16 марта в 14:38

Секс, якщо у квартирі проживаєте з батьками

Ми живемо четверо- я, чоловік та діти. Проте всерівно стараємся займатися сексом, коли вони не вдома, або вночі, коли міцно сплять ( і то секс не гучний). Тема просто поговорити, не уявляю собі,як займаються сексом сім‘ї, які проживають разом з батьками. Розкажіть свої кумедні та не дуже історії)
Love_Love_Love_ 16 марта в 14:39
Тут пишуть що в одній кімнаті з дітьми нормально.
2 3
автор Козяка-маляка 16 марта в 14:40
Ответ дляLove_Love_Love_
Тут пишуть що в одній кімнаті з дітьми нормально.
Так взагалі не уявляю)
Цвіпканя 16 марта в 14:41
Ну ще одна кімната, що це змінює?
автор Козяка-маляка 16 марта в 14:42
Ответ дляЦвіпканя
Ну ще одна кімната, що це змінює?
Двері, як мінімум вночі закрити можна
Цвіпканя 16 марта в 14:43
Ответ дляКозяка-маляка
Двері, як мінімум вночі закрити можна
Так все одно чути.
автор Козяка-маляка 16 марта в 14:44
Ответ дляЦвіпканя
Так все одно чути.
Якщо не волати , то не чути. А ви дітей в окремій квартирі поселили?
Кинг-Конгша 16 марта в 14:44
в подъезде, когда покурить выходим
1 1
Цвіпканя 16 марта в 14:45
Ответ дляКозяка-маляка
Якщо не волати , то не чути. А ви дітей в окремій квартирі поселили?
Так що ви тоді не уявляєте?
автор Козяка-маляка 16 марта в 14:45
Ответ дляЦвіпканя
Так що ви тоді не уявляєте?
Ви, мабуть, з батьками живете?
Цвіпканя 16 марта в 14:45
Ответ дляКозяка-маляка
Ви, мабуть, з батьками живете?
Ні
БЦАшка 16 марта в 14:47
Ответ дляКозяка-маляка
Так взагалі не уявляю)
У меня так у подруги было...жесть. брат и сестра видели как их папа и мама сексом занимаются :/
Ручки-Крючки 16 марта в 14:47
Не знаю, это дичь какая то
Ондатрова шуба 16 марта в 14:50
Ответ дляКинг-Конгша
в подъезде, когда покурить выходим
а сколько это по времени занимает?
Кинг-Конгша 16 марта в 14:51
Ответ дляОндатрова шуба
а сколько это по времени занимает?
от нескольких минут до получаса
Да_Я_ТакаЯ_ 16 марта в 14:58
З батьками не можу категорично. Навіть поцілунок з чоловіком з яким вже дитина була не могла. От бар´єр у мене .
З дітьми не знаю. То коли було ( ще діти зовсім малі були.
А зараз розлучена і такі побачення у мене без дітей
Да_Я_ТакаЯ_ 16 марта в 15:00
Ответ дляБЦАшка
У меня так у подруги было...жесть. брат и сестра видели как их папа и мама сексом занимаются :/
Мені здається шок у тих трапляється, у кого тема сексу в сім´ї дуже табуйована і грязна.
Де про це можуть поговорити, розповісти - у них шоку не буде, якщо навіть почують чи випадково побачать. Всі дорослі люди займаються сексом.
БЦАшка 16 марта в 15:00
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Мені здається шок у тих трапляється, у кого тема сексу в сім´ї дуже табуйована і грязна.
Де про це можуть поговорити, розповісти - у них шоку не буде, якщо навіть почують чи випадково побачать. Всі дорослі люди займаються сексом.
Мне с мамой нормально о сексе говорить, а вот с папой буэ
Да_Я_ТакаЯ_ 16 марта в 15:07
Ответ дляБЦАшка
Мне с мамой нормально о сексе говорить, а вот с папой буэ
Мені з обома не комфортно взагалі. Але у нас це щось таке страшне, бридке. + Деякі дитячі травми з приниженням мене.
