Маю натхнення• 14 февраля 2024
Чи випускають зараз багатодітних чоловіків?
Хто нещодавно перетинав кордон, підкажіть, будь ласка, чи випускають багатодітних чоловіків? Чи потрібно зараз надати відмітку з ТЦК? Як в ТЦК ставлять відмітки? Після проходження комісії чи довго мутузять? Чи взагалі краще зараз чоловікам не виїжджати і не потрапляти до ТЦК? Поділіться своїм досвідом.
Черговий по кухні• 14 февраля 2024
У знайомого дружина носила в тцк документи, щоб отримати відмітку. Відмітку отримав, але нюансів не знаю
Стріляний птах• 14 февраля 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Випускають, без тцк. Просто 3 і більше свідоцтва. І з дітьми.
Ключове - ’з дітьми’.
Без дітей тільки з відміткою ТЦК. І це правильно, бо свідоцтва навчились ’малювати’ на раз-два
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Раньше мотались с свидетельством многодетной семьи и никто даже не просил 3 свидетельства где отец.
Теперь нужно обязательно свидетельства трёх детей и там мужчина должен быть отцом
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Ну що ви, мамо!• 14 февраля 2024
Ответ дляСтріляний птах
Ключове - ’з дітьми’.
Що значить маювати? Вони перевіряють по базі . У Дії повинно підтягуватись.
МатьЧасть• 14 февраля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
Наробив дітей, то чому не хоче йти їх захищати ?
Потому ,что мой ребенок достояин только,что б его защищал его же отец.
А дети из многодетных достойны, что их тоже защищал отец моего ребенка
Ну що ви, мамо!• 14 февраля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Только через ТЦК и бумаги от тудаа
Нема такого в законі.
МатьЧасть• 14 февраля 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Нема такого в законі.
По закону мой муж имеет заболевание и не подлежит мобилизации.
хотите еще обсудтьь законы?
Ну що ви, мамо!• 14 февраля 2024
Ответ дляМатьЧасть
хотите еще обсудтьь законы?
До чого тут ваш чоловік і багатодітний на кордоні?
МатьЧасть• 14 февраля 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Это Вам ответ про законы.
Ну що ви, мамо!• 14 февраля 2024
Ответ дляМатьЧасть
Это Вам ответ про законы.
Звертайтечь в суд, якщо порушили ваші права.
Небоброїдка• 14 февраля 2024
Ответ дляКудесница_с_пургеном
А кормити ви будете?
Прикуси Язика• 14 февраля 2024
Ответ дляПлекаю думи
Треба відмітка. Зараз вносять в Оберіг
обериг яйценосцив вид окопа
Стріляний птах• 14 февраля 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Малювати означає підроблювати. Знаю двох чоловіків, які виїхали зі свідоцтвами неіснуючих дітей ...
Прикуси Язика• 14 февраля 2024
Ответ дляНебоброїдка
А кормити ви будете?
так в армии зарплату платят.
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Ответ дляНебоброїдка
А кормити ви будете?
А вы кормите детей погибших воинов?
Небоброїдка• 14 февраля 2024
Ответ дляРозумна Губка
А вы кормите детей погибших воинов?
А вы кормите ?
Розумна Губка• 14 февраля 2024
Ответ дляНебоброїдка
А вы кормите ?
А я и не спрашиваю у людей, кто будет кормить моих детей
Прикуси Язика• 14 февраля 2024
Ответ дляНебоброїдка
А вы кормите ?
так мы за равноправие. отец 3+, как ни крути, за свой выводок крушить врага лопатой должен гораздо эффективнее, чем отец 2, 1 или вообще бездетный. мотивации то огого.
Гарачий Чокалад• 14 февраля 2024
Ответ дляПрикуси Язика
Зачем ему это? Он вывезет детей в безопасное место и уже защитил
Ліньки гуглить• 14 февраля 2024
Ответ дляНу що ви, мамо!
Нема такого в законі.
На сейчас в законе вообще нет упоминания про тцк и военно-учетные документы.
Что не мешает их требовать
Киця-бриця• 15 февраля 2024
Ответ дляЧерговий по кухні
А от це правильно !
У нас знайомий, 3 дітей, молодшій 5, принесли повістку до дому, каже я багатодітній, йому відповіли - приходь у воєнкомат все виясним. Прийшов, забрали воєннік і відправили проходити комісію. Це капец. Потім дружина носила свідоцтва дітей для уточнення інформації.
Так що і таке буває.