Електрохарчування• Изменено 07 мая 2024
Новопасит, Алора, Квайт. Легкое успокоительное перед сном. Что лучше?
Жидкий
Швендяю містами• 07 мая 2024
Валерʼянка пустрирник и настойка пиона все по чайной ложке смешать и випить с водой
Укр_жіночка• 07 мая 2024
Ответ дляШвендяю містами
І хана шлунку.кислотність так підвищує, що йтиме та кислота потім всіма шляхами. Але таки заспокоїть, бо думати про щось інше, обнімаючи унітаз, навряд чи вийде
Укр_жіночка• 07 мая 2024
Квайт.Або краще Персен форте.не пігулки, а саме капсули.дві штуки - суцільний спокій, без сонливості і важкої голови потім.
Швендяю містами• 07 мая 2024
Ответ дляУкр_жіночка
Ну тож не у всіх кислотність як у вас!