ФФФФристайла• 08 апреля 2024

Вбивство підлітка в Київі

В Київі вбита дитина. Співчуття батькам і сил це витримати. Як вберегти дітей? Що говорити? Бачиш неадеквата – йди!

Перші секунди після вбивства в Києві

Місцеві ЗМІ публікують подробиці: компанія з 9 неповнолітніх придбала слабоалкогольні напої, а потім вирішила проїхатися на фунікулері. У двері вагончика за молодими людьми зайшов чоловік, який до всіх чіплявся та вліз у розмову підлітків.

Коли вагончик зупинився, Максим (загиблий) виходив з компанії підлітків останнім. До нього підійшов згаданий вище чоловік і почав його штовхати, внаслідок чого Максим впав і головою розбив скло та порізав шию.

Неадекват за 2 тижні до цього став фігурантом у справі про домашнє насильство. За даними місцевих ЗМІ, його затримали.

Підписатись на ХХ Black
rodzynka.l• 08 апреля 2024
Мені дивно, чому ніхто не обговорює факт, що у транспорті було звичайне скло, у той час як повинно бути таке, що розбивається без гострих кутів.
Bilolena• 08 апреля 2024
Йти від неадеквата це звичайно гарна порада. Але куди ж з фунікулеру дітися?
Spicy -02f0• 08 апреля 2024
Ответ дляФФФФристайла
В мене питання, як розмовляти з дітьми. Радити в сумнівних ситуація бігти чи дзвонити в поліцію?

Те, що не вступати в розмови, то думаю зрозуміло. А якщо твоїм друзям щось загрожує?
Не вступать и пытатьс оградиться
sammy• 08 апреля 2024
Вчора писали,що зарізав, сьогодні- що головою розбив(((
Взагалі, історія дуже вразила( до сліз(
Бідні батьки... бідна дитина,яка не встигла нічого...
Pole• 08 апреля 2024
Ответ дляrodzynka.l
Я так зрозуміла, що розбилося не в кабінці, а в приміщенні фунікулеру.
автор Noel • 08 апреля 2024
Ответ дляLike-995b
Да , и буквально самим выходить спиной на расстоянии вытянутой руки , что бы видеть что он будет делать
Дякую за коментар по темі!
Spicy -02f0• 08 апреля 2024
Ответ дляVIKYSIA
А в другой теме писали дети наркоманы, ага конечно, а виноват военный сволочь
Наркоманы конечно, и вообще он себя убил, да?
Yeva-c21c• 08 апреля 2024
Так страшно...сколько вообще сейчас людей поехало кукухой из за войны, может в метро или в маршрутке теперь каждый пятый такой агрессивный.
автор Noel • 08 апреля 2024
Ответ дляsammy
Взагалі, історія дуже вразила( до сліз(
Я думаю, що слідство з’ясує більше деталей. Я не з Києва, тому не дуже уявляю, що це за фунікулер. Маленький зовсім чи який? Чи були там інші люди, окрім компанії підлітків? Через що стався конфлікт? Питань багато
Spicy -02f0• 08 апреля 2024
Ответ дляПП-шница
Подивіться на вік вбивці. Це вчорашній підліток.
Это неважно. Если больше 18 и нет лишения диеспособности - может нести ответственность за свои поступки
Анна_Бель• 08 апреля 2024
Ответ дляКрошечка-хаврошечка
В ГБР уточнили, что задержанный работал в управлении государственной охраны.
Это какой-то ужас просто.
Саме такі і ’невоюючі’ військові і найбільш агресивні. Хтось же має воювати, поки вони сидять. От вони і докулупуються. У нас теж був такий інцидент. Військовий докулупувався до чоловіка, чого він ще не воює. Мого вже не має, а той досі ’служить’ в тилу
Yeva-c21c• 08 апреля 2024
Ответ дляNoel
Дуже мало місця там практично як в грузовому ліфті, але я зараз намагаюсь взагалі не користуватись громадським транспортом дуже страшно ще із за анонсованих можливих терактів.
Lizavel• 08 апреля 2024
Ответ дляПП-шница
Ні, то 100%, але під наркотою або алкоголем - підлітки теж не рожеві поні.

