Злива інформації• 21 февраля 2024
Співбесіда. Я зараз вибухну. Навіщо роботодавці так роблять?
Домовились про співбесіду, я вказала бажаний поріг, з якого можу починати.
Це 20 тисяч (Київ). Мені дзвонять, назначають. Приєднусь і вони кажуть ‚а як ви ставитесь до зарплати в розмірі 12 тисяч грн?‘ - і це офісний графік з 9 до 18.
Я кажу, що негативно, бо оговорений поріг - 20.
Після цього директор каже що питань немає і ми відключаємось. Навіщо було забирати мій час?!
Це ще добре, що я попросила онлайн. Якби приїхала туди ще і на дорогу витратилася - взагалі була би в шоці
Дикая Роза• 21 февраля 2024
Ответ дляКиця-бриця
И 20 слезы - Для Киева . В регионах зарплаты меньше , так всегда было .
Та даже для Вінниці
Латексне альтер ЕГО• 21 февраля 2024
Нещодавно знайома шукала роботу, не знаю на скільки то реально, але Рошен вказував 27000 з/п продавець в магазин, варто шукати і не занижувати собі планку, тому, що хтось може платити 12-ть, а як на них жити то ж нікого не цікавить.
Чебураха з перцем• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Ви що, не пишіть такого, Чорнобаївка зараз свідомість втратить
Фу, как некрасиво. Почему киевляне думают что они какая-то высшая каста? Короны невероятные вечно.
Даю справку• 21 февраля 2024
Ответ дляГуляю босоніж
Через електронний кабінет 😂
В таких якраз і через електронний кабінет, бо коштів немає ні на зп ні на програми.
Конотопська відьма• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Ніяка
Сказали обговоримо на співбесіді ще раз
Але при созвоні я сказала що хочу від 20
Сказали обговоримо на співбесіді ще раз
Зачем, если на предыдущей у вас была 30? Вам нужно говорить ’от 35ти’, а то и от 40ка. Чтобы после торга у вас вышло предыдущая зп + 20%
Гуляю босоніж• 21 февраля 2024
Ответ дляДаю справку
Та звісно, от де, де, а в бухгалтерії зі жлобами не треба мати справу, потім собі дорожче буде.
Херсон це Україна• 21 февраля 2024
Ответ дляВідірву та викину
10 млн выехало! Каких людей больше???
Сейчас нехватка кадров во всех областях
100% Дуже тяжко знайти людину, більш менш кваліфіковану.... Тому автор потрібно розмову починати з цього. Я оцінила свою роботу в 20 000, це влаштувує Вас? І далі на питання вже по роботі.
Киця-бриця• 21 февраля 2024
Ответ дляКонотопська відьма
не хочется спорить, но одежда с обувью, да и продукты на самом деле, от региона дешевле не становятся.
Не становятся конечно . Но такова , к сожалению , реальность .
Конотопська відьма• 21 февраля 2024
Ответ дляparele
Наша собственница недавно предложила максимально использовать в процессах ИИ, что позволит максимально снизить нагрузку на ФОТ.
Я: «Ок, отличная идея! Как раз налоговая проверка на носу, я ставлю чату GPT задачу пройти ее максимально успешно, а сама наконец сваливаю в отпуск. Можно даже в неоплачиваемый».
Не зацепила ее эта идея..почему-то)
Супер-идеи посещают людей, не имеющих представление о процессе)
marik_vika• 21 февраля 2024
Нажаль таких роботодавців багато. Це ще добре що була зустріч онлайн, а є багато таких які кажуть що ЗП оголосять при зустрічі і хоть ти тресни, приїжджаєш, а там отаке. Їм потрібно виконувати план и показувати керівництву, ось приїджають кандидати.
Зроблено у 80-х• 21 февраля 2024
Ответ дляЧебураха з перцем
Так коментар стосувався форумлянки під анонімним ніком Чорнобаївка.
