Мизимец• 11 апреля 2024
Харьков? Как вы там ?
Хтомолодець? Я!• 11 апреля 2024
Ответ дляvikohka
чeм вам облeгчит жизнь, eсли о вас в новостяx скажут?
Ага, такое ощущение, что те кто жалуется, просто популярности хотят. Или думают, что их жалеют меньше? Как будто, если о них напишут, то обстрелы уменьшаться
Печенюшка• 11 апреля 2024
Ответ дляПоросенка
В а&&&@@@@е
Почему? Это такое первый раз чтоли или упало рядом с Вами?
Печенюшка• 11 апреля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Не удержалась, матрешка?
Так смешат такие Шерлоки) может просто смайлом ошибся человек и не заметил или имел ввиду этот смайл что таки да, подтверждаю (+1) что света нет
Печенюшка• 11 апреля 2024
Ответ дляArtemnika
Запорізька область прокинулись від вибухів. Шість прильотів, будинок ходуном, але в новинах тихо. Але в нас завжди так, якщо це не саме Запоріжжя, то ніде нічого не напишуть. Хоча ні, зрідка писали - спокійно, це вибухи за містом, - ніби за містом населених пунктів немає.
А какая принципиальная разница напишут об этом или нет? Обстановка улучшится? Разрушения уменшатся или что? Чтоб больше посочувствовало людей?
КонхфЭдкаТузик• 11 апреля 2024
Ответ дляНастасья Пицун
Та вот же она сидит смакует, гадина
И правильно делает.
Оскорбляю всячески• 11 апреля 2024
Ответ дляПеченюшка
А я понимаю людей. Да, хочется сочувствия, хочется понимания, что ты (твой населённый пункт) не наедине с общей (или своей, если на общак не выносят??) бедой.
Ответ дляОскорбляю всячески
У розділі «Розваги»?
Це не співпадіння. Тут автор теми не співчуття висловлювати явно збирався
Астановитесь• 11 апреля 2024
Ответ дляХтомолодець? Я!
Як на Харків почнуть кінжали та х-си летіти, напишуть. І не розумію, навіщо вам подробиці?? Куди прилетіло або летіло пишуть не завжди. Доречі, підпишіться вже на щось, щоб читати тільки про Харків.
Ви така зла по життю?. Або хочете сказати що коли приліт десь у іншому місті, то ви не зітхаєте з полегшенням? Не вірю. Просто Харків город на кордоні. І до стається йому капець. За останній тиждень кожного дня і кожної ночі і шахеди і С 300, і х59. Кожного дня!! Попадання у центр міста, попадання у пригород, у багатоповерхівкі . І да! Інфи дуже мало. А загиблих багато (( і про них не кажуть
Стріляний птах• 11 апреля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Не отвечайте,под анонимом может сидеть засланный ватник,выведывает обстановку
Вчора вже розпитували як в Харкові кінотеатри працюють
Конфиденциальность• 11 апреля 2024
Ответ дляТворю чудеса
Как такие как вы, забубенили уже. Они и без Советчицы отлично знают обстановку, отлично знают, куда лупят и какой ущерб.
Летчица• 11 апреля 2024
Ответ дляvikohka
как это касаeтся моeго вопроса?
Вы откуда такая борзая?
Летчица• 11 апреля 2024
Ответ дляПеченюшка
А вы из тех у кого эмпатия стремится к нулю?
Манка Я• 11 апреля 2024
Кремль скоро под воду уйдет вслед за Оренбургом?
мне кажется было какое предсказание. что Россия уйдет под воду, ждемс короче говоря
Астоновитесь!• 11 апреля 2024
Ответ дляЦибулька зла
Так про Львівщину мільйон новин по всім тг-каналам, а про Харьків сухо десь проскочило, що він під обстрілом, і все.
Так, в одному каналі у телеграмм написали - фокус був на Львів.
Про Харків - тільки у харківських каналах.
ОливьЕЖечка• 11 апреля 2024
Ответ дляПеченюшка
Ви неправі.
Це дуже важливо, коли пишуть, бо важливо, щоб поспівчували, підтримали. От вчора в Одесі прильот в заправку, мінімум 14 постраждалих, величезна пожежа, руйнування, і всюди тиша... Там вчора багато прилітало, Миколаїв і область, Одещина повністю знеструмлені були, загиблі були, і тиша...
Не треба локацію вказувати, але написати, щоб знали, що на дворі не тільки весна і пташки - це ок.
І ще: коли в Києві ракетна атака, то теми на десятки сторінок, з стражданнями, з пвдтримкою. А Харків, Запоріжжя чи Південь що, залізні, їм написати не можна, повинні мовчки терпіти?
Мать драконов• 11 апреля 2024
В теме, где должны друг друга поддержать и то находятся суки, которые разводят срач. Таких удивительно злобных людей лично я не встречала ни в одной стране мира. И пусть меня забанят, но это правда.
Мать драконов• 11 апреля 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Ви неправі.
Спасибо вам. Из Запорожья.
Фея_3уровень• 11 апреля 2024
Ответ дляСтріляний птах
Це що таємна інформація? Є у відкритому доступі в інтернеті.
ОливьЕЖечка• 11 апреля 2024
Ответ дляМать драконов
Спасибо вам. Из Запорожья.
Я з Півдня, для мене теж болюча тема.
Стріляний птах• 11 апреля 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Ви неправі.
Неправда. Вчора в кількох публіках читала про Одесу, дитина 10 років загинула.
І чому ви не створювати тими про Одесу, Миколаїв. Якось дивно ви хочете обговорення біди вашого міста, але нічого для цього не робите. Адже й про Київ пишуть кияни, я не Миколаївщини, так же.
Фея_3уровень• 11 апреля 2024
Ответ дляАстоновитесь!
Я з Київської області і всі тг канали, на кого підписана, писали про Харків. Про Харків всі знаємо і співчуваємо.
очки_ннадо• 11 апреля 2024
Ответ дляArtemnika
Боже який жах. Я в передмісті Києва то теж є волшєбні киявляни,які думають що якщо не долетіло до Киева то просто розчинилося в повітрі.
Фея_3уровень• 11 апреля 2024
Ответ дляочки_ннадо
100%
Сегодня я не я• 11 апреля 2024
Ответ дляОливьЕЖечка
Ви неправі.
Читайте нормальні канали, там пишуть, наприклад той же инсайдер