Пацака-задирака• 30 марта 2024

Зарваниця

Цікавлять відгуки. Хочу туди поїхати в тур. Які там ціни, цікава ли там екскурсія чи краще самій ходити?
Чорт і Шо• 30 марта 2024
В ближчу церкву зайдіть і все розпитати.
Вони знають
Попельшка• 30 марта 2024
Ми їздили з групою. По цінах не памятаю. Давно було. Було цікаво. Поки їхали, гід нам розповідала історію місцевості. Там на місці побували на літургії. Пройшли хресну дорогу. Відвідали купальню, монастирську церкву.
Не знаю як там відносно цікавого. То скоріше для духовного. Можна і самій. Якщо ваша мета-молитва і щоб ніхто не відволікав. Але якщо просто як розвага, то мабуть з гідом.
Семицветка• 30 марта 2024
Мы сами ходили всё смотрели. Но это было 15 лет назад.