Дело было давно• Изменено 12 апреля 2024
Недоставлений товар та недорозуміння з магазином
Дівчата, от що можна ще зробити?
у лютому! Викуплено товар , його відправили 2 ма коробками .
На склад Міст (Греція) доставлено 1 з них.
І ось практично 2 місяці я веду переписку з магазином
- де товар?
- так, 1 коробку кур’єр дійсно не доставив, відправимо
- ?
- так, обов’язково
Прошу повернути кошти у вигляді балансу на цьому ж сайті
- ми відправимо товар
Ось таке щотижня у мене
Що ще можна зробити?
Міст склад точно не винен - немає повторно доставленого товару
- де товар?
- ?
- так, обов’язково
- ми відправимо товар
Ось таке щотижня у мене
Що ще можна зробити?
Забагаловка• 12 апреля 2024
В мене колись манго аутлет не відправив частину замовлення.Замовлення було розділено на дві чатини, два трекномера, один трекномер надійшов на склад міст, а інший завис в статусі ’очікує надходження від відправника.’ Манго спочатко запевняло мене що вони відправили мені повністю замовлення і щоб я розбиралась з DHL здається, а потім просто ігнорили мене. Писала я їм місяцями і без толку.
Аноним_1857• 12 апреля 2024
А я Массімо замовила як в Україні відкрився, чекаю, мали на початку тижня привезти і тиша. Відчуваю, що будуть проблеми