А що таке?• 15 апреля 2024
Давали ли вы каши детям hipp, gerber, humana?
Как относитесь к тому, что учитывая надпись "без цукру", там есть мальтодекстрим и всякие фруктоолигосахариды?
А я с Рио-де-Житомира!• 15 апреля 2024
Давала, спокойно отношусь, ребенок здоров. Малыша с сахаром тоже давала. И сама варила кашу с сахаром, не вижу в этом ужаса.
Свезло так свезло• 15 апреля 2024
Нормально отношусь. Старшую дочь вместо грудного молока кормила Хиппом. Ей уже 30. Все нормально.
Фиона Шрековна• 15 апреля 2024
Давала Хипп довольно долго вместо молока, лет до 3х. Всё нормально.
Кіна не буде• 15 апреля 2024
Мої син та донька виросли на кашах Хіпп. А донька ще й з 3 місяців до 3 років на суміші Хіпп.
Кіна не буде• 15 апреля 2024
Авторе, а що вас не влаштовує? Мальтодекстрин підсолоджувач, але це не глюкоза в чистому виді.
Фруктоолігосахариди – це пребіотик, він корисний для кишкової флори
А взагалі то можете своїй дитині нічого такого не давати, готуйте все сама. Вас же ніхто не змушує годувати дитину готовими кашами 🤷♀️
А що таке?
• 15 апреля 2024
Ответ дляКіна не буде
Я питаю вашої думки, я не проти каш і сама такі каші даю)
Царевна в уггах• 16 апреля 2024
Так, дитина виросла на Хіпп, Хайнс, Гербер. Не тільки каші, але й пюре фруктове, м´ясні обіди, риба з овочами та рисом, печиво, тощо. Щорічний медогляд та ЗАК, все ок. Зуби, шкіра, фізичний розвиток. Дитині вже 12, досі купляю перекуси з дитячого харчування.