Злива інформації• 21 февраля 2024

Співбесіда. Я зараз вибухну. Навіщо роботодавці так роблять?

Домовились про співбесіду, я вказала бажаний поріг, з якого можу починати.
Це 20 тисяч (Київ). Мені дзвонять, назначають. Приєднусь і вони кажуть ‚а як ви ставитесь до зарплати в розмірі 12 тисяч грн?‘ - і це офісний графік з 9 до 18.
Я кажу, що негативно, бо оговорений поріг - 20.
Після цього директор каже що питань немає і ми відключаємось. Навіщо було забирати мій час?!
Це ще добре, що я попросила онлайн. Якби приїхала туди ще і на дорогу витратилася - взагалі була би в шоці
Elena_Kiev_Solomenskiy• 21 февраля 2024
сколько ваших минут они забрали? выставьте им счет)))

Харчовий тріль• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
То нормально. За що платити більше?
Вам точно немає за що!
Скіфська пектораль• 21 февраля 2024
Ну вам хоть это честно на собеседовании сказали, а не спустя месяц работы просто принесли в конверте, как это было у меня.
Скіфська пектораль• 21 февраля 2024
Ответ дляВідірву та викину
Не володію жодною, зп 2 тис дол. А ви вкл мозок😂
Неплохо, особенно учитывая, что язык не знаете. У меня почти такая же. Я знаю язык, но плохо, хотя на моей работе и моего невысокого уровня языка хватает. Но понимаю, что надо продолжать учить дальше язык. Потому что это прям очень помогает получать выше зарплату.
Анти-анонім• 21 февраля 2024
Ответ дляСовбез
20....жах
Все ви правильно зробили.
Я 20 заробляю з дому, працюючи собі в піжамці кілька годин / тиждень.
Щоб мені захотілось такскатись на офісну роботу з 9 до 18 - навіть не знаю, скільки б мені треба було запропонувати...від 40 МІНІМУМ. І то, це мали б бути ще там якісь афігенні бонуси.
Ким ви працюєте?
Эт вернячОк• 21 февраля 2024
Ответ дляparele
Тотальный причем. Мы с огромным трудом закрываем вакансии.
Вакансии по каким должностям? А то мы можем в Днепр рвануть, у нас на периферии 8-9 уже за счастье, если найдешь.
ПростоБелка• 21 февраля 2024
Ответ дляElena_Kiev_Solomenskiy
Минут? А ничего что для собеседования надо подготовить себя, отложить все дела, освободить от всего время. И отменить все другие планы. Даже если это по телефону.

Детские_Будут?• 21 февраля 2024
Ответ дляВідірву та викину
10 млн выехало! Каких людей больше???
Сейчас нехватка кадров во всех областях
ніякої нехватки кадрів немає. Ви все вірно написали - 10млн. виїхало.
Тобто споживачів стало менше.Виробництва скорочують, тому що немає вже того попиту, немає людей. У знайомої фірма - довелось половину співробітників звільнити, просто вже не треба стільки спеціалістів.

