13чудоСВЕТА• 25 февраля 2024
Умова невістки про зустріч з онуком. Як відреагували би ви?
Я вже набридла синові своїм нудінням про онука. Він мені сказав, що невістка не проти, щоб я приїздила до них додому і бачилась з онуком. Але тільки на їх тереторії та тільки під наглядом невістки. І я була в шоці від цих слів. Чому вона ставе такі мені умови? Звідки така недовіра до мене? Бо напевно, невістка розуміє, що до них я поиїздити не буду ? А якщо і буду, то нечасто бо далеко їхати.
Я думала, шо вони переїдуть до Києва знімуть квартиру десь поряд з нами і я буду часто бачитися з онуком та сином. Але і там, невістка всунула свій ніс. Орендували там, де захотіла невістка.
Від подарунка мого відмовляються. Автокрісло від мене їм не потрібне. Тому що, невістка сама купила, те яке їм підходе. Ну звичайно, куди ж без неї. А нащо я тоді тратила свої гроші?
В родині сина все робиться так, як захоче того невістка. Він до неї сильно прислухається. А на мою думку, йому байдуже.
Мені було б зручніше та комфортніше на своїй тереторії бачитись з онуком. Бо невістку бачити не хочу, не можу через себе переступити. Знаю, що я дуже горда і довго ображаюсь на людей. Але і невістка зі мною миритися не збирається, те що вона видвинула таку умову, це просто за для галочки, та й все, щоб син від неї відцепився.
13чудоСВЕТА
• 25 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Чуєте,без наміру вас образити:ви дійсно така недалека?Чи таки трільчик?
Чому я недалека? Аргументи будуть?
Не рахую, а вважаю• 25 февраля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Чому я недалека? Аргументи будуть?
Все ваше життя -аргумент)
13чудоСВЕТА
• 25 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
Якщо чесно,то я теж на стороні невістки)Це ж треба їй так підіфортило з родичами ..Ви не в курсі,автор не розкрив тему,як вона дозволила синочку одружитися???Судячи по короні,пані суне свого шнобиля скрізь
Як одружилися? Бо вона залетіла. На 7 місяці вагітності одружилися.
Не рахую, а вважаю• 25 февраля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
)А до цього два дні зустрічалися?
Хоч один нормальний син виріс та сепарувався/відпочкувався від матері.
Поважайте його дружину та їх сімейні вподобання та цінності, він не ваша власність. Не кажіть нічого поганого про невістку при ньому, він її обрав та кохає. Чи ви вважаєте, якщо вас свекруха поносила та лізла у вашу сім´ю, то і вам так можна?!
Нормальний син виріс, та надає руйнувати такими хитрими бабняцькими методами його сімью.
Відчепіться та живіть своїм життям. Спробуйте робити такі кроки, щоб вони захотіли приїхати самі до вас, не маніпулятивні: умираю, срочно дуй до мене і далі по списку.
АгатаХристя• 25 февраля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
То вам в іншу тему до Регіни. А тут життєва ситуація. Не подобається-виходьте з теми.
Да, да. Вам кто тему выдал для троллинга, что Вы с неё съехать никак не можете ?
13чудоСВЕТА
• 25 февраля 2024
Ответ дляНе рахую, а вважаю
)А до цього два дні зустрічалися?
2 роки.
Не рахую, а вважаю• 25 февраля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
2 роки.
Два роки і ви зі своїм життєвим досвідом її не видресували?)Ну то маєте,що маєте)Терпіти тепер:і без червоної доріжки,і без корони і без можливості воду мутити)
13чудоСВЕТА
• 25 февраля 2024
Ответ дляАгатаХристя
Життя дало мені тему.
Не рахую, а вважаю• 25 февраля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Життя дало мені тему.
Життя бентежне,це так)
Мурзилка• 25 февраля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Так а нам прийдеться спілкуватися. Точніше, мені з нею. От я приїду до них, а там вона. І що мені робити?
Привітатися. Запитати про особливості поводження з дитиною. Погратися з дитиною. Попрощатися.
АгатаХристя• 25 февраля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Життя дало мені тему.
Писать от имен двух лиц ?
Кстати да, последнее время Вы все время пишите с аккаунта Rina-e702.
Второй аккаун Регины Вам что заблокировали ?
Ответ для13чудоСВЕТА
Вона не залетіла, це чоловік розуміє та відповідає про наслідки не захищеного статевого акту.
