ЗавЛабСнаб• Изменено 05 мая 2024
Вы замечали, что подумав о чем-то
Подумав о чем-то, ни с кем не обсуждая, не набирая в поиске, а позже гугл , ютуб или тик ток, подкидывает вам ролики на тему, о чем вы думали
Не їм після шостої• 05 мая 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
ніякої магії чи зчитування думок тут немає)
алгоритми
вибірка по статі, віку, попереднім переглянутим рекламам/товарам, інтересам цільової аудиторії, країни проживання.
алгоритми
Ні, це не те, але так на словах не жоведеш, поки людина сама це не пройде. Ваш телефон якого року випуску?
Море_море_я_скучаю• 05 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
минулого року. я теж стикаюся з такими штуками, подумала, не озвучувала, не гуглила - отримала рекламу тої штуки про яку подумала.
я працюю в айті, тому знаю про що говорю 😉
Не їм після шостої• 05 мая 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ні, за спостереженнями, тут щось зав´язане на візуалі, що людина бачить, я колись дивилась в ютубі, що є якась технлогія зчитування от цього візуала, що людина бачить чи уявляє, бо інколи мені просьо підкидує речі, на які я дивилася, але навіть ге задумувалася. Який алгоритм може мені підсунути відео у тіктоці дівчини у таких самих легінсах як у мене, після того як я займаласб у залі і дивилась на себе у дзеркалі. Або думаю: треба проколоти дитині вушка, через 5 хвилин - реклама дитячих сережок, яку я більше ні до цього ні після не бачила... Ні, вже є щось серйозніше, ніж аналіз місця проживання чи покупок.
Заздрість то погано• 05 мая 2024
Я больше скажу - и если приснилось что-то, открываешь глаза и тт тут же подкидывает видео по теме, хотя до этого подобного в реках не было
Заздрість то погано• 05 мая 2024
Ответ дляДівчина заглядєніє
Так...а теперь проверим статистику все кто ответил да, вы прививались)))?
Да))
Не їм після шостої• 06 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
От ще одне підтвердження про візуал, очний чи уявний. Але зі сном у мене ще не було такого, яка жесть 😱
Море_море_я_скучаю• 06 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
вдягайте шапочку з фольги 🤷🏻♀️ якщо логічне пояснення вам не підходить
Не їм після шостої• 06 мая 2024
Ті хто сміються - ви ще згадаєте цю тему, з мого оточення багато хто сміявся)) купите нові ьелефони і згадаєте)
Не їм після шостої• 06 мая 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Якого року випуску ваш телефон? Прийде і ваша черга ту шапочку вдягати))
Заздрість то погано• 06 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
Первые три раза я не пугалась, но уже становится не смешно. У меня еще сны яркие, живые
Море_море_я_скучаю• 06 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
я написала - минулого, айфон 14 про макс.
я працюю в айті і чудово розумію всі ці процеси. далі пояснювати не бачу сенсу, шукайте і далі всесвітню змову і зчитування візуалу 🤣
Не їм після шостої• 06 мая 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ви по темі не відповили про алгоритм який таке може зробити, а одразу з´їхали га шапочку з фольги. Так нецікаво. Якщо ви працюєте з цією технологією, то поясніть, а якщо просто поговорити, то не ви одна в айті працюєте))
Море_море_я_скучаю• 06 мая 2024
Ответ дляНе їм після шостої
почитайте на першій сторінці мій комент 🤦🏼♀️ 29
Не їм після шостої• 06 мая 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ну так поясніть як алгоритм мені знаходить з усього тіктока відео дівчини у точно таких легінсах, що були на мені на спорті пару годин тому.
Не їм після шостої• 06 мая 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
Ваш комент застарів років на 10, не цікаво
Боневтікла• 06 мая 2024
Ответ дляЗновЗдоров
Ничего себе, а как проверить на все это?! Подскажите, пожалуйста
Есть в ютубе много роликов, как отключить всё не нужное, шпионящее и подсматривающее в вашем телефоне. В гугле тоже есть такое, набираете,, как проверить на прослушку,,.
Дівчина заглядєніє• 06 мая 2024
Ответ дляМоре_море_я_скучаю
алгоритми
Куки они такие, а также камера микрофон, тел разковоры, те же тесты и контекст.реклама на форуме и т.д. у меня все везде поблочено и доступ ко вмеиу закрыт и тел 19 года и старый браузер. И есть ращница винда 7 или 10 десятка неуправляемая ты отключил, а она все равно лезет зараза, службы по-тихому гадят и постоянно мониторят .. Про 11 вообще молчу это вообще чужой комп, а не ваш))
А что касаемо ии, тоже скорее всего введут алгоритмы в новые операционки.. Все анализируется как под микроскопом..