Зачем вы обижаете детей с именем Иван?

Мамы Иванов зайдите в тему)
С началом пиз...ца в стране ванька стало пренебрежительным названием соседей, постоянно это звучит, даже песни есть такие. Как детям реагировать?
Иван прекрасное имя, украинское кстати, Иван Мазепа, Иван Котляревский, Иван Франко, Выговский, список можно долго продолжать
Может хватит уже обижать детей используя это имя? Они всё понимают
22 19
Бавовнятко 19 апреля в 22:58
Никто Иванов не обижает...
а ванькам так и надо
Мизимец 19 апреля в 22:59
Не ображаю. Багато Іванів знаю. То дурні таке роблять
автор Єдина Країна 19 апреля в 22:59
Ответ дляБавовнятко
Никто Иванов не обижает...
а ванькам так и надо
Как реагировать ребенку когда он слышит своё имя в таком контексте?
5 4 2
Tammy21 19 апреля в 22:59
Це ви з темки про гумор чи з боліт принесло?
А по темі -- От сьогодні прокинулася і прям крутить, вже тиждень нікого за ім´я не шеймила.
4 3
Tammy21 19 апреля в 23:00
Ответ дляЄдина Країна
Как реагировать ребенку когда он слышит своё имя в таком контексте?
А Наташам і Машам як?)
4 1
Бавовнятко 19 апреля в 23:00
Ответ дляЄдина Країна
Как реагировать ребенку когда он слышит своё имя в таком контексте?
А Василий - Васька пьяница и алкаш...
вас это не тревожит?
сЛАдКОежКА 19 апреля в 23:00
Про Антона взагалі мовчу.....
Кумедна 19 апреля в 23:01
Ответ дляЄдина Країна
Как реагировать ребенку когда он слышит своё имя в таком контексте?
Іван, то не ванька, то Іван!
8 3
автор Єдина Країна 19 апреля в 23:01
Ответ дляTammy21
Це ви з темки про гумор чи з боліт принесло?
А по темі -- От сьогодні прокинулася і прям крутить, вже тиждень нікого за ім´я не шеймила.
А діти в класі от дуже шеймили коли була пісня про ваньку встаньку. Мій ображався дуже, хоча він авторитет в класі, їх 6 аж Іванів. Не всі як він, були й такі кого затюкали і довго обзивали
Like-995b 19 апреля в 23:01
Владимирам Владимировичам хуже
15 1
Бавовнятко 19 апреля в 23:03
Ответ дляЄдина Країна
А діти в класі от дуже шеймили коли була пісня про ваньку встаньку. Мій ображався дуже, хоча він авторитет в класі, їх 6 аж Іванів. Не всі як він, були й такі кого затюкали і довго обзивали
Это проблема только вашего класса и лично вашего ребенка
многие через это проходят...
будь Антон-..андон - вы бы кипишевали не меньше
Кусюче сонечко 19 апреля в 23:03
Навіть не думала про таке.
У мене племінник- Іван-Давид. Нікому на думку не спало взагалі асоціювати з якимось ванькою.
Кумедна 19 апреля в 23:03
Ответ дляTammy21
А Наташам і Машам як?)
Наталія, Наталка а на Наташа, Марія, Марійка, а не маша
Tammy21 19 апреля в 23:03
Ответ дляЄдина Країна
А діти в класі от дуже шеймили коли була пісня про ваньку встаньку. Мій ображався дуже, хоча він авторитет в класі, їх 6 аж Іванів. Не всі як він, були й такі кого затюкали і довго обзивали
Діти то такі чудові маленькі люди, які промацують кордони, та, часом, через особливість віку бувають дуже жорстокі. Де під час цієї вакханалії була вчителька?
Бавовнятко 19 апреля в 23:03
Ответ дляКусюче сонечко
Навіть не думала про таке.
У мене племінник- Іван-Давид. Нікому на думку не спало взагалі асоціювати з якимось ванькою.
