08 марта в 18:50

Хто розбирається в годуванні котів

Купила декілька різних видів, відміряла добову норму зранку, годині о 7, в тарілці 80 грам було. Зараз бачу що їв зовсім трохи, чекати до ранку, чи це він йому не подобається? І насипати інший?
Скільки ваші коти в грамах зʼїдають за день?
автор Повелитель бітка 08 марта в 18:52
Зів за день 20 грам
Леди_в_ночи 08 марта в 18:52
Залежить від ваги кота, стану здоров´я, активності та класу корму.
Корм новий ?
Работать надо 08 марта в 18:53
У меня сушка в открытом доступе всегда, насыпано и ест, когда хочет. Лишнего не сьест.
автор Повелитель бітка 08 марта в 18:53
Ответ дляЛеди_в_ночи
Залежить від ваги кота, стану здоров´я, активності та класу корму.
Корм новий ?
Новий, акана
Ноу коммент 08 марта в 18:54
Новый корм надо понемногу подмешивать к старому, постепенно вводить. Что он ел раньше?
Леди_в_ночи 08 марта в 18:55
Ответ дляПовелитель бітка
Новий, акана
А який був до цього ? Новий треба підмішувати до старого потроху, не одразу переводити повністю .
Це дуже поживний корм і вони наїдаються навіть невеличкою кількістю.
автор Повелитель бітка 08 марта в 18:54
Ответ дляРаботать надо
У меня сушка в открытом доступе всегда, насыпано и ест, когда хочет. Лишнего не сьест.
Теж так було, пожирнів котик, треба щось змінити
Глас_Народа 08 марта в 18:55
У моїх котиків корм насипаний завжди, миска завжди з кормом, насипаю невеликими порціями, щоб не вивітрювалося. Зайвої ваги нема, жадності до їжі нема, вони знають, що чекати корм не потрібно, він завжди доступний. Годую завжди одним кормом, плюс рідкий тієї ж фірми. Наскільки я зрозуміла, дуже не бажано часто міняти корм, якщо якийсь підійшов, то вже не змінювати без особливих показань.
Глас_Народа 08 марта в 18:56
Ответ дляПовелитель бітка
Теж так було, пожирнів котик, треба щось змінити
Він розжирів від Акани?
автор Повелитель бітка 08 марта в 18:56
Ответ дляЛеди_в_ночи
А який був до цього ? Новий треба підмішувати до старого потроху, не одразу переводити повністю .
Це дуже поживний корм і вони наїдаються навіть невеличкою кількістю.
Був трохи простіший, різний завжди брала, із суперпреміумів
Работать надо 08 марта в 18:58
Ответ дляПовелитель бітка
Теж так було, пожирнів котик, треба щось змінити
А, ну тогда насыпать норму и специальный корм. И думаю насыпать норму вечером и на ночь убирать, если он у вас ночью шаськает по квартире и подъедает))
автор Повелитель бітка 08 марта в 18:58
Ответ дляГлас_Народа
Він розжирів від Акани?
Acana та N&D був, на цих двох, не сильно, але трошки помітно
Леди_в_ночи 08 марта в 18:58
Ответ дляПовелитель бітка
Був трохи простіший, різний завжди брала, із суперпреміумів
Добре, що він вже трохи з´їв. Значить смакує котусику. Спробуйте потроху зі старим підмішати , якщо ще є старий.
ОливьЕЖечка 08 марта в 19:00
Радуйтесь. У меня всю жизнь сухой корм был в открытом доступе и коты ели сколько хотели по мере надобности, не переедая и не полнея.
А недавно подобрали кошку, которая жрет как не в себя и начался полный трындец. Ей даем отмеренную норму раз в сутки, будит она нас в 5-6 утра, что бы покормили. Вторую кошку приходится кормить урывками, пряча корм от новой. А так как ест она по немного, то эту процедуру приходится проводить по 10 раз в день.
Леди_в_ночи 08 марта в 19:01
Акана для стерилізованих ?
Миссис Буркул 08 марта в 19:02
Ответ дляРаботать надо
У меня сушка в открытом доступе всегда, насыпано и ест, когда хочет. Лишнего не сьест.