Нажаль, ситуація страшніша ніж ми її уявляємо...
Вареничніца• 21 февраля 2024
У нас в компании искали бухгалтера за 30 на старте и не могли долго найти. А тут 12. И это Киев. Подурели работодатели
Майструю крила• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Бухгалтер
Ви знаєте, я главбух з майже 20 річним досвідом, але на малих підприємствах. Мої роботодавці погодились на 30 але на 3 місяці випробовувального 20. Моєю роботою наче задоволені... але на ці 30 я зайнята з 9до 19... кримінально відповідальна і думаю вже чи треба воно мені... але якщо бізнес піде, то обіцяють помічницю з ростом обсягів і адекватне курсу регулювання зп. От наче тримаюсь. Але від кількості законодавчих нюансів з моєю роботою вже обертом іде голова. Є підробіток на 2-3 години в день, який приносить ті самі 20 тисяч... от і думаю чи то зажралась чи то роботодавець багато хоче на 30. В загальному працюю майже з 8 до 20... але і зп 50.. наче і не кобила я... і не можу без роботи
автор Злива інформації • 21 февраля 2024
Ответ дляМайструю крила
Вимагайте помічницю! За таку зайнятість і обсяги роботи , 30 - це мало!
Але і залежить від міста
Не виправдовуюсь• 21 февраля 2024
автор, а де ви вказали про 20000? в резюме? чи ейчару писали про це?
Майструю крила• 21 февраля 2024
Ответ дляВареничніца
Главбух і бухгалтер різні речі
Совбез• 21 февраля 2024
Ответ дляАнти-анонім
Ким ви працюєте?
СММ та таргетологом
Ответ дляНе виправдовуюсь
В резюме
І ейчару казала
Все ж в пості написано
Майструю крила• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Але і залежить від міста
Дякую,Київ, ще тільки запуск. Треба налагодити. Бо ще менеджера навіть нема, можливо тому така завантаженість. Я на це сподіваюсь
Майструю крила• 21 февраля 2024
Для бухгалтера на якусь ділянку 20 це дуже адекватна зп. На те і є співбесіда, щоб всякі неадекватні роботодавці відсіювались. Хоча на тиждень- два треба ще випробовувальний без оформлення трудової. Бо всяких жмотів вистачає
Анти-анонім• 21 февраля 2024
Ответ дляСовбез
СММ та таргетологом
Зрозуміло
Зараз часто зустрічається такі пропозиції.
Але я дуже поверхнево в темі.
Складно? Ви вчились десь?
Ро30BbIu_CJIoHuK• 21 февраля 2024
Это, конечно, свинство. Но это не ваша проблема, автор. Это такой работодатель. Но хоть не долго мурыжил. У меня был работодатель, который задал странный вопрос: как вы относитесь к прививкам? Так и захотелось спросить в ответ: а почему вы спрашиваете? Какое это отношение имеет к работе?

Полуничка• 21 февраля 2024
Ответ дляМайструю крила
Главбух і бухгалтер різні речі
30 головбух у Києві?!
А я с Рио-де-Житомира!• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Ви що, не пишіть такого, Чорнобаївка зараз свідомість втратить
Вообще не смешно(
Вареничніца• 21 февраля 2024
Ответ дляМайструю крила
Главбух і бухгалтер різні речі
Я где то написала что искали глав буха? Искали буха по НДС
ПоЗиТиВнАя• 21 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
Якщо вам справді цікаво - вони підбирають у магазини певний психотип, який у нашому менталітеті взагалі нечасто зустрічається, а в наш час тим більше
Аж цікаво стало, що за психотип. Підкажіть, будь ласка
Жертва интернета• 21 февраля 2024
Ответ дляВідірву та викину
Теж не володію жодною, зп 2200€)
Пускаю бісики• 21 февраля 2024
Ответ дляВідірву та викину
10 млн выехало! Каких людей больше???
Сейчас нехватка кадров во всех областях
Це точно. І виїхало багато дійсно спеціалістів, яких замінити не дуже просто. Кадровий голод тільки набирає оберти. Через кілька років взагалі буде треш, бо не вийдуть на роботу молоді спеціалісти, які виїхали і облаштувалися вже закордоном. Мало хто з них повернеться.
Еленка14• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
12 тисяч! Київ!
Ще й з досвідом роботи?
Ответ дляЕленка14
Ще й з досвідом роботи?
Ну звичайно
Янка-угомонись• 22 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Автор, а що в вас такого особливого, щоб 20 платити? Двома мовами володієте?
За 12 работать - себя не любить.
А с двумя языками - от 40
ПоЗиТиВнАя• 22 февраля 2024
Ответ дляСтатус Ква
Серйозно??? Ну так переведыть касира атб на те місце і подивитесь, скільки штрафів заплатите. Платять за навики, доствід та знання. Ну вом того напевне не зрозуміти. Я зараз переходжу на нову посаду, дуже специфічну, яка потребує певних знань. Вивчила близко 40 інструкцій, і це ще не кінець. І це при тому, що я з цією програмою вже працювала. Посада була не закрита 2 роки майже, ніким закрити було. Хоча оплата досить достойна
Нормувальник?
Полуничка• 22 февраля 2024
Ответ дляЯнка-угомонись
За 12 работать - себя не любить.
А с двумя языками - от 40
Так, ради усіх, хто вважає що за 10 тисяч працювати, то велика удача розговорилася із знайомою касиркою із АТБ. За два тижні у місяць із 9 до 21 вони отримують 17 тисяч. Лікарняні і відпустка за рахунок АТБ