когдадеЦкие• Изменено 13 апреля 2024
Мами, як працюєте віддалено
І в кого серйозна робота, як гуляєте з дітьми на канікулах чи коли ті після хвороби і треба 1-2 тижні ще окріпнути дома?
Цікавить в кого діти 1 клас +/-
Виходите лише після 18?
Цікавить в кого діти 1 клас +/-
Виходите лише після 18?
Сиджу тихенько• 13 апреля 2024
була раніше няня, вже півтора роки без няні. дитині зараз 4, в садок не ходить, вдень не спить. працювати важко, але в мене не повний робочий день і гнучкий графік.
гуляю вранці і ввечері зараз. взимку тільки вранці
Весела пiсенька• 13 апреля 2024
З 4х місяців до 3х років няня. Я працювала вдома.
Потім дитина в садок і няня по субботах. Працювала в цей день також.
З початком війни держсадки не працюють і в мене роботи було менше. Вже без няні.
Зараз я вийшла на роботу на повний день. Пів дня няня і пів дня дитина зі мною.
Дитині 5.5
Родичів в нас немає, щоб сиділи поки я працюватиму
Дитині 5.5
когдадеЦкие
• 13 апреля 2024
Ответ дляВесела пiсенька
Дитині 5.5
А мені самій доводиться..це капець
Планшет по 6-7 годин
А в обід не погуляєш, бо треба їжу розігріти, поїсти
Планшет по 6-7 годин
Сиджу тихенько• 13 апреля 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А мені самій доводиться..це капець
Планшет по 6-7 годин
іжу розігріти 5хв. або брати з собою якийсь перекус на прогулянку, а вже після прогулянки їсти обід
П´яна вишня• 13 апреля 2024
Ответ длякогдадеЦкие
А мені самій доводиться..це капець
Планшет по 6-7 годин
Де батько дитини?