З родзинкою• 08 мая 2024
Який чекап із цього краще взяти у гінеколога?
Чи ж сенс брати той, що дорожчий чи вистачити і стандарт версії?
З родзинкою
• 08 мая 2024
Ответ дляМост_Устал
второй
тем более разница маленькая, аж подозрительно
Це акційний пакет послуг зі знижкою 30%
Люблю ВалЄру• 08 мая 2024
Огляд молочних залоз все одно потрібно робити, тому я за другий, якщо ви ще окремо не будете робити узд молочних залоз і огляд у мамолога
Мост_Устал• 08 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
про узи груди ничего не написано - пальпация скорее всего только
З родзинкою
• 08 мая 2024
Ответ дляