Тень льва• 19 февраля 2024
Дівчата, порадьте будь ласка…. сестра
В мене є молодша сестра.
У мене є сімʼя і у неї (дітей у неї немає)
Після заміжжя її чоловік дуже її змінив.У неї немає часу ні на батьків ,а за мене взагалі мовчу.Він мене ненавидить……я тільки не розумію за що….
Спочатку як вони одружилися ходили до нас у гості,а потім щось сталося…..хоча ми не сварилися.
Вона мені постійно говорила,щоб я не роз творилася в дитині.Коли я пару раз казала,що усім моїм подружкам сестри допомагають,а ти мені ні ,вона казала що не повинна мені допомагати.(вона то права,але хоч 1 раз в пів року можна посидіти і допомогти)
А зараз коли моя дитина підросла ,то вона дуже хоче бачитися з нею.А мені вже не хочеться,вірите?!
Зараз вона постійна зайнята……Працює HR менеджером.За цілий день не може трубку взяти(це стосується тільки сімʼї),бо декілька разів у робочий час бачила її в кафе з подругою.
Не допомагає батькам,дідусю.Постійно зайнята.
Але проблема ось в чому……
Мені дуже обідно…..Вона на всіх забиває,а потім раз в 2-3 тижня прийде до дідуся ,принесе цукерки і усі розповідають яка вона класна…..
Я це роблю постійно.
Вона не телефонує нікому,усі ображаються.А потім дзвонить і розповідає як тяжко працює і що була закордоном в гостях.
Можливо я чогось не розумію…..
Мама мовчить і слова не може їй сказати…..
Вона працює.
Я також з дитиною і працюю.Но я не роблю з себе жертву,що я працюю
Але проблема ось в чому……
Я це роблю постійно.
Можливо я чогось не розумію…..
Вона працює.
Тень льва
• 19 февраля 2024
Можливо я щось не розумію,але це вже накипіло.
2 тижня вона навіть не дзвонила дідусю.А сьогодні прийшла…..принесла ковбаску і цукерки і яка молодець.
А мене вони трохи дістало……
Лагшмивара• 19 февраля 2024
Може чоловік відговорив від родини. В мене батько такий був, дуже йому спілкування матері з родиною не подобалось
Даха-сваха• 19 февраля 2024
Ответ дляБесбардак
Хтось шось зрозумів?
Очередная история, как старшая сестра завидует младшей
Щаслива Я• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
А мене вони трохи дістало……
Не пробовали заняться своей семьёй? Тогда не будет времени подсчитывать, кто кому и сколько не звонил, а главное что и кому в каком количестве принес пожрать и не только. Вот не зря говорят в народе: лучше быть сиротой, чем иметь таких родственников как вы.
Тень льва
• 19 февраля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Цікаво чим я їй заздрю?
Діло не в цьому…..
Просто коли ти усе робиш,а вона раз в місяць в гості прийшла і хороша,розумієте?
Діло не в цьому…..
Чумачечая Весна• 19 февраля 2024
Робіть як сестра, займіться дитиною, собою, своїми подружками...
Не любовница• 19 февраля 2024
все на іі совісті . ну як ви можете на неі вплинути? аж ніяк
ви вже всі дорослі люді. забєйтє х*р на неі
Чумачечая Весна• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Цікаво чим я їй заздрю?
Діло не в цьому…..
Так і буде далі. Ви обидві хороші, не залежно хто скільки робить.
Мамаша в бигудях• 19 февраля 2024
а какая вам разница что делает или что не делает ваша сестра для семьи родителей ? ваще дело за себя отвечать, все
а там уже решат сами кто хороший кто плохой и вы на это никак не повлияете.
я с ребёнком брата только за радость помогала и сидела и сейчас бы помогала, но они уехали.
Бесбардак• 19 февраля 2024
Ответ дляДаха-сваха
Поэтому я и не поняла, видимо. Я - старшая
Тень льва
• 19 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Бо дідусю я допомагаю більше,батькам також.
В папи був ювілей то вона йому бутилку купила(як алкашу,хоча він дуже рідко пʼє)
Ну як так можна?!хоча він завжди для неї усе робив я робить
постою_послушаю• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Цікаво чим я їй заздрю?
Діло не в цьому…..
