Злива інформації• 21 февраля 2024

Співбесіда. Я зараз вибухну. Навіщо роботодавці так роблять?

Домовились про співбесіду, я вказала бажаний поріг, з якого можу починати.
Це 20 тисяч (Київ). Мені дзвонять, назначають. Приєднусь і вони кажуть ‚а як ви ставитесь до зарплати в розмірі 12 тисяч грн?‘ - і це офісний графік з 9 до 18.
Я кажу, що негативно, бо оговорений поріг - 20.
Після цього директор каже що питань немає і ми відключаємось. Навіщо було забирати мій час?!
Це ще добре, що я попросила онлайн. Якби приїхала туди ще і на дорогу витратилася - взагалі була би в шоці
Не вмію заміряти• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
“Хфантазьор, ти мєня називалаааа»
Це не Ви автора на співбесіду викликали?

Зроблено у 80-х• 21 февраля 2024
Ответ дляПолуничка
Якщо вам справді цікаво - вони підбирають у магазини певний психотип, який у нашому менталітеті взагалі нечасто зустрічається, а в наш час тим більше
Плюсуюсь, потрапити на роботу не просто. Не знаю який психотип шукають, але знайому не взяли. При цьому в неї є досвід роботи в магазинах кількох відомих ТМ, тобто не просто дівчинка з вулиці прийшла.
Полуничка• 21 февраля 2024
Ответ дляФантазерша
Иностранный язык это уже от 1000$
Це пише якийсь ейчар роги і копита. Дивно, що про мінімалку ще ніхто не завів стогін
ТаПрямТам• 21 февраля 2024
Підкажіть, на співбесіді чисту зарплатню озвучують? Ту, що на руки?
Просто болталка• 21 февраля 2024
Ответ дляФантазерша
И не надо никаких навыков
Кроме как тягать тяжести.
Полуничка• 21 февраля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
И что что Киев? В Киеве хлеб дороже?
Київ, до речі, ні разу не дорожче, бо конкуренція. І за більша, бо конкуренція
Репетиторша• 21 февраля 2024
Ответ дляЯ тут Живу
И что что Киев? В Киеве хлеб дороже?
Аренда квартир дороже

Сундучок с каникулами• 21 февраля 2024
Могло быть еще хуже, когда приглашают на должность бухгалтера, приезжаешь на собеседование, а там: ’Ой, эта вакансия уже закрыта, а не хотите поработать в продажах?’.
После чего выясняется, что их ’продажи’ - это телефонное мошенничество.
АгатаХристя• 21 февраля 2024
Ответ дляВідірву та викину
10 млн выехало! Каких людей больше???
Сейчас нехватка кадров во всех областях
Так выехали и работодатели. И множество предприятий/компаний прекратили работу.
Перекус беру завжди• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Я же написала, что мне нужны деньги
Что вам еще непонятно?
Непонятно, что это за бухгалтер такой , который ищет работу хоть бы кем за 20 тыс , если прежде работала бухгалтером за 30
Статус Ква• 21 февраля 2024
Ответ дляparele
Сейчас рынок на стороне соискателя, как никогда ранее.
Это точно. У нас 22 год зп урезали чуть ли не вполовину, работы по городу не было. Сейчас с НГ даже добавили, все нормально, не жалуемся. И еще куча свободных мест в организации, а она у нас одна из самых крупных и высокооплачиваемых в городе. Коллега вообще в Киеве нашла работу отличную, уезжает, причем нашла очень быстро и без проблем.
Сундучок с каникулами• 21 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
По-разному, но лучше всего дополнительно уточнять это на месте или по телефону.
Репетиторша• 21 февраля 2024
Молодым можно найти и на 25000.А вот постарше не хотят брать.Даже на меньшую з/плату.
Полуничка• 21 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
В нормальних компаніях так. Навіть у більш-менш нормальних. Якщо ´грязну´ озвучують, то н´юансів буде дуже багато
Статус Ква• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Ну за бухгалтера тоже не розумію, за що більше 12. Тим більше, що там все автоматизоване.
Серйозно??? Ну так переведыть касира атб на те місце і подивитесь, скільки штрафів заплатите. Платять за навики, доствід та знання. Ну вом того напевне не зрозуміти. Я зараз переходжу на нову посаду, дуже специфічну, яка потребує певних знань. Вивчила близко 40 інструкцій, і це ще не кінець. І це при тому, що я з цією програмою вже працювала. Посада була не закрита 2 роки майже, ніким закрити було. Хоча оплата досить достойна
Аристократка-тунеядка• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Автор, а що в вас такого особливого, щоб 20 платити? Двома мовами володієте?
Я не володію мовами,пів року тому знайшла роботу адміністратор в салон краси ,отримую 15 тисяч чистими,працюю тиждень через тиждень
Полуничка• 21 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
От у нас бухгалтерам платять.. Не буду писати, бо какахами закидають. Але ми розуміємо - не дай бог що, таких зарплат нам не бачити( і що робити, не працювати більше!
Аристократка-тунеядка• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
В Україні не та ситуація зараз. І треба розуміти роботодавців, як їм складно зараз.
Я працюю в салоні краси адміністратором ,запис за дві неділі вперед.Кому важко?
Швабристка• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Автор на 20, а не на 200 претендует)

