Коханозадовільна• 20 апреля 2024
Ніхто не приходить працювати, ринок праці Київ
Шукаємо людей в мережу, зп адекватна підняли вже тричі за останній рік, дзвінків 0, hr не можуть забезпечити персоналом, просто якийсь треш, невже так покращилася ситуація з роботою? Як у вас з персоналом? Сфера торгівля
Дружная семейка• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік 7 через 7, або 4 через 4 це робочих 15-16 днів на місяць оплата виходить погодинна, дівчата так в середньому отримують
ви так і не відповіди скількм годин на день
бо якщо 12 то 16 днів на місяць по 12 днів виходить 24 робочих дні повних
п якщо з 7 до 22 то це 15*16=220 робочих годин на місяць при стандартній зайнятшсті 160 годин га місяць
майже півтори ставки
Корсет_на_шурупах• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Графік індивідуальний, викладка, каса, терміни придатності та прибирання свого робочого місця за півмісяця 22-25 тис, але той же новус і ін пропонують менше, магазини розміром з 2-3 кімнатну квартиру, просто до війни завжди були люди
Аврора?
Лиса Патрикевна• 20 апреля 2024
Ответ дляКатастрофа
Удалено администрацией...
Стильна штучка• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ставка плюс премії ( це щоб не було просрочки на твоєму відділі)
Якщо до 18 я хочу
Як ухурделю• 20 апреля 2024
Работодатели вообще еб...сь? 210 часов за две недели, это сдохнуть можно.
Корсет_на_шурупах• 20 апреля 2024
Ответ дляSo_so
Моя ж Вы ласточка, ну что такое, пол месяца дома, зп 25 тыс и нет желающих
Ржака просто. График скотский, зато неудомение, как так не идут люди на рабство, тьху, работу.
Пиши-пропало• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ви не читали переписку, колектив сам обрав і до 22 через день, і робота не одна й та сама, ти можеш сидіти ходити обід коли бажаєш
У вас ставка за яку кількість годин передбачена? Ті години, що зазначили ви, суттєво перебільшують норму годин. То 18 тис це за норму годин, як має бути, чи за придуману вами кількість годин, які треба відпрацювати?
Візьмемо травень. Без святкових днів норма годин становить 184. Якщо ваш працівник виходить працювати з 1 травня по вашому графіку ’ півмісяця вдома’, то за травень він відпрацює 227 годин. Якщо після війни повернуть святкові дні, то ця різниця стане взагалі вдвічі у такі місяці як травень.
То якщо ваш продавець відпрацює передбачену законом норму у 184 години, він отримає свою ставку 18 тис? Чи це все таки оплата з урахуванням перероблених годин, і людина має відпрацювати БІЛЬШЕ місяця на таку зпл. І що там з прибиранням у магазині? ) Продавці отримують доплату за роботу прибиральниці, чи це вже включено в ті самі 18тис?)))
Ответ дляЛиса Патрикевна
Не можу знайти вихователя в приватний садок
Приходять такі, пальці вєєром
Таааак колготи мої не чіпай - це до дитини ((
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Ні бе ні ме ані пластилін зліпити ані в коло поставити
Но вона хоче 20 тисяч
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
Ахах,в 2013 году на собеседование пришла девушка,точнее приехала на машине и упомянула про это 3 раза,она была обкуренная.Я вижу по глазам,что что-то не то и язык запутывается,и специфический запах.Вроде ж не обдолбанная,потом меня уже просветили,что обкуренная.
ЯяяКакаджамбо• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
автор, ну очевидно ж, що якщо немає бажаючих, то доведеться переглядати умови, аналізувати конкурентів і ітд.
Можливо платити менше, зменшити робочі години. Або навпаки: підвищити з/п тим, хто є, і збільшити обов´язки.
Контрольница• 20 апреля 2024
Ответ дляVictory23
А чому вам смішно? Не лякає що саме такі люди намагаються влаштуватися на роботу з дітьми? Значить кращі не хочуть туди йти.
Бензопирен• 20 апреля 2024
У мужа на прошлой работе тоже так думали, куча денег в привлечение.
А все просто-очень низкая з/п. И пока она не будет соответвующая, чтоб можно было жить, то люди и будут бежать.
