Мизимец• 02 мая 2024
Одеса пляжи
Доброго Дня.
Хочеться в цьому році вивезти дітей до моря на відпустку.
Чи відкриті пляжи Одеси ? Можливо минуло року хтось відпочивав.
Чи тільки відпочинок біля басейну?
Хто і де відпочивав ?
Чи тільки відпочинок біля басейну?
Хто і де відпочивав ?
Самая СоветЧиваЯ• 02 мая 2024
Ответ дляМизимец
Читаю новини, прилітає і до нашого міста .
в Одессе как-то больше
Самая СоветЧиваЯ• 02 мая 2024
Ответ дляМизимец
Ви цілодобово знаходитесь у бомбосховищі?
Работа , садочки, школи вас не обходять?
да почти все время... несколько раз за день , после соседнего дома
Всміхайлик• 02 мая 2024
Ответ дляНа привозе
От якби на пляжах стояли захисні споруди,то можно було б. Але їх немає!!
та те споруди засрут в первый же день(((
На привозе• 02 мая 2024
Ответ дляШобВам_КакНам
збираєте адську колекцію? )
нехай то будуть останні екземпляри )
Точно що адська....
В мене знайома зробила з уламка кулон,носить на шиї
Уламок,який прилетів їй в стегно і мало не перебив артерію ,коли вона прибирала на цвинтарі. Це було на минулу пасху. Чи позаминулу,я вже в ціх обстрілах гублюся...
Вона вважає, що їй пощастило і носить цей шматок на вдачу.
На привозе• 02 мая 2024
Ответ дляЧесно брешу
Честно скажем в морскую зону прилетело первый раз за годы войны, поэтому тоже тут особо не утрируйте
Але з першого разу обстрілу касетками
На привозе• 02 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
Поруч має бути біотуалет. Це все не проблема,якщо б труханов підар не крав міські гроші
Самая СоветЧиваЯ• 02 мая 2024
Ответ дляМизимец
Я вибачаюсь, але прилітає усе : і касетні і крилаті і с 300 і шехеди!
тогда вы бы не задавали вопрос про Одессу
Дева Мария• 02 мая 2024
Ответ дляМизимец
Тому я і питаю, бо ніколи не їздили до Одеси
При чому тут їздили чи ні , Одесу бьють щодня балістикою . Який при своєму розумі буде там де відпочивати ????
175см55кг19лет (она)• 02 мая 2024
Я у 2022 і 2023 їздила з дітьми і в Одесу, і в Одеську область на море купатися. Там родичі, знають, де безпечно.
Але в цьому році не поїдемо, занадто стрьомно. Вони нам кажуть не їхати.
Тріль підпільний• 02 мая 2024
Ответ дляНа привозе
захисні споруди від чого? бетонні бункери хіба що
Всміхайлик• 02 мая 2024
Ответ дляНа привозе
я из Днепра, у нас возле каждого убежища есть биотуалет, но люди срут (и какахи и мусор) именно в убежищах((
ШобВам_КакНам• 02 мая 2024
Ответ дляНа привозе
Точно що адська....
ого...
реально пощастило
Пушап Мі мі• 02 мая 2024
Сбитие розведдронов над морем будет вносить особую пикантность пляжному отдыху. А их сбивают без тревог
А, самый большой шик - пролет истребителя над головой, пофиг шо нашего, ощущения незабываемые
Всміхайлик• 02 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
ну бетонные домики от кассеток как раз бы спасли, от прямого попадания конечно нет
Чесно брешу• 02 мая 2024
Автор вы не вовремя тему создали, сейчас у нас полный писец, но все меняется, надо смотреть обстановку перед поездкой, сегодня вообще в нас даже школу детям отменили, поэтому мы все на взводе, перепуганные , ожидаем худшего, а глядишь через месяц нормально будет
На привозе• 02 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
Від уламків, звісно.
Чи ви хочете прям бетонні бомбосховища,які витримають пряме влучання? І через кожні 200метрів?))
Конфиденциальность• 02 мая 2024
Я одесситка. Мне бы и в голову не пришло ехать сюда «отдыхать»
Летала_НаМетле• 02 мая 2024
Ответ дляМизимец
А когда последний раз к вам кассетная бомба прилетала, расскажите.
Тріль підпільний• 02 мая 2024
Ответ дляНа привозе
Від уламків, звісно.
я нічого не хочу, то до автора питання
хоча я б її спитала інакше - вона справді дурна чи прикидається?
Розбещена цяточка• 02 мая 2024
Ответ дляМаксХмара
Хоспаде, и не стремно после обстрела кассетками?
Я сама одесситка, хотела с дочкой на неделю, две приехать, дочка с подружкой хотела бы встретиться, но после этих обстрелов кассетками совсем стремно. Неужели в ту же Болгарию поехать не можете?
Ну наверное не может.
Я сама из Запорожья, работаю на Мотор Сич инженером, зарплата 10 тысяч. Какая Болгария? За что?
Тоже, как и автор, думаю о поездке в Одессу.
Ёшки_Матрёшки• 02 мая 2024
Ответ дляМизимец
Ви чули Кіма? Думаю з Одессою та сама тенденція. Море ні, все інше монжна так по Миколаївщині
На привозе• 02 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
я нічого не хочу, то до автора питання
Вона хоче,щоб її заспокоїли і дали зелене світло на відпочинок. Тоді якщо щось трапиться,то винна не вона,а ми )))
Реанимация• 02 мая 2024
Ответ дляЧесно брешу
Всмысле первый раз? Все что летит, стараются сбивать над морем, и осколками повреждаются, строения на пляжах, мафы, кафешки, и даже дома . Просто когда жертв 5 и больше, это освещается СМИ, если просто раненые или 1-2 погибших, это одно - два сообщения в новостной ленте.
Тріль підпільний• 02 мая 2024
Ответ дляПушап Мі мі
ага, в нас в Києві летів якось низенько-низенько, як раз на закаті сонця, чорний такий, капець... не так стрьомно було тільки від того, що то точно наш
На привозе• 02 мая 2024
Ответ дляВсміхайлик
А може біотуалети зачиняють на ніч? Все це має бути відкритим цілодобово
Леди_на_драндулете• 02 мая 2024
Ответ дляНе цілуюсь з бодуна
я б так не сказала)
деяких ніщєбродів буквально женуть за дуже привабливими умовами. ті хто там зараз живе то пишуть шо «очєнь страшно»
Читаю ежедневно, все у них нормально. И масса отдыхающих приехала сейчас и приедет летом.
Жаль, тревог каждую ночь там нет.....
Тріль підпільний• 02 мая 2024
Ответ для175см55кг19лет (она)
ну які родичі знають де безпечно? це - лотерея! останні прильоти в Одесі були судячи з усього просто так, щоб вбити якомога більше людей
з точки зору кацапів, як раз пляжі для цього підходять просто ідеально!
Пушап Мі мі• 02 мая 2024
Ответ дляТріль підпільний
А вночі лежить такий, засинаєш, на вулиці тривога і тут цей гул над головою - все життя проминає перед очима
А разведи збивають дуже гучно, у відпочиваючих на пляжі будуть квітки у перших рядах.
Чесно брешу• 02 мая 2024
Ответ дляРеанимация
Все эти года никуда не уезжала, на море ходила, на пляжи куда ходила ни разу не прилетало.