Нагайна• 27 марта 2024

ПП сніданок.

Діліться своїми.
Не сиджу на дієтах, маю 55 кг при зрості 165.
Закінчила курси нутріціології для себе, англійською безкоштовно.
Тарілки збалансовані.
Вуглеводи в кадр не потрапили, цільнозерновий домашній хліб.
Принцепесочка• 27 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
Только села завтракать, сломался холодильник вчера. Да так сломался что проще новый купить, старый вывезли утром. Пока вымыла его, пока всю кухню после, распихала продукты соседям и жду новый теперь.
Я этот бутерброд с редиской тут уже в третий раз встречаю...Вы его с разных ракурсов пофотографировали и теперь лубуетесь?

Начальник Анонимов• 27 марта 2024
Ответ дляНагайна
А що там готувати? Яйце, вівсянка, банан.
З ягодами і вершками, смакота.
От солоні, мені не зайшли
Не, я предпочитаю овсянку с ягодами и бананом и не заморачиваться при этом вообще
автор Нагайна • 27 марта 2024
Ответ дляВічний двигун
Давно ви на ПП?
Чи вживаєте м´ясо та рибу?
Чи приймаєте БАДи?
Я на нутрієтивному харчуванні, так вірніше.
М´ясо, рибу їм.
З бадів тільки магній, його важко отримати з їжі.
Суть отримати максимум вітамінів і мінералів з їжі.
автор Нагайна • 27 марта 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Ну вот я так же.
Но я хотела похудеть с 55 до 50 при росте 165 и пришлось считать и сидеть на дефиците .

Не хочу снова 55 кг, поэтому ограничиваю себя.
Я в 55 ок, багато м´язів, це моя ідеальна форма
Принцепесочка• 27 марта 2024
Ответ дляНагайна
Так, якщо смажені на малій кількості жиру.
Ви інтуїтивно харчуєтесь. Десерт теж можна, але після плотного прийому їжі
Якщо їсте піцу, то наступний прийом має бути більш овочевий в білковий.
Тут про здоров´я.
Писала вище, шкіра дуже пружна, волосся блискуче, довгі вії, багато енергії.
Шрам від апендициту розсосався?
Вічний двигун• 27 марта 2024
Ответ дляНагайна
М´ясо, рибу їм.
Підкажіть, чи можна харчуватись здорово (згідно з нутріціологією), якщо не вживати м´ясо та птицю?
Вообще не факт• 27 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
У дочери овсяноблин, у меня - омлетоблин.
Что за начинка в овсяноблине
автор Нагайна • 27 марта 2024
Ответ дляПринцепесочка
Потрясающий завтрак! Я бы без курсов нутрициологии (для себя, на английском) даже не догадалась бы, что можно сделать глазунью из двух яиц, добавить салат, и съесть это всё на завтрак!
Яка розумниця!
А звідки залізо взяти, хром, магній, Q10 і тд, ви теж знаєте. Достатню кількість вітаміну А, Е?
Як скоригувати поганий сон або депресивний настрій їжею?
Як харчуватись коли ходите в спортзал,а коли ні?
Де взяти достатньо вітаміну с?
Я багато чого знала, але курси мене багато чому навчили. В нас вони коштували більше 1000 Дол на той час.
Я володію англійською і знайшла безкоштовні.

То що вас так тригерить?
Бо людина,яка задоволена собою, жовч не ллє
автор Нагайна • 27 марта 2024
Ответ дляПринцепесочка
Шрам від апендициту розсосався?
Апендикс при мені🤣
Волосся майже не випадає. Раніше коли мила, в ванній залишалося.
Зморшки майже зникли, мені 38, але ще масажі сама роблю, щодня

автор Нагайна • 27 марта 2024
Ответ дляВічний двигун
Можна,якщо їсте рибу, яйця, молочку.
B12 потрібно контролювати
Невгамовна• 27 марта 2024
Ответ дляЗамулена ріка
А омлетоблин это с лавашом?
Мне с лавашом оч нравится вариант
Принцепесочка• 27 марта 2024
Ответ дляНагайна
Яка розумниця!
Де взяти достатньо вітаміну с?