Автор идеи подкидывает... но не выйдет
Хитрушка-чекушка 19 апреля в 23:04
Ответ длясЛАдКОежКА
Про Антона взагалі мовчу.....
От не нада! В мене чудовий Антошка))
Каллипсо 19 апреля в 23:04
Ответ дляTammy21
А Наташам і Машам як?)
Могу с уверенностью сказать - отлично 😁
Нина____ 19 апреля в 23:04
Ответ дляКумедна
Наталія, Наталка а на Наташа, Марія, Марійка, а не маша
О, Фарион? Здрасьте!!
2 2 1
Хитрушка-чекушка 19 апреля в 23:05
Ответ дляЄдина Країна
А діти в класі от дуже шеймили коли була пісня про ваньку встаньку. Мій ображався дуже, хоча він авторитет в класі, їх 6 аж Іванів. Не всі як він, були й такі кого затюкали і довго обзивали
Ставте в приклад Ніколаєвського Ванька
автор Єдина Країна 19 апреля в 23:05
Ответ дляTammy21
Діти то такі чудові маленькі люди, які промацують кордони, та, часом, через особливість віку бувають дуже жорстокі. Де під час цієї вакханалії була вчителька?
Це було не тільки в школі, а і на майданчику і не на одному. Ця пісня була дуже популярна. Як і ім´я Іван у нас розповсюджене, то діти не розуміли чому тепер їхнє ім´я погане
Каллипсо 19 апреля в 23:05
Ответ дляКумедна
Наталія, Наталка а на Наташа, Марія, Марійка, а не маша
А я именно Наташа )
Кумедна 19 апреля в 23:05
Ответ дляНина____
О, Фарион? Здрасьте!!
До чого тут ваша Фаріон? В українській мові нема ні маш ваньок
2 1
Tammy21 19 апреля в 23:05
Ответ дляКумедна
Наталія, Наталка а на Наташа, Марія, Марійка, а не маша
Дратутє, пані Фаріон)
Це іронія, якщо що. Як і мій попередній комент)
Пс. У нас не всі на укр перейшли, так що і Маші, і Наташі поки є.
Каллипсо 19 апреля в 23:05
Ответ дляХитрушка-чекушка
От не нада! В мене чудовий Антошка))
Бозе, какая прелесть 🤗
Каллипсо 19 апреля в 23:06
Ответ дляTammy21
Дратутє, пані Фаріон)
Це іронія, якщо що. Як і мій попередній комент)
Пс. У нас не всі на укр перейшли, так що і Маші, і Наташі поки є.
Та отож, прочитала и такое ото 🙄
Хитрушка-чекушка 19 апреля в 23:06
Ответ дляКаллипсо
Бозе, какая прелесть 🤗
Ага)) під ковдрою, в мами під боком так солодко спиться)))
пу_пугренчик 19 апреля в 23:07
Реально це пішло з піснею ’ ванька встанька, що таке? Приготуй собі пакет(( Маша Кондратенко заспівала, і у багатьох це спрацювало як ім´я паразит(( нажаль..
Tammy21 19 апреля в 23:07
Ответ дляКаллипсо
Могу с уверенностью сказать - отлично 😁
І Іванам теж так буде)
Каллипсо 19 апреля в 23:07
Ответ дляХитрушка-чекушка
Ага)) під ковдрою, в мами під боком так солодко спиться)))
А мои жопки ко мне пока не хотят, так что я тихонько вам завидую по-доброму ))
автор Єдина Країна 19 апреля в 23:08
Ответ дляпу_пугренчик
Реально це пішло з піснею ’ ванька встанька, що таке? Приготуй собі пакет(( Маша Кондратенко заспівала, і у багатьох це спрацювало як ім´я паразит(( нажаль..
Так
Це жесть була, їхали в таксі дитина чує перший раз і обличчя таке Маааама це мені не почулося?