Чи ваше покоління планувало дітей і ніхто ніколи не ’залітав’ та аборти не робив?
Це життя і психологічно дорослі люди саме так і чинять - беруть на себе відповідальність і не дають руйнувати сімью.
Не рахую, а вважаю• 25 февраля 2024
Авторе,питання на мільярд:якого дідька ви від невістки хочете?І що видавлюєте з нас?Бо ’козу водите’..
АгатаХристя• 25 февраля 2024
Ой, простите, даже от имени трех лиц.
Забыла, в одной из тем с аккаунта Регины, Вы писали, не как свекровь, а как жена брата.
Не рахую, а вважаю• 25 февраля 2024
Ответ дляАгатаХристя
Ой, простите, даже от имени трех лиц.
Оцей автор,така ’многостановочніца’?
Біле пальто• 25 февраля 2024
Сколько вашему внуку? Если это новорожденный ребенок до года, то действительно проблематично родителям везти его из другого региона.
Автор, вы же взрослая и умная женщина. Должны уметь идти на компромиссы. Если хотите повидать ребенка, то езжайте к семье сына. Договоритесь заранее, что планируете побыть к них.
И примите, что к сожалению взрослые дети не всегда слушаются своих родителей
13чудоСВЕТА
• 25 февраля 2024
Ответ дляАгатаХристя
Писать от имен двух лиц ?
А вам немає, що робити? Вислідковуєте, хто і звідки пише?І це ще мені тут пишуть, що я маю багато вільного часу. Не вгадали, мимо.
АгатаХристя• 25 февраля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Вас штормит. Вчера Вы были невесткой, сегодня опять свекровью.
13чудоСВЕТА
• 25 февраля 2024
Ответ дляАгатаХристя
Ой, простите, даже от имени трех лиц.
А що теми не можуть бути схожі у людей? 🤦🏻♀️ Не видумуйте. Знаєте, скільки таких невісток в реальному житті або свекрух?
АгатаХристя• 25 февраля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Не выкручивайтесь.
13чудоСВЕТА
• 25 февраля 2024
Ответ дляАгатаХристя
Вчора та позавчора і вже майже, як рік. Я свекруха. Невісткою раніше була. Років 6 назад.
Вкаблучках• 25 февраля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Не могла писати, бо немає її тут. Колись заводила тему з неї за цей форум, вона не розуміє що воно таке. Навіть і не чула ніколи про нього. Вона молода, ще з інстаграма на порадницю не перейшла.
Після вашої розмови, вона тут і зареєструвалась. Сама нам розказувала.
Ответ для13чудоСВЕТА
Ні. То ж чужа дитина, хоч і я її люблю і вона мене. Але і батьки цієї дитини не такі душні, як невістка. Вони мені дозволяють робити так, як я вважаю запотрібним, чим годувати, як купати і тд. Вони з ранку віддали мені і ввечері забирають. Вони мені довіряють, бо в мене великі досвід. Я виростила трьох дітей, навідміну від невістки.
Мабуть, не багато платять, то і вимоги не висувають?
У мене няня все робила так, як мені потрібно було)
Умничка-помощничка• 25 февраля 2024
Я отаку мозгоклюйку як ви терпіла 20 років. Ще і квартиру нам купили в домі напроти. Дитину з грудного віку забирала в мене щодня і возила по своїм родичам. Вчили матюкатися, поїли пивом і годували харчовим сміттям з 1 року. І звісно ж проти мене дитину налаштовували, поливали брудом. Все було тільки так, як скажуть вони і я була там ніхто. Чоловік теж у них на побігеньках був і ніколи за мене не заступався. Я жила у пеклі. Вона зруйнувала наш шлюб.
Ваш син - молодець.
13чудоСВЕТА
• 25 февраля 2024
Ответ дляsur_sur
Так, зарплатня відрізняється від тих нянь, які з досвідом роботи +працюють офіційно.
А мене взяли неофіційно, як людину з вулиці.
Кружите меня,кружите• 25 февраля 2024
Ответ для13чудоСВЕТА
Чому я недалека? Аргументи будуть?
Вот вам аргумент:
’Коли вони до мене приїздили, то мені було легше на моїй тереторії, бо я показувала невісткі, що я тут головна і вона у мене дома. А вона сиділа і мовчала.’
Достаточно!?
13чудоСВЕТА
• 25 февраля 2024
Ответ дляКружите меня,кружите
Вот вам аргумент:
Достаточно!?
І що тут такого?