Пишуть в телеграм,що в Таганрозі мінус ще один літачок А-50
Ответ дляБасина
Ще нема офіційного підтвердження
А про ніч 47 дронів на росії є тема на Порадниці?
«Бєзумная ночь»47 дронів ударили сьогодні по росії, – так сказали в міноборони рф
Місцеві пишуть, що в Таганрозі приліт по комплексу, де модернізують літаки ДРЛВ А-50, А-100 та обслуговують стратегічні бомбардувальники Ту-95 та Ту-142.
Не спали сьогодні також жителі Бєлгородської, Курської, Волгоградської і Ростовської областей.
Ответ дляL-i-s-a-92af
Нема. Є пару тем для виття на 50 стр)
Ответ дляКолебля
Удалено администрацией...
То не збивали за попередній місяць сушки і А-50,і Котова не потопили?
То раша новини нам підіграють в своїх новинах,щоб українців не розчаровувати
Ответ дляNat-li
Нема. Є пару тем для виття на 50 стр)
Все як завжди
Котики ЗСУ гідні того,щоб їх роботу гідно оцінили ті,хто в них за спинами,а не оце гімнисте виття рашаботів і їх ’ припєвал’
Lor111etta• 10 марта 2024
Ответ дляrybka21
Що саме втратили, пульт управління, рлс, пускові установки? Останніх може бути до восьми
ЗРК
Anjutka-Anjuta• 10 марта 2024
Ответ дляrybka21
Две пусковые с экипажем (((((((
Anjutka-Anjuta• 10 марта 2024
Ответ дляNat-li
Пруф будет?
Нет, не будет. Уже все наши тг каналы написали, читайте, все в доступе.