Роздратована шкіра• 08 марта 2024
В мого чоловіка вселився жлобисько.
Ситуація: купуємо ввечері з чоловіком тюльпани. До сплати 245 грн. У продавця немає здачі. Я звісно думала що мій чоловік скаже "залиште решту".
Але ні! Стоїть і дивиться на того чоловіка-продавця, продавець все шукає по кишеням ті нещасні 5 грн, ззаду довжелезна черга. Але мій чоловік стоїть і чекає. Врешті решт продавець каже, ну забирайте так , і віддає йому 50 грн. Мій гроші забирає, і задоволений йде. Я в шоці, кажу як йому не соромно. Повернувся, віддав.
Шо це було? Мені соромно було жесть, на фіг я взагалі сказала що хочу ті квіти.
Ашолюдискажуть• 08 марта 2024
Ответ дляРоздратована шкіра
Мій би сказав. Він на чайові в кафе/ ресторанах завжди жме, каже що у них є ЗП
Кидайте того жлоба олігарга
Найдіть собі щедрого і бідного, такі все на чай залишають!