ГоловнаЯ• 18 февраля 2024

Одним прилітає, а іншим ні.

Я помітила, що є люди які роблять багато злого, відверто злого по відношенню до інших людей, і вони собі чудово живуть. А є інші які стараються жити більш менш, і тільки щось то одразу їм прилітає. Чому так?
Снідаю авокадо• 18 февраля 2024
Що прилітає?

КрестьянинДиор• 18 февраля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Що прилітає?
Гімно на лопаті
Говорю-балакаю• 18 февраля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Що прилітає?
І я не розумію , де ж справедливість ?(
Крайня невістка• 18 февраля 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
І я не розумію , де ж справедливість ?(
Де що?
dahashutka19• 18 февраля 2024
Бо ніякого бумерангу не існує
автор ГоловнаЯ • 18 февраля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Що прилітає?
Карма , хтось каже бумеранг , хтось каже відповідь
Твоя космішна• 18 февраля 2024
Ответ дляСнідаю авокадо
Що прилітає?
Голуб миру
Все возможно• 18 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Ну вот Навальному прилетело, до этого Немцову, а Путину нет, вы об этом?
Коржик• 18 февраля 2024
Не треба ні на кого дивитися, дивіться на себе, в кожного своя доля свої випробування, комусь прилітає по трохи постійно, в когось все добре, але потім як прилитить... Ніщо не проходить безслідно, причому зараз ці всі процеси прискорились...

Пацаааааааан• 18 февраля 2024
Нет однозначно черного и белого в этом мире. Думаю так,.. что те люди которые не чувствуют своей вины после плохих дел, считают что они правы, то вот им не прилетает. А те кто понимает что не прав, им возвращается зло.
Звездолётчица• 18 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Нет такого и справедливости нет. С добрым утром
Дело было давно• 18 февраля 2024
Как там? Каждый получает то, во что верит
Секс-Бомба• 18 февраля 2024
Бо справедливості не існує. Бумеранга теж.
Бавовнятко• 18 февраля 2024
В том что хороший человек сделав кому то плохо винит себя. И сам ждёт кару, вот она и приходит
Дело было давно• 18 февраля 2024
Ответ дляГоловнаЯ
Тут есть ещё момент, что они могут делать все правильно в своей системе координат.
Это как для веганов большинство людей делает плохо, из-за убийства животных, но они не считают это плохим.
Должно ли им ’прилетать’?
lilu1990• 18 февраля 2024
Що значить злого? Це варіюється. Від не вступити вагітній місце в автобусі до убивства
Дело было давно• 18 февраля 2024
Ответ дляlilu1990
А если это убийство в целях самообороны или защиты семьи? Это плохо?
lilu1990• 18 февраля 2024
Ответ дляДело было давно
Заради сім´ї я би певно убила. Особливо заради племінниці. І не відчувала би себе погано.
Щас ухожу• 18 февраля 2024
У меня начальство ,просто монстры ,там одни бабки на уме ,по их словам им ничего и никого не жалко ,готовы изнечтожить .
Мне ( и не только мне) кажется,что люди продали душу дьяволу (фигурально выражаясь).
Чем больше они творят гадостей ,тем они богаче и успешней ,и детки их имеют всё и дальше больше . А хороший ,добрый человек страдает от неудач , безденежья и болячек .
Почему так ,непонятно?! 🤔

кнопкодав• 18 февраля 2024
Тому що немає в житті справедливості
Миззери• 18 февраля 2024
Справедливости нет
Они сами себя чувствовали виноватыми и что заслуживают наказание и притянули бумеранг
Посудомойка• 18 февраля 2024
Ответ дляТвоя космішна
Голуб миру
Ггг
А я думаю що то було) шапка, куртка, волосся , навіть телефон в говні, та ні то ж голуб миру)
Більше їх не буду кормити. Виходить і справді кормиш, а тебе обісрали. А таке як Пуйло в тисячах смертей винен і нічого йому.
Мрії у вирії• 18 февраля 2024
Ответ дляГоворю-балакаю
І я не розумію , де ж справедливість ?(
Справедливости нет
Мрії у вирії• 18 февраля 2024
Ответ дляВсе возможно
И Собчака он тоже перед выборами убрал
Мрії у вирії• 18 февраля 2024
Ответ дляПосудомойка
Ггг
Это уже давно двойник, того давно замочили
Жертва интернета• 18 февраля 2024
Ну я по форуму та інколи оточенню бачу, що люди здебільшого не в стані адекватно оцінити власні вчинки.
Можуть нахамити комусь, а коли їм відповідають в тому ж тоні - кричать що опонент хам і вони такого не заслужили.

Можуть підвести когось, а коли чують претензію - обривають стосунки, бо їм посміли зробити зауваження.

Можуть щиро вважати, що партнер є власністю, бо в них шлюб та діти, і розлюбити не має права, тому чекають на його/її голову проклять і помсти.
І так далі.

Тому всі ці бумеранги - дуже умовна штука.
Просто живіть так, щоб вам перед собою не було соромно та й все.