ШанельКуКу• 09 марта 2024
что думаете о войне, куда она нас приведёт в конечном итоге?
просто хочу почитать ваши мисли, война в тупике русские продвигаются но очень медленно, переговори запрещени законодательно
Полковой раввин Изя• 09 марта 2024
Ответ дляlammama
А скажите мне пожалуйста,а почему наша власть подставила свой народ ,простых людей,не наращивая производство оружия,не укрепляя свои рубежи и границы?Чем это было чревато,на что они рассчитывали?А теперь простой народ,простые мужики должны своими жизнями прикрывать свою Родину,о защите которой не побеспокоилась наша власть.Вот как это понимать?Значит власть рассчитывала на что?На белый флаг?
У ’нашей’ власти не те задачи, которые преполагают реальную защиту страны и населения.
Полковой раввин Изя• 09 марта 2024
Ответ дляlammama
И какой вывод можно сделать с этого?
А вы еще не сделали свои выводы?
Полковой раввин Изя• 09 марта 2024
Ответ дляlammama
Сделала давно.Вот единственное не пойму,зачем они украинский народ
продолжают держать в опасности,видя ,что ситуация не очень.
Выгодно. Бабки-то текут широкой рекой.
Полковой раввин Изя• 09 марта 2024
Ответ дляlammama
Выгода на крови и человеческих жизнях.
К сожалению, вы правы.
плюс минус километ,полтора , деревня , поселок туда, сюда , медленной эскалацией , ракеты дальше , дронов/морских больше ,,, ответ обстрелов больше , сильнее ,,, несколько лет пока россия, европа не подготовятся европейской войне , без сша ,,, мы не с кем, не воюем , помогаем европе защищаться ,,,
к чему и чем, это все не кто, не ,,,
natallochka• 09 марта 2024
Ответ дляlammama
Это не связано с народом, другие цели, народ никому не интересен. Украина была слишком богатой страной как оказалось, решили поубавить пыл
Полковой раввин Изя• 09 марта 2024
Ответ дляdf364tye3
к чему и чем, это все не кто, не ,,,
дададада!
Ответ дляNatalia505
Війна, автор, не в тупіку. Це процес, який йде щоденно, дякуючи неймовірним зусиллям наших людей. Те що ви його не відчуваєте, означає тільки одне, вам комфортно там де ви є.
почитайте интервью залужного... прежде чем что то писать
Карамелінка• 09 марта 2024
Ответ дляmari_klim
Москва решила сама рассказать про терракт, чтобы своих баранов шугануть и гайки ещё сильнее прикрутить. С- ’стабильность’)
Нет, не москва.
Sчастливая• 09 марта 2024
Ответ дляAnonim-571f
дайте посилання, будь ласка
nabludatel• 09 марта 2024
Ответ дляdf364tye3
к чему и чем, это все не кто, не ,,,
У вас вус відклеївся. Ви коли копіюєте рашистські методички не забувайте слово ’дєрєвня’ заміняти на слово ’село’. Бо в нас ніхто так не говорить.
Valentina shop2020• 09 марта 2024
Ответ дляnabludatel
Брехня
Оставить вам телефон, знакомой,муж после ранения дома выплаты 800
Ответ дляluizka
А что это Макрон так обиделся на пу? Уже готов и войска вводить?
Его как-то штормит каждый день. То он не против свои войска ввести, то уже против, то опять не против, но в условиях захвата Киева или Одессы. А завтра ’красная линия Макрона’ сместится до Львова и Ужгорода, как знать. На войска партнеров рассчитывать не приходится. Это мы должны за Великобританию воевать, а не она за нас. Интересно, а на войну за Англию нас будут отлавливать также оперативно, или еще и многодетные и от 18 лет под международную мобилизацию попадут?
Valentina shop2020• 09 марта 2024
Ответ дляnabludatel
Брехня
А ещё и никакие не дают,требуют справку что он там был,справку взять не могут из за войны,короче замкнутый круг
Наталия Херсон• 09 марта 2024
Ответ дляПолковой раввин Изя
1. Согласна. Но наживается на войне не только власть Украины.
2. Переговоров не будет. Если напишу сценарий, меня забанят.
Напишите и мне пжт, в л.с.
Valentina shop2020• 09 марта 2024
Ответ дляlammama
Был дан приказ, уничтожить население Украины и страну
Coffee is Love• 09 марта 2024
Ответ дляValentina shop2020
ким і навіщо?)
Ответ дляPtashkaO
Папа про війну в Україні: «Не соромтеся домовлятися»
В інтерв’ю швейцарському телеканалу Папа Франциск детально розмірковує про різні аспекти війни та її руйнівні наслідки, зазначивши, що для війни потрібні дві сторони, і заохочуючи до переговорів, щоб припинити війни в Україні та Газі.
