Татьяна@.. 17 апреля в 14:41
Букет,як букет. Але ціна мабуть дуже кусюча
klaraneill 17 апреля в 14:42
не очень. лучше бы было меньше роз, но чуть более распустившихся. а тут напхали как селедок в бочку, и оформление странное, как синий пуховик) оформление вообще к цветам не подходит
5 1
dulenok 17 апреля в 14:42
розочки какие-то подушатанные
автор Love_Love_Love_ 17 апреля в 14:42
Ответ дляТатьяна@..
Букет,як букет. Але ціна мабуть дуже кусюча
Цей блакитний папір, гарно?
ShellyBelly 17 апреля в 14:43
Наче і нічого, якось лише блакитний папір наче не дуже підходить,але це на мій смак
автор Love_Love_Love_ 17 апреля в 14:43
Ответ дляdulenok
розочки какие-то подушатанные
Розочки якраз свіжесенькі
dulenok 17 апреля в 14:43
Ответ дляLove_Love_Love_
Розочки якраз свіжесенькі
тогда хороший букет
alisarich 17 апреля в 14:43
Розы выглядят уставшими, оформления и цвета не нравятся
Татьяна@.. 17 апреля в 14:44
Ответ дляLove_Love_Love_
Цей блакитний папір, гарно?
Комусь цей колір подобається. Смаки у всіх дуже різні. Якщо це від чоловіка букет,так йому він міг сподобатись цей колір. З іншого боку деякі люди взагалі не переймаються кольором паперу
Veronika_100k 17 апреля в 14:44
Бумага голубая там очень не очень смотрится.
автор Love_Love_Love_ 17 апреля в 14:45
Ответ дляТатьяна@..
Комусь цей колір подобається. Смаки у всіх дуже різні. Якщо це від чоловіка букет,так йому він міг сподобатись цей колір. З іншого боку деякі люди взагалі не переймаються кольором паперу
Ні, це від мене подрузі, вона справді дуже любить такий колір, але от думаю, можливо, замінити той голубий🤷‍♀️
ShellyBelly 17 апреля в 14:46
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, це від мене подрузі, вона справді дуже любить такий колір, але от думаю, можливо, замінити той голубий🤷‍♀️
Замінити. Та стрічка, той папір і троянди разом не виглядають красиво
Графиня Шезвездицкая 17 апреля в 14:46
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, це від мене подрузі, вона справді дуже любить такий колір, але от думаю, можливо, замінити той голубий🤷‍♀️
я бы бумагу оставила с ее цветом, а поменяла бы сами цветы)
сильно блекло
olyagol 17 апреля в 14:47
Я бы убрала ту синюю обертку, и розы, такое чувство, что не очень свежие,завра утром их верхушки будут сухие.
Татьяна@.. 17 апреля в 14:48
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, це від мене подрузі, вона справді дуже любить такий колір, але от думаю, можливо, замінити той голубий🤷‍♀️
Мені б було приємно отримати. Я не вибаглива. Але бачу що більшість проти такого
чаревна 17 апреля в 14:49
Бумага страшная, не свистит
автор Love_Love_Love_ 17 апреля в 14:49
Ответ дляolyagol
Я бы убрала ту синюю обертку, и розы, такое чувство, что не очень свежие,завра утром их верхушки будут сухие.
Рози свіжі
helena81 17 апреля в 14:50
Розовые или более насыщенные цвета роз,выглядели бы лучше в таком цвете упаковки
TaFo 17 апреля в 14:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Цей блакитний папір, гарно?
ужасно. реально любые цветы испортит
Zelenkа 17 апреля в 14:51
Ответ дляdulenok
розочки какие-то подушатанные
Такі букети здають в прокат для фото, от і ушатались)
TaFo 17 апреля в 14:51
Ответ дляLove_Love_Love_
Ні, це від мене подрузі, вона справді дуже любить такий колір, але от думаю, можливо, замінити той голубий🤷‍♀️
уродливо завернули.
olyagol 17 апреля в 14:52
Ответ дляLove_Love_Love_
Рози свіжі
Это хорошо, наверно на фото так кажется, но голубую бумагу убрала бы. Я вообще люблю цветы без обертки)
чаревна 17 апреля в 14:52
Ответ дляLove_Love_Love_
Рози свіжі
Розы отличные, вид букета портит бумага. Мне кажется простая бумага в которую масло раньше заворачивали , будет лучше выглядеть, чем эта
автор Love_Love_Love_ 17 апреля в 14:52
Ответ дляZelenkа
Такі букети здають в прокат для фото, от і ушатались)
Увас такі дивні коментарі завжди
TaFo 17 апреля в 14:54
Ответ дляLove_Love_Love_
Увас такі дивні коментарі завжди
обычные. вы спросили, люди пишут.
цвет обертки вообще не подходит к цвету роз.
сама цпаковка отстойная. сравнкние с пуховиком в точку
Zelenkа 17 апреля в 14:54
Ответ дляLove_Love_Love_
Увас такі дивні коментарі завжди
Ой, ну хто б казав 😁
А прокат букетів є, знайома працювала в квітковому ларьку, вони здавали напрокат великі букети для фотосесії)
1 1
автор Love_Love_Love_ 17 апреля в 14:55
Ответ дляZelenkа
Ой, ну хто б казав 😁
А прокат букетів є, знайома працювала в квітковому ларьку, вони здавали напрокат великі букети для фотосесії)
Молодець
Plushaa 17 апреля в 14:58
Упаковка портит
timyrkina 17 апреля в 15:04
Ответ дляLove_Love_Love_
Рози свіжі
мені чоловік такі ж дарував, теж казали свіжа троянда, типу модні зараз такі, він часто там купує, і завжди троянди по 2 тижні стояли.. А ці простояли 1,5 дні і почали вʼянути... Якісь вони і на вигляд не дуже, наче 2 сорт, і по стійкості ’не альо’.. На жаль.
irina18 17 апреля в 15:09
Ответ дляLove_Love_Love_
Цей блакитний папір, гарно?
ні, не гарно!
к этим розам голубая бумага совсем не катит