Девочки, малышу 6 недель, планирую постепенно перевести на смесь, так как через месяц начнётся работа и кормить грудью не смогу. Плюс измучили тяжелейшие лактостазы, лежу регулярно с температурой 40 и уже Нет сил. Помогите с такими вопросами:
1. Как перевести плавно? Ведь если кормить грудью реже, то снова будут застои. А если сцеживать, то выработка молока не сократиться.
2. Какие смеси хорошие?
ОчЕнЬ ЧуЖаЯ• 09 апреля 2024
Как вариант, давать при каждом кормлении смесь, докармлевать грудью
Сцеживаться, чтоб лактостазов не было.
По смесям лучше к педиатру. У меня знакомые, которые ели супер дорогую японскую и ребенка сыпало и те, кто ел малютку и все было ок. Это индивидуально
Сцеживаться, чтоб лактостазов не было.
Ответ дляВ кого тако було
Просто деякі годування замінювала сумішшю , через одне переважно
А не було застою молока через те, зо пропускали годування?
Ответ дляКаяспер
Суміш підібрати. А вам таблетки для завершення лактації.
Хочу спробувати на козячому молоці, але всі радять переводити на суміш поступово, хоча б за 2 тижні, щоб у дитинки не було стресу. А таблетка я так розумію це миттєвий ефект
В кого тако було• 09 апреля 2024
Ответ дляyulia_stylist
Ні, але я з перших днів так годувала
ФсеСама• 09 апреля 2024
Ответ дляyulia_stylist
Бабуся якась порадила козяче, найбільш аллергійге молоко?
Коко На Страже• 09 апреля 2024
давайте сначала грудь, а потом докармливайте смесью. Я вообще на таком режиме протянула аж до года. Очень было удобно: вроде как и грудным молоком кормлю, но при этом могу пропустить кормления и кто-то вместо меня покормит смесью. В одно кормление давала одну грудь, потом докармливала смесью
ФсеСама• 09 апреля 2024
Я своїх трьох кормила до рік і два місяці грудним молоком, і не уявляю, якщо я можу дати найкраще для дитини, чому відмовлятися? Якщо хтось буде кормити дитину сумішшю, коли Ви на роботі, то логічно, що може це робити і попередньо заготовленим грудним молоком. Вибачте, не розумію все одно.
Каяспер• 09 апреля 2024
Ответ дляyulia_stylist
Порадьтесь з педіатром. Поступово це якщо є можливість. А уявіть якщо терміново необхідно. То ніхто тягнути не буде.
І да я не фанат ГВ маючи двох дітей, мені цей процес не сподобалося. Лактостаз був з другою дитиною.
Каяспер• 09 апреля 2024
Ответ дляФсеСама
Ваш коментар не по темі, і не доречний
Ответ дляКоко На Страже
У меня дело в том, что сильнейшие лактостазы, в роддоме мучилась сегодня со сцеживанием, у акушерочки спина мокрая, а проток так и не открылся. Я дома с температурой и твердой болезненной грудью лежу без сил встать. Хорошо хоть мама малого подхватила, нет сил памперс поменять.поэтому вариант кормить грудью чуть и делать докрои в моем случае усугубит лактостаз
Ответ дляУхахайкина
А с какой целью переход, какой возраст
Малышу седьмая неделя
Причина - сильнейшие лактостазы и необходимость со временем перейти на смесь в силу специфики работы. Отлучаться прийдеться существенно, увы, реалии таковы, что денежку для малыша и на жизнь нужно зарабатывать, с мужем работаем вместе, но там взаимосвязанные процессы, где я не заменю его, а он меня
Ответ дляФсеСама
У Вас прекрасний досвід, але на жаль, не у всіх так складається. Котрий день з температурою і болем,з застоєм, який акушерка навіть найсильнішими зусиллями не може розцінити-у такому стані я довго не зможу. Дитина не наїдається, бо молоко не йде через застій, нервує, мало пісяти став. В цій ситуації приносити у жертву і себе і дитину не хочеться
Ответ дляКаяспер
У мене ймовірно така ситуація, коли треба б і терміново, бо не знаю, чим може закінчитись той застій, який не змогли розцідити страшними зусиллями в пологовому. Але ж ГВ не припиниться різко, молоко прибуватиме і є ризик, що застої погіршаться. Плюс читала, що перевести одразу різко це для дитинки стрес
Каяспер• 09 апреля 2024
Ответ дляyulia_stylist
Так стрес, а у вас на стрес? Ви не мучаєтеся?! Впершу чергу дитині потрібна здорова, спокійна мама! Мій син не пам´ятає як я різко кинула ГВ , а от я й досі пам´ятаю який стрес для мене було ГВ. Я шуткую, що чи є у нього травма від цього не відомо, а от у мене точно є
Каяспер• 09 апреля 2024
Ответ дляyulia_stylist
Наприклад буває мамі треба терміново операція і тп то різко і зупиняють. Якщо ви будете приймати ліки від лактації то молока не буде, не буде і застоїв
Ухахайкина• 09 апреля 2024
Ответ дляyulia_stylist
Малышу седьмая неделя
Перестать кормить и взять смесь, я принимала таблетки от выработки молока,
Ответ дляУхахайкина
Плавно не получиться , начинайте докармливать,
Вже починаю, але читала думку, що треба в перший день одне годування замінити сумішшю, через пару днів додати друге з сумішшю і т д
Ответ дляУхахайкина
А ничего, что резко переход на смесь? Не будет сильный стресс для малыша? А сколько вы пили таблеток? Сколько длилось прекращение? Подскажите, пожалуйста!
Ответ дляКаяспер
Я думаю так само! Бо я вже в такому стресі від цього, малий відчуває це і теж дуже неспокійний
Ухахайкина• 09 апреля 2024
Ответ дляyulia_stylist
Это было давно, про таблетки не подскажу, нет не будет, может спокойнее стать, спать лучше, а воду давайте и сами больше пейте
ФсеСама• 09 апреля 2024
Ответ дляyulia_stylist
Якраз дитина швидше може розпочати той застій. В мене як наливалися і боліли груди, я прикладала дитину для полегшення. Бажаю Вам справитися якнайшвидше з цим!
Каяспер• 09 апреля 2024
Ответ дляyulia_stylist
Ви найкраща мама для вашої дитини! А ще ви повинні бути найспокійніше і найздоровіше. І від того є у вас гв чи немає нічого не зміниться