Девін Воткінс
Папа Франциск дав інтерв’ю Radio Télévision Suisse (RTS), швейцарській громадській станції, що веде мовлення французькою мовою, частина якого була опублікована в суботу вдень.
Повне інтерв’ю з Лоренцо Буччелло культурологічної програми «Кліше» було записано на початку лютого і вийде на швейцарському телебаченні 20 березня.
В інтерв’ю Папа Римський висловив свої міркування про війни, які заплямували світ, особливо війну Росії в Україні та війну Ізраїлю та ХАМАС у Газі.
Папа Франциск додав, що обидві сторони будь-якої війни повинні завжди сідати за стіл переговорів для мирних переговорів.
’Переговори ніколи не є капітуляцією’, - сказав він. «Це мужність — не довести країну до самогубства».
Говорячи про мирні переговори, Папа Римський закликав сторони війни в Україні «не соромитися вести переговори, поки не сталося гірше».
Він зазначив, що переговори можна вести і за допомогою «міжнародних держав».
«Слово «вести переговори» — сміливе слово», — сказав він. «Коли ти бачиш, що зазнаєш поразки, що справи йдуть не дуже добре, потрібно мати мужність домовлятися. Вам може бути соромно, але скількома смертями це закінчиться? Вчасно домовитися; шукати якусь країну, яка може стати посередником. Сьогодні, наприклад, на війні в Україні, є багато охочих бути посередником. Туреччина запропонувала себе для цього. І інші. Не соромтеся вести переговори, поки не сталося гірше».
«Війна — це завжди людська, а не географічна поразка»
Пізніше в інтерв’ю Папа Франциск повторив свій рефрен про те, що «війна — це божевілля; це божевілля».
Відповідаючи на запитання про зображення голуба як символу миру, Папа нагадав подію, яка сталася під час його недільної молитви «Ангел Господній» 26 січня 2014 р. Після того, як двоє дітей, які разом з ним, випустили пару білих голубів після його заклику до миру, голуби напали чорний ворон і чайка.
’Є образ, який завжди приходить до мене’, - сказав він в інтерв´ю швейцарському телебаченню. «З нагоди пам’ятних заходів, де я мав говорити про мир і випустити двох голубів, коли я вперше це зробив, відразу піднявся ворон, присутній на площі Святого Петра, схопив голуба і забрав його. Це жорстоко. І це дещо те, що відбувається з війною. Багато невинних людей не можуть рости, багато дітей не мають майбутнього».
Його приходить привітати багато українських дітей, додав Папа, нарікаючи, що вони втратили здатність посміхатися.
«Дитина, яка не вміє посміхатися, здається, не має майбутнього», — сказав він. «Війна — це завжди поразка: людська, а не географічна».
«Війна — влада темряви»
Далі Папа Франциск розглянув вплив виробників зброї на війни.
’Є деякі, хто каже: ’Це правда, але ми повинні захищатися...’ Але потім ви розумієте, що у них є фабрика, яка виробляє літаки, щоб бомбити інших’, - сказав він. «Захищатися, ні. Знищити. Як закінчується війна? Зі смертю, розрухою і дітьми без батьків».
Він зазначив, що завжди є географічні чи історичні ситуації, які провокують війну, що призводить до висновку, що війна «здається просто заснованою на практичних мотивах».
«Але за кожною війною, — додав він, — стоїть збройна промисловість, а це означає гроші».
Війна, сказав Папа Франциск, «це темрява, влада темряви».
Девін Воткінс
«Війна — влада темряви»
пуйловський поплічник🤬 до параші він чого не звертається? Їм про «війна-зло» не хоче розповісти? А ні, бо ж параша дала фас усім, хто з нею на короткій нозі, розганяти наратив «здавайтеся». Китаєць їздить, Ердоган дзвонить, он папа обʼявився з текстом методичок. Чи думає, що освятивши його біблейською мудрістю, буде не так помітно, хто надиктував інтервʼю йому на вухо.
Кругом противне проплачене лицемірство. Глибоко їм чхати на біль, втрати, на всю Україну з її неусміхненими дітьми без дитинства. Тільки гроші-гроші і власні вигоди.
Valentina shop2020• 09 марта 2024
Ответ дляlammama
Зачем?Причина какая?
Земли наши нужны,заселят сюда беженцев,рабов
Ответ дляПолковой раввин Изя
Выгодно. Бабки-то текут широкой рекой.
Тут еще ребус складывается: продажа земли, легализация выращивания марихуаны, двойное гражданство...
Скоро гражданин Украины, Джон Смитт, прикупит себе несколько сот гектаров и засадит их опиумной марихуной. Аналог чуйской долины в масштабах государства.