УжеВотДа• 19 марта 2024
Чому так образливо мені - це чути?
Син обмовився, що вони сьогодні чекають гостей. Має приїхати невістки мама з молодшою донькою. На цілий тиждень, щоб і онука побачити і щоб невістка трохи відпочила від дитини.
А мені стало до глибини душі образливо. Як це? Вони мають приїхати на тиждень до них. І син на це зовсім нормально реагує. І сказав мені, що в нього найкраща теща. У них з батьками невістки дружні відносини. А у нас з невісткою такого немає. Мені так образливо. Її маму в гості чекають, а мене та моїх дітей невістка і бачити навіть не хоче.
Лиш одне попросила в сина, щоб я її та її дитину залишила в спокої.
Наче і розумію, що це вже все. Невістка не пробачить та не піде зі мною на контакт. Я ніколи не буду на місці її матері. Я не буду «найкращою свекрухою» для неї. Якось дуже на душі сумно.
Коко Шанель• 19 марта 2024
Що ж це потрібно було зробити невістці і синові, що вони не хочуть вас навіть бачити, не те, щоб тиждень разом прожити?
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Як ви вже задовбали і нас, і своїх рідних.
А вас чого?
МУСЯкомарова• 19 марта 2024
Це ви автор міні-серіалу з тем про стосунки з невісткою?
Ну тоді чого дивуватися? В усіх дій є свої наслідки, ви не поводили себе як найкраща свекруха - то вас так і не сприймають.
Коко Шанель• 19 марта 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Так исправляйте ситуацию. Передавайте подарки для начала.
Це не та, що не ті памперси купила?
Молчалка• 19 марта 2024
Господи
Допоможи мені мого сина отак вигідно спихнути на тещу 🙏🙏🙏
Дай мені спокійне життя 🙏
Везе людям !!!
Дай мені спокійне життя 🙏
Везе людям !!!
Не кую, не мелю• 19 марта 2024
Ответ дляЛорка-хлорка
Так, звання найкращої порадниці теж автору не бачити
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляДлинноНожка
да сколько можно... вы же сами наломали дров - что теперь хотите
Та нічого не хочу. Що ж тут вже хотіти? Просто мені образливо, що все ось так сталося. Маму невістки, яка їде за 300км чекають, а ми живемо в одному місті і я їх взагалі не бачу.
ГендиреХтор• 19 марта 2024
Автор, з вами скоро вся порадниця перестане спілкуватись, не лише невістка. Майте совість.
Стильна штучка• 19 марта 2024
Это Вам звоночек проанализировать, что Вы говорите или делаете не так, почему Вашему сыну комфортнее с тещей. Мне к сожалению тоже лучше с свекровью, чем со своей мамой.
Коко Шанель• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Чим дальші - тим рідніше!
Як добре, що моя свекруха за 200 км, а мама поруч:)
Леди Г• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Треба поводитися нормально, тоді і вас би чекали
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляМолчалка
Господи
Дай мені спокійне життя 🙏
Везе людям !!!
Дай мені спокійне життя 🙏
Везе людям !!!
Як це спихнути на тещу? Для чого? Це ж чужа жінка…
Юпитерная• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Невістка чекає на свою власну матір. А ви їй хто? Тітка, що постійно лізе та ображає?
У вас є портрети онука - досить з вас.
Молчалка• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Хай чужа жінка поживе так, як живе рідна
сама себе прекрасная• 19 марта 2024
мне аж интересно стало где вы так отличились, что невестка так о вас отзывается
Проработник• 19 марта 2024
А як ви можете стати найкращою свекрухою після паскудних слів і вчинків?
Проработник• 19 марта 2024
Ответ длясама себе прекрасная
Тут було 1001 тема
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляЮпитерная
У вас є портрети онука - досить з вас.
А чому мій син на неї чекає?
Проработник• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
А чому мій син на неї чекає?
Ну очевидно ж. Бо вона адекватна, нормально до нього ставиться...робіть висновки
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляПроработник
Якщо б невістка забула те все, що я на неї говорила. Можно б було почати все з нуля.
Коко Шанель• 19 марта 2024
Ответ дляУжеВотДа
Чужа жінка може стати ріднішою за власну матір.
Мого чоловіка згадують, тільки коли їм потрібні гроші чи лікування за наш рахунок.
А коли мій чоловік попав на операційний стіл (і став інвалідом), то ніхто не те, що гроші не запропонував, навіть не приїхали до нього. А тепер мають нахабство жити за наш рахунок.
Бог їм суддя.
УжеВотДа
• 19 марта 2024
Ответ дляЗалізний занавіс
Подарунків також не хочуть . Я вже відсилала, невісткі все було не те. Ось знову хотіла, щось вислати, а син сказав, що я знову щось куплю на свій смак не те і вони знову залишаться крайні, що щось комусь віддали.