ЧукИГеки• 16 марта 2024

Сестра облила брудом

Я довгий час товаришувала з двоюрідною сестрою. Разом ходили гуляти, проводили час. Їй почав подобатись мій сусід, вона частіше приходила до мене в гості, щоб з ним пересіктись. Він грає в футбол, то вона часто просила мене: ну давай підемо, там буде Міша, писала йому постійно. Особисто я з цим сусідом близько не спілкувалась: лише привіт, як справи. І тут сусід її запитав, чи є у мене хлопець, бо я йому подобаюсь. Вона мене облила йому брудом, написала, що я не порядна і все таке. Цю переписку мені він показав. Як Ви думаєте чому вона так вчинила? Вона ж знаю, що сусід мене не цікавить.
интайм_не_предлагать• 16 марта 2024
Кууурвааа

Значит надо• 16 марта 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Кууурвааа
Геніально
автор ЧукИГеки • 16 марта 2024
Ответ дляинтайм_не_предлагать
Кууурвааа
Це боляче. Постійно всюди мусила з нею ходити, щоб вона з ним пересіклась, а тут таке((
Стопясят раз обсуждала• 16 марта 2024
Ответ дляЧукИГеки
Тому що вона кінчена
Кукусики• 16 марта 2024
сколько вам лет ?
Українська зірочка• 16 марта 2024
Підліткові пристрасті, такі милі. Ходити на майданчик дивитися , як Мишко в футбол грає.
Люблю ВалЄру• 16 марта 2024
Ответ дляЧукИГеки
Тому що у неї такі пріоритети. Чоловік на першому місці, потім всі інші.
Сусановна• 16 марта 2024
Нда...
Скажи мне кто твой друг и я скажу кто ты.
Вероятно, ваш сосед - умный человек - понял что если ваша родственница обгаживает вас, то и сама такая гадюка.
Смайликівна• 16 марта 2024
Теперь вы обязаны выйти замуж за Мишу

автор ЧукИГеки • 16 марта 2024
Ответ дляКукусики
сколько вам лет ?
Кукусики• 16 марта 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
так он же еще специально мышцами играет на публику
автор ЧукИГеки • 16 марта 2024
Ответ дляСмайликівна
Теперь вы обязаны выйти замуж за Мишу
Та він не подобається мені
автор ЧукИГеки • 16 марта 2024
Ответ дляУкраїнська зірочка
Вона постійно мене тягла((
Стопясят раз обсуждала• 16 марта 2024
Ответ дляЧукИГеки
Та він не подобається мені
А всьо
Треба
Кукусики• 16 марта 2024
Ответ дляЧукИГеки
Та він не подобається мені
ну что же вы, он не наркоман, спортсмен, активист, комсомолец и просто красавчик (с)
автор ЧукИГеки • 16 марта 2024
Ответ дляКукусики
Ви ж не бачили його?)
автор ЧукИГеки • 16 марта 2024
Ответ дляСтопясят раз обсуждала
А всьо
Треба
Нащо?)
Кукусики• 16 марта 2024
Ответ дляЧукИГеки
Ви ж не бачили його?)
тут все экстрасенсы, вы не знали ? ))
автор ЧукИГеки • 16 марта 2024
Ответ дляКукусики
тут все экстрасенсы, вы не знали ? ))
Ні) мені просто погано чераз зраду сестри.

Смайликівна• 16 марта 2024
Ответ дляЧукИГеки
Та він не подобається мені
Это не важно,разведетесь позже
младокошкина• 16 марта 2024
Це дуже неприємно і навіть боляче, бо то сестра, я розумію. Ви ще молоденька і в силу віку наївна та вразлива. Я б їй в очі сказала, що бачила переписку і спитала нащо вона таке зробила. Потім би обірвала усякі зв´язки.
автор ЧукИГеки • 16 марта 2024
Ответ длямладокошкина
Я їй сказала, вона просто нічого не відповіла
младокошкина• 16 марта 2024
Ответ дляЧукИГеки
Особисто чи в переписці? В будь якому випадку зробіть висновки і виключить цю людину з свого життя.
автор ЧукИГеки • 16 марта 2024
Ответ длямладокошкина
Особисто. Я через неї ходила до хлопців на футбол, що вони вже жартували з нас, а тут таке((
младокошкина• 16 марта 2024
Ответ дляЧукИГеки
Я розумію, образливо та боляче, але от така вона гидка та підступна людина, добре що це виявилось ось так, а не дійсно з хлопцем який би вам подобався чи наприклад, щось з роботою пов´язано.
автор ЧукИГеки • 16 марта 2024
Ответ длямладокошкина
Дякую за підтримку))