Значит надо• 20 апреля 2024
Ответ дляКатастрофа
Ви спеціально така чи такою взяли?)) Каса і немає відповідальності? Все ясно 😁
Тихенько, то управляюча магазином)))
Дружная семейка• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Більшості подобається працювати 4 повних дні і бути 4 дні вдома, один день до 22 наступний до 18
да все просто обожают быть рабами
15 часов на ногах
нет на вас трудовой полиции
15 часов на ногах
нет на вас трудовой полиции
Патріотка з дивану• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
В смысле хочет 20?
А вы меньше предлагаете?
Тогда сами обслуживание группу детей и в 2 раза больше родителей
А вы меньше предлагаете?
Дружная семейка• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ні каса тільки правильно давати здачу яку каса показує на моніторі що тут важкого
ага и параллельно побежала выложить товар, проверить на товаре сроки, по3бирала так себе незаметненько полы помыла
не работа а сказка
Простецкая• 20 апреля 2024
робота,20 т за 2 тижні
мабуть просто важка,і треба відновлюватися ще 2 тижні після цього
Жінки вибирають менше з-п,де можна просто половину дню просидіти
Ответ дляКонтрольница
А почему меня это должно лякать?Мы нашли хорошую сотрудницу.Но работа с детьми действительно сложная и оплата почасовая,поскольку это курсы.
Корсет_на_шурупах• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Так уявляєте є люди які працюють по 12-14 годин, в кожному магазині в який ви ходите так, я працювала не в одній мережі
И это очень плохо, что такие графики есть.
Коханозадовільна
• 20 апреля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
В сфері обслуговування так майже скрізь
Обнемашечка• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
Если в группе памперсные дети,то нужно два человека на группу
Кринжова баба• 20 апреля 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Але ж приходять отакі
Чого ви йдете тоді
Обовʼязки - гуляй іж спи танцюй співай
Нема бажаючих
Чого ви йдете тоді
Обовʼязки - гуляй іж спи танцюй співай
Нема бажаючих
Ну ще ж,напевно,потрібно і заняття проводити ,і відкриті заходи ,і документацію якусь вести?
Стильна штучка• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
Ні ми працюємо через день 7-22, 7-18, дівчата працюють по 7 днів (колектив сам обирав собі графік), і 7 днів вдома
Я раніше 9 чи 10 взагалі не роздивлююся
Значит надо• 20 апреля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Ну а куди їм подітись, якщо ми хочемо коли біжимо на роботу забігти перед роботою в магазин, а потім ще після в 10 вечора туди попасти.
Корсет_на_шурупах• 20 апреля 2024
Ответ дляНаизнанку
В нас 8 годин в день(5/2)
,повністю біла зарплата від 25000+, в середньому 30-35тис.плюс недержавний пенсійний,на який роботодавець відраховує 1500грн щомісяця Плюс квартальна(10-13000),плюс щорічна тринадцята зарплата.
Влаштуватися неможливо.
З розмов новачків, люди йдуть виключно через офіційну зарплату.
Влаштуватися неможливо.
Иностранная компания?
Коханозадовільна
• 20 апреля 2024
Ответ дляЗначит надо
Так магазини ж працюють цілий день все для покупців
Семицветка• 20 апреля 2024
В соседней теме пишут, что если ты работаешь, то потом по гроб жизни будешь должен государству, которое дало тебе право работать
Возможно, люди не хотят влезать в долги?
Просто каралева• 20 апреля 2024
Ответ дляКоханозадовільна
В нас більше 20 півмісяця вдома, не хочуть
Який графік з 8:00 до 22:00 ?
То ті півмісяця на отсипні й підуть …
Коханозадовільна
• 20 апреля 2024
Ответ дляКорсет_на_шурупах
Иностранная компания?
Молдова-Україна
Ответ дляЛиса Патрикевна
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
Приходять такі, пальці вєєром
Памперси я мінять не буду
То іди звідси
Чого ти прийшла
Но вона хоче 20 тисяч
Вихователь не нянька, треба ж освіта відповідна наскільки я розумію
Лиса Патрикевна• 20 апреля 2024
Ответ дляКринжова баба
Ні
Ніяких документації і відкритих заходів
Заняття проводить педагог
Треба з дітьми спати лягати і ввечері роздати батькам
Ніяких документації і відкритих заходів
Заняття проводить педагог