Омлетик• 03 марта 2024

Можете скринить! 100%прогноз

Те предсказательницы, которые каждый месяц пишут, что у них 💯 инфа…можно скринить, где вы? отзовитесь! Что из ваших «точных» предсказаний сбылось? Да хотя бы та, что писала, что в феврале уже никакой мобилизации не будет, но будет что-то ещё страшное и нужно снимать наличку, где вы, мадам? Какие ещё 100% прогнозы здесь были…?
iryna _b• 03 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Блін, в мене подркга до якогось шамана їздила, каже він завжди правду каже.
Не знаю писати тут чи ні. Зараз накинуться і забанять
А де в Україні шамани? У нас мольфари,відьми. Шамани в Сибірі, Африці,в середній Азії

slpplp• 03 марта 2024
Ответ дляnata.ant
В Польщі про напад на Україну говорили з грудня 2021 а то і раніше
Раніше. Мені поляки на роботі почали говорити про війну в Україну ще з жовтня. Це звучало дивно . Я казала, що вони давно лякають військом під кордоном і брязкають зброєю, у них « учєнія» і тд
nutty• 03 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Та наче ж пройшли ті часи, коли банили. Вже пропускають нє?!
Ох, скільки я тих банів в 2022 зловила
Сейчас реже, конечно, чем в 19м, 20м, 22м. Но все равно, как видите, банят ))
РойЛеля• 03 марта 2024
Ответ дляLife-game
И никакого перерыва? Прямо все в таком темпе? Может это как раз заморозка такая, как бы, в нецелостном виде. А в 34-35 разрулим,когда подготовимся?
Може. Що ж я можу додати...
РойЛеля• 03 марта 2024
Ответ дляiryna _b
Ну це я так називаю. Хто зна як правильно назвати таких. Він монах, в монастирі живе
Life-game• 03 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Може. Що ж я можу додати...
До 35го наверное тогда вообще все женщины разъедуться (((
Не хочется в плохое верить
Мне нравится версия, что уже в марте все разрешится и будет понятно, ну максимум в мае...
Life-game• 03 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
А где именно, вы прямо лично к нему ездили?

РойЛеля• 03 марта 2024
Ответ дляLife-game
Не хочется в плохое верить
Дай Боже! Я теж так хочу.
І тато мене заспокоює, що восени все вирішиться.
Може тимчасово, але вирішиться
А ще я бачила дівчина з купою підписників в інста на таро розклади робить. То казала в квітні 20-22 числа будуть важливі документи підписані, але до того часу ще частину території втратимо, але частину і повернемо в іншому місці
AmazingLady• 03 марта 2024
Ответ дляnutty
Да весь мир был в курсе данных американской разведки, шо рашисты скоро начнут войну. И только наши любители зелени готовились к шашлыкам
Вам никто не мешал с любителями шоколада готовиться к чему угодно
РойЛеля• 03 марта 2024
Ответ дляLife-game
Близька знайома їздила. Не питала я куди. Вона дама зі звязками, хтось її туди возив. Навряд вона скаже
nutty• 03 марта 2024
Ответ дляAmazingLady
Не поняла вас
Life-game• 03 марта 2024
Заскриньте мой, что в конце марта все будет по другому. И в течении марта будут изменения. И на всякий случай на март-апрель денег снять

А там посмотрим...
Это точно лучше, чем 35ый
Ollka• 03 марта 2024
Ответ дляnutty
Путин уже умер давно. И в паРаше- коллективный мозг двойников и их управляющего. Так шо, если очередное хуйло и сдохнет, там дублеров ещё лет на 20 хватит. И война не закончится резко, т.к. договорённости и бабло.
Не думаю, что там все настолько тупые, чтобы терпеть цу каких то левых двойников.
Нельзя врага недооценивать
Mush_Mash• 03 марта 2024
Пару тижнів тому чула від двох різних тарологів на ютубі, що скоро буде влучання , де загинуть діти
nata.ant• 03 марта 2024
Ответ дляslpplp
Я вже не пам´ятаю точно ,може й раніше грудня,в мене сусід постійно мені говорив, особливо про напад на Харків,бо сама з відти.Плюс батьки в Україні в прикордонні,але на Сумщині вони теж знали ,що буде війна ,ми ще постійно і балакали,що їх селище проскочать,бо вони під самим кордоном,так і було
Tuchka v nebe• 03 марта 2024
Ответ дляРойЛеля
Дівчата, просто кажу те, що вона сказала.
Війна до 2035. Наступ на Київ буде ще один, дуже жорсткий. України цілісної не буде до 2035. У неї, як і в мене сини 8 і 10 років, сказав вчити мови і вивозить, збирать кошти.
Інших деталей не знаю.
Про війну, наче як, попереджав її знайомих, які виїхали. Тому вона до нього пішла.
Сказала ВСЕ що знаю, чесно
Блін(((( мені нещодавно сон приснився, що кінець війни у 2036 році( але це остаточний кінець, ніби до цього буде не така активна фаза. Але це лише мій сон, єдиний про закінчення війеи який був.
До цього всі сни про війну, що були - збувались
РойЛеля• 03 марта 2024
Ответ дляMush_Mash
То це може про це в Одесі....така біда(
Life-game• 03 марта 2024
Ответ дляTuchka v nebe
Эх....где же эта не активная то фаза хоть
nata.ant• 03 марта 2024
Ось в телефоні знайшла

owl62• 03 марта 2024
Ответ дляMush_Mash
Ох, краще б ті тапрологи помилились. Але на жаль -ні! Одеса - 5(!) діточок за один приліт. А та сонна Європа ще думає, чи давати нам зброю!
oksan1• 03 марта 2024
https://sovet.kidstaff.com.ua/question-3117803-2
Жодне не справдилось
ladad19• 03 марта 2024
Я не знаю, але щось мені не подобається, що саме зараз виїхали з України три з моєї підписки блогерки з дітьми. Насторожує. Були з початку весь час тут. Що їх спонукало?
VN2012• 03 марта 2024
Ответ дляMush_Mash
А які саме це тарологи?
Life-game• 03 марта 2024
Ответ дляnata.ant
Ось в телефоні знайшла
Хм, а это старый?
Дафна• 03 марта 2024
Раздражает эта фраза ’ можете скринить’. Последнее время часто встречаю ее. Кто, блин, эти люди что их нужно скринить?))
Дафна• 03 марта 2024
Ответ дляladad19
Они откуда?
nata.ant• 03 марта 2024
Ответ дляLife-game
Хм, а это старый?
Скрін за 30 грудня 2023
Kiki.• 03 марта 2024
Ответ дляLife-game

А там посмотрим...
Это точно лучше, чем 35ый
Вот не так уж и смешно. У нас тут на юге вообще все чаще и все больше говорят что в апреле все будет по другому и что деньги не тратьте, может придется бежать. Военные говорят. Не хочу больше ничего писать, а то счас полетят тапки

Я хз вообще как это возможно, только если нас тупо отдадут
osna• 03 марта 2024
Ответ дляNatalie 81
24 августа 2023
Збувається
РойЛеля• 03 марта 2024
Ответ дляДафна
Нагадало