Тож я в дорослому віці вже лікувала голову від цього. Довгий час і чоловіка соромилася коли наодинці були
Замрійлива 16 марта в 16:01
Так а скільки вашим дітям? Дорослі? Бо питаєте про секс якщо жити в квартирі з батьками. Якщо самі виховували дітей, то мають знати про кордони, не заходити в спальню без стуку. Ну а секс в принципі тихий, якщо живете не самі
Женщинас 16 марта в 16:09
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Мені здається шок у тих трапляється, у кого тема сексу в сім´ї дуже табуйована і грязна.
Де про це можуть поговорити, розповісти - у них шоку не буде, якщо навіть почують чи випадково побачать. Всі дорослі люди займаються сексом.
Ви бачили як ваша мама з татом кохаються? Ви реально рахуєте, що дітям потрібно це бачити, що крім сексуючих батьків більше немає де дізнатися про секс? Обов´язково потрібно побачити це? Ви це реально пишете? Ви вже демонстпували своїм дітям, як демонстрували? При світлі чи без?
Да_Я_ТакаЯ_ 16 марта в 16:13
Ответ дляЖенщинас
Ви бачили як ваша мама з татом кохаються? Ви реально рахуєте, що дітям потрібно це бачити, що крім сексуючих батьків більше немає де дізнатися про секс? Обов´язково потрібно побачити це? Ви це реально пишете? Ви вже демонстпували своїм дітям, як демонстрували? При світлі чи без?
Я мабуть ніколи не перестану дивуватися як тут вміють вигадати абсолютно нову історію з того, що ти написав і ще й потім звинувачувати тебе в тому, чого ти не писав .
ДЕ в мене написано, що нормально займатися сексом при дітях? Покажіть будь ласка
Женщинас 16 марта в 16:16
Ответ дляДа_Я_ТакаЯ_
Я мабуть ніколи не перестану дивуватися як тут вміють вигадати абсолютно нову історію з того, що ти написав і ще й потім звинувачувати тебе в тому, чого ти не писав .
ДЕ в мене написано, що нормально займатися сексом при дітях? Покажіть будь ласка
Ви під чим? Ви напишіть, ще що це не ви писали
Да_Я_ТакаЯ_ 16 марта в 16:24
Ответ дляЖенщинас
Ви під чим? Ви напишіть, ще що це не ви писали
То питання до вас ’ під чим ви?’ Якщо там побачили що сексом ПРИ дітях треба займатися
Якщо у вас проблеми з сприйняттям тексту, то мені не складно розжувати.
Буває так, що випадково діти відкрили двері спальні батьків ( потрібно замикати, стукати, але буває) невчасно. Чи прокинулися серед ночі і почули . Навіть коли дуже тихо - то все рівно може бути чутно. Чи взагалі не спали .
Всяке буває. Це життя. Але для них це не буде супер великою травмою. Бо їм батьки пояснили в свій час що таке секс і що цим займаються люди коли люблять одне одного. І люди народжуються після сексу.
Так зрозуміло? Чи все рівно щось ввижається?
fialka123 16 марта в 16:37
Ответ дляЖенщинас
Ви бачили як ваша мама з татом кохаються? Ви реально рахуєте, що дітям потрібно це бачити, що крім сексуючих батьків більше немає де дізнатися про секс? Обов´язково потрібно побачити це? Ви це реально пишете? Ви вже демонстпували своїм дітям, як демонстрували? При світлі чи без?
Ого вас понесло. Нездоровая реакция какая-то
Женщинас 16 марта в 18:45
Ответ дляfialka123
Ого вас понесло. Нездоровая реакция какая-то
Нєздаровая рєакция- це шпілитись при дітях і рахувати це нормою
Vlad1771 30 марта в 14:02
Лучше отдельно жить. Когда дети то норм их к родителям иногда и отрываться... Няню можно