28 марта в 10:59

Дівчата, як допомогти собі при вигоранні?

Три роки без відпустки, на роботі казна-що... Вигоріла, абсолютно. Піти не можу, через те, що іншої роботи не має.
Птица Говоруша 28 марта в 11:00
Тільки відпочинок
Простецкая 28 марта в 11:00
У вихідні дні робити собі відпочинок.
Відморожена 28 марта в 11:00
Піти у відпустку.
автор Без QR коду 28 марта в 11:01
В відпустку не відпускають
Рожайтретьего 28 марта в 11:02
Ответ дляБез QR коду
В відпустку не відпускають
як це так?
ви якось оформлені? за трудовим договором чи ФОП?
автор Без QR коду 28 марта в 11:03
Ответ дляРожайтретьего
як це так?
ви якось оформлені? за трудовим договором чи ФОП?
Трудовий договір
So_so 28 марта в 11:04
Ответ дляБез QR коду
В відпустку не відпускають
Просите хотя бы день, пятницу, например. И на 3 дня в загородный комплекс какой нибудь. Поплавать, сделать массаж, просто расслабиться.
Відморожена 28 марта в 11:04
Автор, скажу вам таку штуку прямо не нову для вас. В нас жінка прауювала, нікуди піти не могла, бо відповідальність, заміни немає, доведи і хоп вона померла від інсульту, для того щоб не платити штрафи компанія наняла аутсорс , а її не згадують. Я жила на роботі і спала по 5 годин, ітог я тепер ніколи не відновлю здоров´я, я просто добита, але коли сказала що звільняюсь то ок. Правда потім було цікаво, але то було потім, і мене там не було дякувати богу.
Я до чого, бережіть себе, коли ви ганеиксь ви якому не потрібні будете.
1 5
Рожайтретьего 28 марта в 11:05
Ответ дляБез QR коду
Трудовий договір
Пишіть заяву від руки про відпустку і несіть у відділ кадрів, якщо такий є, або керівнику.
Відморожена 28 марта в 11:05
Ответ дляБез QR коду
В відпустку не відпускають
Насправді, то все в вашій голові. Якщо ви прийдете і скажете що вам треба і крапка, то пустять.
Фляшка на трьох 28 марта в 11:06
А айчар ваш що каже? Типу окей?
Фляшка на трьох 28 марта в 11:06
Ответ дляБез QR коду
В відпустку не відпускають
Ну а ви берете і йдете) вас потім компанія лікуватиме? Щось не думаю
Відморожена 28 марта в 11:06
Ответ дляБез QR коду
В відпустку не відпускають
Дайте вгадаю, ви трудоголік і работун?
Відморожена 28 марта в 11:07
Ответ дляФляшка на трьох
Ну а ви берете і йдете) вас потім компанія лікуватиме? Щось не думаю
Компанія харькне і далі піде. Знайдуть іншу поні.
Рожайтретьего 28 марта в 11:07
Автор, саме письмову заяву подайте, не просто на словах.
Для початку візьміть на тиждень, щоб у керівника інфаркту не було. Якщо так складно все
автор Без QR коду 28 марта в 11:08
Ответ дляРожайтретьего
Пишіть заяву від руки про відпустку і несіть у відділ кадрів, якщо такий є, або керівнику.
Керівник не підписує заяву
Рожайтретьего 28 марта в 11:09
Ответ дляБез QR коду
Керівник не підписує заяву
Відділ кадрів/ейчар відділ є?
Леопардові панчохи 28 марта в 11:09
Ответ дляВідморожена
Автор, скажу вам таку штуку прямо не нову для вас. В нас жінка прауювала, нікуди піти не могла, бо відповідальність, заміни немає, доведи і хоп вона померла від інсульту, для того щоб не платити штрафи компанія наняла аутсорс , а її не згадують. Я жила на роботі і спала по 5 годин, ітог я тепер ніколи не відновлю здоров´я, я просто добита, але коли сказала що звільняюсь то ок. Правда потім було цікаво, але то було потім, і мене там не було дякувати богу.
Я до чого, бережіть себе, коли ви ганеиксь ви якому не потрібні будете.
100% у меня было подозрение на внематочную. придурошный начальник - как хочешь, завтра нужно отработать!
я говорю - вы нормальный?
ну ты же понимаешь, если она должна лопнуть, она лопнет.
конечно, понимаю. как и разницу в том, где она лопнет. в условиях стационара или на работе. даже если б я там сдохла, переступили б и дальше пошли. ни хрена добросовестность не ценится. нигде. работала в трех странах. будут на тебе ездить, пока тянешь. потом переступят и дальше пойдут(((
3 2
автор Без QR коду 28 марта в 11:10
Ответ дляРожайтретьего
Відділ кадрів/ейчар відділ є?
Відділ кадрів не пустить без візи начальника
автор Без QR коду 28 марта в 11:10
Тиждень назад повернулась з лікарняного раніше бо гвалт був.
Рожайтретьего 28 марта в 11:11
Ответ дляБез QR коду
Відділ кадрів не пустить без візи начальника
А, тобто у вас навіть відділ кадрів є. Це не держслужба часом? Але там такого не може бути
ИНЬэтовамниЯНЬ 28 марта в 11:11
Ідіть на лікарняний, на обстеження, захворієте для них. І все. Два тижні відпочинок.
автор Без QR коду 28 марта в 11:12
Ответ дляИНЬэтовамниЯНЬ
Ідіть на лікарняний, на обстеження, захворієте для них. І все. Два тижні відпочинок.
Вже хворіла на запалення легень, вийшла раніше з лікарняного
ИНЬэтовамниЯНЬ 28 марта в 11:12
Ответ дляБез QR коду
Тиждень назад повернулась з лікарняного раніше бо гвалт був.
Яка різниця для Вас, гвалт чи ні? Хай гасяться, є справка - Ви вдома
Відморожена 28 марта в 11:15
Ответ дляЛеопардові панчохи
100% у меня было подозрение на внематочную. придурошный начальник - как хочешь, завтра нужно отработать!
я говорю - вы нормальный?
ну ты же понимаешь, если она должна лопнуть, она лопнет.
конечно, понимаю. как и разницу в том, где она лопнет. в условиях стационара или на работе. даже если б я там сдохла, переступили б и дальше пошли. ни хрена добросовестность не ценится. нигде. работала в трех странах. будут на тебе ездить, пока тянешь. потом переступят и дальше пойдут(((
💯
Відморожена 28 марта в 11:16
Ответ дляБез QR коду
Вже хворіла на запалення легень, вийшла раніше з лікарняного
Скільки були на лікарняному?
автор Без QR коду 28 марта в 11:17
Ответ дляВідморожена
Скільки були на лікарняному?
7 робочих дні
Сундучок с каникулами 28 марта в 11:19
А зп яка, що Ви так тримаєтесь?
Відморожена 28 марта в 11:23
Ответ дляБез QR коду
7 робочих дні
Я мабуть вас зараз здивую, але за 7 років я відпочивала один раз, коли мені дали лікарняний на тиждень в мене була темпа 40. І я реально вийшла наче після відпустки. Бо інші рази ковід, грип А, температура 40, говорити не могла а приходилось по 8 годин впідряд, а після працювати, кашель до рвоти і на лікарняний не можна, ноут в зуби додому і працюй, бо замінити нікому.
автор Без QR коду 28 марта в 11:31
Ответ дляСундучок с каникулами
А зп яка, що Ви так тримаєтесь?