Наша скотіш фолд так же..Їсть по потребі. Мякий взагалі рідко поїсть...
Глас_Народа 08 марта в 19:05
Ответ дляПовелитель бітка
Acana та N&D був, на цих двох, не сильно, але трошки помітно
Дивно. У мене був період, приблизно рік, коли була змушена перевести котиків на більш дешевий корм, преміум класу. Так, котусі розжиріли((( особливо шотландець. Повернулися на Карнілав і малі самі-собою скинули вагу до норми, при тому що взагалі порції не зменшувала. Так і тримаються. Може котик схильний до повноти.
Самоучка 08 марта в 19:05
Акана изначально жирненький корм.
У нашей кошки всегда в доступе сухой ориджен и дважды в день по 40-50 грам консервов мясных.
автор Повелитель бітка 08 марта в 19:05
Ответ дляЛеди_в_ночи
Акана для стерилізованих ?
Зараз такі
Работать надо 08 марта в 19:06
Ответ дляМиссис Буркул
Наша скотіш фолд так же..Їсть по потребі. Мякий взагалі рідко поїсть...
Ну, моя и со стола подкрепиться не против, так, в меру разумного, но лишнего веса нет. Ест банальный 4 лапы, стерилизована в котячестве, сейчас ей 12 лет и всё отлично.
автор Повелитель бітка 08 марта в 19:08
Ви мені скажіть будь ласка що мені зараз робити, залишити і подивитись скільки він його ще вночі зʼїсть?
Леди_в_ночи 08 марта в 19:09
Ответ дляПовелитель бітка
Ви мені скажіть будь ласка що мені зараз робити, залишити і подивитись скільки він його ще вночі зʼїсть?
Так, насипте на ніч трохи.
Самоучка 08 марта в 19:11
Ответ дляПовелитель бітка
Ви мені скажіть будь ласка що мені зараз робити, залишити і подивитись скільки він його ще вночі зʼїсть?
Попробуйте посидеть с ним рядом пока ест. У нашей кошки такой прикол бывает, чтобы хорошо поела, нужно посидеть с ней рядом, погладить, приговаривая «кушай моя хорошая» 🙈
КараПузовна 08 марта в 19:13
Ответ дляОливьЕЖечка
Радуйтесь. У меня всю жизнь сухой корм был в открытом доступе и коты ели сколько хотели по мере надобности, не переедая и не полнея.
А недавно подобрали кошку, которая жрет как не в себя и начался полный трындец. Ей даем отмеренную норму раз в сутки, будит она нас в 5-6 утра, что бы покормили. Вторую кошку приходится кормить урывками, пряча корм от новой. А так как ест она по немного, то эту процедуру приходится проводить по 10 раз в день.
Вот и у нас парень полтора года всегда хорошо ест и за себя и за подругу, которой 9 месяцев, люди нашли ее за городом, вот она только мокрый хорошо ест, и только свежеоткрытый, а не пол дня в холодильнике простоявший уже есть не хочет, а когда только принесли месячным раненым комочек ела все подряд
Леди_в_ночи 08 марта в 19:13
Ответ дляСамоучка
Попробуйте посидеть с ним рядом пока ест. У нашей кошки такой прикол бывает, чтобы хорошо поела, нужно посидеть с ней рядом, погладить, приговаривая «кушай моя хорошая» 🙈
Доречі, у моєї теж так.
ПироженкА 08 марта в 19:15
Ответ дляПовелитель бітка
Був трохи простіший, різний завжди брала, із суперпреміумів
У мене корм бріт , курячий даю. Купила теж бріт але не курячий,теж відмовлялися їсти,усе треба змішувати зі старим кормом.
Але, якщо немає такої можливості тоді через пару днів почне їсти будь який
Где тут 0? 09 марта в 13:13
Моей 9 месяцев, ест 60-70гр, весит 3кг
парИла я парИла 09 апреля в 00:15
у каждого корма есть своя норма, в зависимости от веса, написано на пачке или можно нагуглить. Переводить нужно медленно, добавляя раз в три дня по 5 грамм нового корма (заменяя старый корм, точнее)