже дякую, за поради🙏🏻
Угги_в_горошек• 12 февраля 2024
в мене подруга купила програму Віктора Мандзяка, за місяць - 6кг. На НР була знижка на програму -50%
Веселуха Муха• 12 февраля 2024
Ответ дляфан L.O.S.T.
А як худнете скажіть будь ласка, інтервал, підрахунок калорій.. чи щось інше?
Самая СоветЧиваЯ• 12 февраля 2024
Мне помогает только зал. Потому что питание мне надо меньше 1300-1400 постоянно чтобы худеть, не могу долго держать такой каллораж
Зайченя• 12 февраля 2024
Ответ дляУгги_в_горошек
Я в ПМС не стаю на ваги) завжди ж прибавка.
Та і бісить, що в цей період на на добу -жві перетворююсь на сарану просто
Я натуралка• 12 февраля 2024
Ответ дляГарні диньки
Дякую🙏🏻
Будьте обережні з такою кількістю води (нирки).
Викасикрет• 12 февраля 2024
То мій біль, я Вас розумію.
Пішла на марафон (читай - купила готове пп меню), рахую калорії, 1400-1600 на день, не виходжу за рамки, пью воду, тричі на тиждень займаюсь в залі з тренером, раніше був пілатес тричі на тиждень.
Вага стоїть 80-82 кг.
Я розумію що набрала я її не за місяць, але ж можна хоч два кілограми на місяць скинути, якого ти стоїш?
Вже руки опускаються, з листопада ’худну’
Xвостокрутелка• 12 февраля 2024
Я пробувала рахувати калорії, але на довго мене не вистачає.
Сбалансувала харчування тим, що дотримуюсь схеми, як на тарілці. До цього їла дуже мало овочів і фруктів, і багато вуглеводів.
За 2 місяці не напрягаючись - 4 кг.
І з травленням краще стало.
Xвостокрутелка• 12 февраля 2024
Marmu• 12 февраля 2024
Ответ дляГарні диньки
Буду, це точно
Автор, давайте я вам дам поради, і кошти зекономите) виключіть повністю усі перероблену їжу (чіпси, печиво, ковбаси тощо), цукор повністю, сухофрукти (можна фруктів небагато). Якщо супер сила волі - то і глютен.
Схуднете аж бігом
Коленная ложечка• 12 февраля 2024
Ответ дляВикасикрет
То мій біль, я Вас розумію.
Вага стоїть 80-82 кг.
осень похожая ситуация
Коленная ложечка• 12 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Схуднете аж бігом
ніфігаааааа
Xвостокрутелка• 12 февраля 2024
Ответ дляMarmu
Схуднете аж бігом
Я не бачу сенсу повністю виключати цукор. Що буде від однієї чайної ложки в каву або чай?
А глютен що? Обмежити - можливо. Відмовитись повністю - нащо?
Xвостокрутелка• 12 февраля 2024
Ще зверніть увагу на стан здоров´я, перевірте щитоподібну.
Бо є проблеми, або ліки, що дуже впливають на обмін речовин. Це не відміняє раціонального харчування, але по собі знаю як стоїть вага, коли є якийсь чинник.