То що вас так тригерить?
Боже, скільки тексту! Тепер мені здається, що ваша нутріціологічна яєшня - то був привід запропонувати товариству недорого придбати у вас матеріали цього фантастичного курсу, після якого кожна жінка навчиться добувати з ї´жі хром з цинком ...
ОхиИВздохи• 27 марта 2024
Ответ дляНачальник Анонимов
Вы аж к обеду вспомнили про завтрак.
У меня в будни так почти всегда.
Завтрак называется ’здравствуй инсулинорезистентность ’)))
автор Нагайна • 27 марта 2024
Ответ дляПринцепесочка
Я не нутріціолог і лінк на курси можу дати безкоштовно
Хоча зараз багато доступної інформації і у нас в соц мережах.
Толствкова багато дає безкоштовно, хоча її курси тоді були дорогі дуже.

Я розумію, вам хочеться мене зачіпити, але не вийде.
Давно не звертаю увагу на негатив.
ОхиИВздохи• 27 марта 2024
Ответ дляНагайна
Обід більш серйозніший, під грибами гречка
Ви погано вчилися. Або вчителі фігові.
автор Нагайна • 27 марта 2024
Ответ дляОхиИВздохи
Серйозно? Мій?
Невгамовна• 27 марта 2024
Ответ дляПринцепесочка
У меня куча фоток, меняется только редиска на помидор или огурец, остальное стандартно
Замулена ріка• 27 марта 2024
Ответ дляНевгамовна
А омлетоблин это с лавашом?
Мне с лавашом оч нравится вариант
Нет. Попробую с лавашом.
Даха-сваха• 27 марта 2024
У мене на сніданок було просто молоко.

ОхиИВздохи• 27 марта 2024
Ответ дляНагайна
Серйозно? Мій?
Та ні. Я ж іншій людині це писала. Це відповідь на пост 3.
дамаБезСобачки• 27 марта 2024
Автор, гарні у вас тарілочки) Не звертайте увагу на негатив
Пукимончиг• 27 марта 2024
Ответ дляСтриптизерка
Млинці топчу
Я вообще блинный торт сделала. Уже сожрала, если что.
Да Щас же• 27 марта 2024
Ответ дляНагайна
Почитайте де вуглеводи. Я писала.
В руках цільнозерновий домашній хліб.
Я не нутріціолог, я для себе розібралася.
Ну для мене це просто сніданок, коли вже не знаєш що такого готувати, або не охота, бо всі спішимо постійно на роботу та в школу. Жарю яйця та кидаю зелень на тарілку. Ніколи не вважала це чимось особливим)) Просто сніданок без цікавинок.
А от коли запіканочка, або бутербродик з черв.рибкою, або сирнички, або оладушки, або лінивий пиріг, або т.д.... А так ...яйця вони і в африці яйця).
Тому я не розумію, коли виставляють сюди їжу, а це просто яйця...хм.
Стриптизерка• 27 марта 2024
Ответ дляПукимончиг
Ох краса!
В моїй хаті моя правда• 27 марта 2024
Ответ дляНагайна
Яка розумниця!
Де взяти достатньо вітаміну с?

То що вас так тригерить?
.. еда у вас не позитивная и стиль общения тоже.
Пукимончиг• 27 марта 2024
Ответ дляСтриптизерка
Ох краса!
И вкуснота
автор Нагайна • 27 марта 2024
Ответ длядамаБезСобачки
Я вже себе так пропрацювала, що мене не зачепиш😄 вони ж не від хорошого життя так себе поводять. Я розумію і приймаю.
Начальник Анонимов• 27 марта 2024
Ответ дляПукимончиг
Класс. Тоже хочу, но моя лень всегда побеждает и просто съедает блины
Но вы молодец!
автор Нагайна • 27 марта 2024
Ответ дляПукимончиг
Вау, а я заморчилась з мікроблинами
автор Нагайна • 27 марта 2024
Ответ дляДа Щас же
Так і суть в тому, все геніальне, просто. Я про користь