17 февраля в 18:23

Хто не з прифронтових та окупованих територій? Ви втратили роботу, коли почалась

Війна? Можете за близьких також написати. Хто з прифронтових та окупованих і в нього залишилась стара робота теж можете написати.
Результат:
вже голосів: 67
25 (37.31%) Ні
23 (34.33%) Так
11 (16.42%) Свій варіант
8 (11.94%) Я з окуп. та приф. тер.
Sergeevna-a227 17 февраля в 18:27
У мене все як було. Єдине два місяці вдома сиділа, потім як було. Ну і зп не росте. Раніше з нового року хоч трошки ставку піднімали, а тепер ні.
nightwoman 17 февраля в 18:28
Батьки в Херсоні звільнились в окупації. Тато з важливрїї структури (бо чекали що прийдуть по нього) мама з укрпошти, бо там працювати можна було через звільнення і приймання в парашу пошту.
Обоїх після деокупації не поновили на роботу. Бо немає області, немає потреби в робітниках.
Mtatjana 17 февраля в 18:34
Ответ дляnightwoman
Батьки в Херсоні звільнились в окупації. Тато з важливрїї структури (бо чекали що прийдуть по нього) мама з укрпошти, бо там працювати можна було через звільнення і приймання в парашу пошту.
Обоїх після деокупації не поновили на роботу. Бо немає області, немає потреби в робітниках.
Жах
А хіба Укрпошта не виплачувала Зп, поки окупація була? Хоча б щось?
Okk -7ebd 17 февраля в 18:34
Ні я не втратила ні на один день бо в торгівлі харчових продуктів навпаки збільшили зп платити подвійну оплату. Чоловік в сфері шоу бізнесу втратив роботу, але це дало йому поштовх працювати самому на себе
nightwoman 17 февраля в 18:37
Ответ дляMtatjana
Жах
А хіба Укрпошта не виплачувала Зп, поки окупація була? Хоча б щось?
Я не знаю як й вид установи у неї, коли всі написали на звільнення директору філії який став колаборанти потім, то і закрили відносини з працівниками.
Не писати заяву було також неможливо. Всі писали одним днем
Mtatjana 17 февраля в 18:38
Ответ дляnightwoman
Я не знаю як й вид установи у неї, коли всі написали на звільнення директору філії який став колаборанти потім, то і закрили відносини з працівниками.
Не писати заяву було також неможливо. Всі писали одним днем
А, ясно
Чесно кажучи, це капець
nightwoman 17 февраля в 18:43
Ответ дляMtatjana
А, ясно
Чесно кажучи, це капець
Та то наче дрібниці вже, головне що капець позаду. В окупації було гірше.
Mtatjana 17 февраля в 18:46
Ответ дляnightwoman
Та то наче дрібниці вже, головне що капець позаду. В окупації було гірше.
Так, просто я сподівалась, що якось більш людяніше компанії ставились до людей в окупації
ЮлияL 17 февраля в 19:15
Я в Киеве потеряла работу. И полгода вообще тишина была.
dulenok 17 февраля в 19:54
В Харькове не потеряла...остановились буквально на пару недель в самом начале.
Sara Ice 18 февраля в 14:42
Ответ дляSergeevna-a227
У мене все як було. Єдине два місяці вдома сиділа, потім як було. Ну і зп не росте. Раніше з нового року хоч трошки ставку піднімали, а тепер ні.
.