Поповнення на дачі - дровниця

Тішусь, мушу хвастатись! Дровниця (хоч я називаю "дроварня") - чоловік 2 тижні варив, бідолаха...собівартість 2тис грн
показать весь текст
автор Сарафанное радио 18 апреля в 15:58
Ответ дляНачальник Анонимов
красиво.. только крышечку бы побольше, и как утеплять наружку?
у нас похожий недострой, а сейчас муж курятник строит)) с окном, говорит повесишь камеру, пусть куры на тик-токе зарабатывают
Відкрутити 4 болта і підсунути...тоді утеплити і поштукатурити
автор Сарафанное радио 18 апреля в 16:11
Ответ дляНе прохожу мимо
В мене теж чоловік зробив такі вузенькі, казала що треба довше накриття, але хто ж слухає ...все з псіхами і криками що він сам все знає.
Фігово
Просто у нас ще всередині буде дровітня, тому після вулиці дровами буде де підсохнути у випадку дощів наприклад