дамаАмстердама• 21 февраля 2024
я на днях бачила як чат джипіті аналізував ціни в Україні і зробив висновок, що прожитковий мінімум має бути щось в районі 12 тис (в нас зараз 2361), а мінімальна зарплата має бути 30-32 тис (в нас зараз 7100).
люди які працюють повний робочий день мають забезпечувати усі свої базові потреби, це нонсенс працювати 40 годин на тиждень і не мати чим сплатити комуналку. це вже благодійність а не робота, не погоджуйтесь.
СкиниУскачи!• 21 февраля 2024
Ответ дляХвостПистолетом
дві іноземні мови знаю, але мене навіть на співбесіду ніхто не запросить, бо досвіду немаю і профессія моя взагалі далека від тих сфер де такі кошти вертяться
Я теж знаю дві іноземні мови, але для роботи потрібна лише державна, тому на мою зарплату це ніяк не впливає.
Дрібка щастя• 21 февраля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
В атб на кассі і то більше платять.
12 тис зараз це смішно
Так в АТБ працювати треба, а автор в офіс збиралася іти сидіти.
Киця-бриця• 21 февраля 2024
Ответ дляДрібка щастя
А в офис посидеть приходят ? Не хотите прийти посидеть на мое место главбуха на недельку ?
интайм_не_предлагать• 21 февраля 2024
Ответ дляМамзелькіна
возможно, сужу по своему направлению и все зависит от специальности
Що за напрямок?
Бо у нас вакансії зі скрипом закриваються. Виробництво + імпорт/експорт і внутрішній роздріб.
ПростоБелка• 21 февраля 2024
Ответ дляКиця-бриця
Та просто бухгалтера пусть посидит отчетиков сто штук сделает чё там. Потом с налоговой пообщаемся, потом каждую статью затрат обоснует и проводки распишет , с кредиторами пообщается и им хоп отчетиков штук 50, потом с дебиторами. Та чё там
Скоро_вчера• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Автор, а що в вас такого особливого, щоб 20 платити? Двома мовами володієте?
які 2 мови за 20 тис для Києва? а якщо 50, то з вашої логіки треба ще певно навичками космонавта володіти?
Не люблю натовп• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Зараз час такий, що носом крутити не варто.
Сейчас такое время, такие цены, что 12 тыс. это как до войны 6 тыс грн. Вообще ни о чем) смысл работать целый день если пол суммы будет уходить только на проезд? Лучше тогда онлайн подрабатывать пару часов)
Я такая наивная• 21 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
За 200 тыс то раб , от миллиона берите
мало знать себе цену
нужно еще пользоваться спросом
Кучерявочка• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ну за бухгалтера тоже не розумію, за що більше 12. Тим більше, що там все автоматизоване.
Серьёзно? А не хотите поработать? Да проверки пройти. Потом бы и поговорили
Зроблено у 80-х• 21 февраля 2024
А загалом таких випадків не мало, сестра шукає роботу в сфері продаж непродовольчих товарів, при цьому на посаду адміністратора чи керуючого відділом (має і досвід, і відповідну освіту), а їй регулярно телефонують і пропонують посаду продавця продуктів харчування. Це теж дратує і забирає її час.
Скоро_вчера• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
а за яку роботу треба платити більше, цікаво яка ж робота тягне у вашій ієрархії на 20 тис
AmazingLady• 21 февраля 2024
Ответ дляВідірву та викину
У вас явно плохо с мышлением, работающие, и сюда прибавьте мужчин которых убили на фронте или сделали инвалидами. Думайте головой
У вас тоже.детей все же больше в разы чем мужчин. Думайте, начинайте
Вероятненько• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Яка різниця, що в автора особливого? Вона визначила свій мінімальний поріг. Кого не влаштовує - проходить повз
Вероятненько• 21 февраля 2024
Ответ дляТушьмушьнюшь
Не крутіть
То, мабуть, не склавшийся роботодавець
Хочу барабульки• 21 февраля 2024
Ответ дляparele
Сейчас рынок на стороне соискателя, как никогда ранее.
Это так, только работодатель не готов платить. У нас не могут закрыть вакансию секретаря за 20 тыс., приходят и отказываются.