Вы хотите, чтобы она была плохая для них? Зачем вам это?
Я вашу простынь пока прочитала, чуть со стыда не сгорела, честно.
Тень льва
• 19 февраля 2024
Ответ дляЛагшмивара
Так,бо у її чоловіка є тільки мама і бабуся.і більше ніяких родичів
Мамаша в бигудях• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
ну возьмите конфетку с полки за то что вы больше помогаете
какая кому разница
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Цікаво чим я їй заздрю?
Діло не в цьому…..
а яка ваша мотивація все робити?
чи ви це робите щоб і вас хорошою вважали?
та то не у нашій власті , як хто про нас думає
ми щось робимо бо самі це вважаємо за потрібне і важливе
Щаслива Я• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Цікаво чим я їй заздрю?
Діло не в цьому…..
Не думали, что вы делаете всё (кстати, что именно вы делаете, что все должны вам в ножки кланяться?) , тяп ляп, потому это не ценится родными? Не думали, что вас, как затычка в каждой бочке, сильно много в жизни родственников, потому они устали от вас, а приход или звонок вашей сестрицы, это как глоток свежего воздуха для них?
Тень льва
• 19 февраля 2024
Ответ дляпостою_послушаю
Ні,я не хочу ,щоб вона була погана.
Просто хоча б щось робити можна для рідних.
І це в неї дітей ще немає.Потім вона зрозуміє як хочеться допомога……
Щаслива Я• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Мля... Какая ле вы меркантильная... Боже борони от таких сестре как вы. Правильно сестра делает, держась от вас подальше.
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Ні,я не хочу ,щоб вона була погана.
ну то вискажіть ій все це
що ви ще можете зробити? які ваші ідеі?
Бесбардак• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Ні,я не хочу ,щоб вона була погана.
Вы не пробовали просто отстать от людей?
Тень льва
• 19 февраля 2024
Ответ дляЩаслива Я
Повірте я і сестрі надарувала подарунків.Біле золото і т.д ,а вона мене навіть з 30-річчям не привітала.
Діло не в грошах…..
Ми з чоловіком працюємо багато.В нас трохи фінансово краще,а її завжди жаліють,що вони на зйомці живуть.Але я ж не винна,що у мого чоловіка була квартира.
Вони з чоловіком набагато більше подорожували ніж ми,але про це усі мовчать
Діло не в грошах…..
Не любовница• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Цікаво чим я їй заздрю?
Діло не в цьому…..
ви дівчат зовсім не чуєте тут
ви глуха і непробивна
Акуна_Матата• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Цікаво чим я їй заздрю?
Діло не в цьому…..
То і ви нічого не робіть і будете хороша!Я можу місяцями не спілкуватися з батьками і братом. І я взагалі не працюю.
постою_послушаю• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Ні,я не хочу ,щоб вона була погана.
У ваших родителей гектар огорода? Дедушка лежачий и недееспособный? Вы не можете одному ребёнку рады дать что сестра должна вам его нянчить?
Поймите, навещать родителей и дедушку раз в две недели это НОРМАЛЬНО. Не отвечать на звонки в рабочее время тоже НОРМАЛЬНО. Сходить в кафе с подружкой или съездить за границу не чувствуя вины перед родственниками тоже абсолютно гуд
Та никада в жизни• 19 февраля 2024
Ответ дляТень льва
Цікаво чим я їй заздрю?
Діло не в цьому…..
Займіться своїм розвитком. Розвитком своєї дитини.
Бо читати ваш текст - це ті ще тортури.
Простоваля• 19 февраля 2024
ваша сестра не обязана сидеть с вашим ребенком. тем более у нее своих нет, нет опыта с такими малышами. я люблю свою племянницу, ей чуть больше года, но одно дело поиграться, и совсем другое, когда она плачет и пора менять памперс.
насчет отношений с вашей семьей - да, так бывает, что то, что делается регулярно, не ценится, зато то, что случается раз в год, превозносится. как раз потому, что редко случается. но я надеюсь, вы дедушке конфеты носите потому, что его любите? а не для самоутверждения
Тень льва
• 19 февраля 2024
Ответ дляНе любовница
ну то вискажіть ій все це
що ви ще можете зробити? які ваші ідеі?
Удалено администрацией...