Швабристка• 21 февраля 2024
Ответ дляparele
Если соискатель мужчина, а женщине очень сложно найти работу
Мона_Лиса• 21 февраля 2024
Ответ дляРепетиторша
Не соглашусь. Не знаю, как на других работах, меня до войны в мои 50 за человека не считали( я бухгалтер. Сейчас искала работу, так звонки по резюме на ворке были так часто, что я даже удивилась) если бы искала офисную работу, работала бы спустя неделю после размещения резюме. Но у меня резюме хорошее)
Куколка-мяуколка• 21 февраля 2024
Ответ дляКиця-бриця
А в офис посидеть приходят ? Не хотите прийти посидеть на мое место главбуха на недельку ?
у нас главбух постоянно водку пьет,
а работу на подчиненных раскидала
Фокус-Покус• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Зараз час такий, що носом крутити не варто.
Дешевле сидеть дома, чем работать за 12т
Olen4a• 21 февраля 2024
Ответ дляТаПрямТам
Зазвичай так, але є деякі хитросракі роботодавці, то ж краще уточнювати.
Фокус-Покус• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
То нормально. За що платити більше?
Пусть сами работают на свой бизнес
Брюлик в стразах• 21 февраля 2024
Ответ дляВанна Тазиковна
Ага, особливо автоматизовані усі звіти в податкову)))
Та да. Успіхів тим роботодавцям, які хочу гарного бухгалтера на 12000. Їх життя може стати занадто цікавим і з купою нових пригод)
Olen4a• 21 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Чому ’хоч би ким’? Людиша шукає роботу, поставила нижню планку. Все адекватно.
Зроблено у 80-х• 21 февраля 2024
Ответ дляПерекус беру завжди
Я считаю , что в АТБ и Еве зарплата может быть и повыше офисных работников , им в рабочее время некогда на советчице висеть , они там действительно пашут и не с 9 до 18 , а то офисные только и висят здесь и хотят по 30 тыс получать
Ну в офісних працівників і графік різний буває, і завантаженість понаднормова в позаробочий час. Я не заперечую, що робота важка і фізично, і морально.
Але людина з офісу чи бухгалтер зможе працювати в тому ж АТБ чи Єві, якщо життя так складеться.
А от продавець чи касир з Єви чи АТБ, і навіть працівник офісу, не зможе піти бухгалтером працювати - знання, досвід і навички потрібні.
І знову ж таки - все пізнається в порівнянні - продавець в АТБ чи Єві не має права телефоном користуватися, але якщо нема потоку людей, то може іноді хоч з колегою перемовитися. Оператор колл центру, наприклад, в паузах між дзвінками може щось переглядати/читати/відписувати в телефоні, але розмовляти чи встати не має права - дзвінки не очікувано поступають.
Ще з досвіду - кілька років тому продавець в мережі відомих машазинів міг заробити більше, ніж керівник не великого і не надто важливого відділу обслуговування в офісі. Фізично в магазині важче, але ж рівень вимог і відповідальності теж різний.
Брюлик в стразах• 21 февраля 2024
Ответ дляЗлива інформації
Без мяса
Зараз час такий, носом крутити не варто
Ну з одного боку так, а з іншого пахати за копійки, аби хтось нічим не жертвував і за рахунок інших підтримував попередній рівень життя - ну таке...
Фокус-Покус• 21 февраля 2024
Ответ дляЧорнобаївка
Пусть закрываются