Недавно 16р підліток, під Одесою, вбив матір і сестру, а потім повернувся, помив матір від крові і згвалтував.
Парень был спортсменом
Анна_Бель• 08 апреля 2024
Ответ дляДую на вітер
то что на улице свободно расхаживают наркоманы - тоже как бы не адекватно.

тем более убийство - за гранью.
Вони не наркомани
автор Noel • 08 апреля 2024
Ответ дляRukkol@
Питання, як він працював в правоохоронних органах маючи проблеми з агресією. Правоохоронці проходять різноманітні психологічні тести. Мабуть те тестування для галочки.
Думаю, що, на жаль, для галочки
автор Noel • 08 апреля 2024
Ответ дляАнна_Бель
Я вам співчуваю!
dArtagnan• 08 апреля 2024
Ответ длязабиякина
Так он военный, я в шоке(((
Ну, военный, но не из ВСУ. Он из управления госохраны - это военные, которые охраняют высших должностных лиц и здания высшей власти (парламент, офис президента, кабмин). Раньше в состав СБУ входили. потом отделились.
77 года рождения• 08 апреля 2024
Вчора фунікулер не працював.
автор Noel • 08 апреля 2024
Ответ дляYeva-c21c
Якщо абстрагуватись саме від цієї трагедії. І поговорити про майбутнє, то так, війна має страшні наслідки для психіки, навіть, коли наша країна постраждала сторона, а не агресор. І психіка страждає у всіх: дітей, дорослих, воєнних і ні. І це задача для нас: шукати інформацію, берегтися якось. І найбільший виклик для держави. Мають створюватись програми на державному рівні
dArtagnan• 08 апреля 2024
Я бы не стал так сразу делать выводы. Во первых. малолеток была толпа, плюс под алкоголоем. Понятно, что они сейчас будут рассказывать, что к ним мужик цеплялся. Но вы много видели мужиков, которые бы цеплялись к пьяным малолеткам, когда их толпа? Так что, там, скорее всего, был какой-то конфликт, слово за слово, тем более, что тема для спора по пьяни была выбрана самая благодатная: ’а чего ты служить не хочешь?’ Начали толкаться, вот и не расчитал.
Like-995b• 08 апреля 2024
Ответ для77 года рождения
Вчора фунікулер не працював.
Я вчера была там днем. Работал
77 года рождения• 08 апреля 2024
Ответ дляdArtagnan
ДСО ніколи не були в структурі СБ.
Миззери• 08 апреля 2024
Ну вот а вчера писали что подростки наркоманы и обвинили их во всех грехах , я писала что нельзя так рано обвинять
Читала что убийца работник правоохранительных органов , это подтвердилось ?
dArtagnan• 08 апреля 2024
Ответ для77 года рождения
ДСО ніколи не були в структурі СБ.
Вот спасибо! Как же приятно увидеть мнение профессионала!
На пальцах: ДСО - это когда-то была милиция, которая охраняла на платной основе.
А задержанный - УДО. Вы разницу улавливаете? ДСО и УДО.
УДО, ака управління державної охорони - это те, кто по долгу службы охраняет высшую власть. Читайте: https://uk.wikipedia.org/wiki/Управління_державної...
dArtagnan• 08 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Ну, вообще, УДО это, больше, спецслужба, но статус имеет правоохранительного органа почему-то.
Екатерина27• 08 апреля 2024
Ответ дляSpicy -02f0
30 лет. Ничего себе подросток.
Екатерина27• 08 апреля 2024
Ответ дляМиззери
Да. УДО
herba fresca• 08 апреля 2024
Ответ длязабиякина
Так он военный, я в шоке(((
То ли ещё будет
автор Noel • 08 апреля 2024
Ответ дляdArtagnan
Вбита людина, підліток. Висновки робитиме слідство і суд.
А ми намагаємось тут продумати, як діяти дітям в ризикових ситуаціях.
Чи можна було спрогнозувати, що цей конфлікт закінчиться смертю?
Екатерина27• 08 апреля 2024
У меня еще такой вопрос возник, киевлянам пара недель назад анонсировали усиление охраны в местах скопления людей, рамки на выходе/входе из метро, трц и тому подобное. Уверена, что на платформах фуникулёра были камеры. Где записи? Почему в сети только любительские видео с телефонов? Или камеры чудесным образом не работали? Больше верится в вариант Крокуса, когда записи с камер передали следствию и там они и канули в лету.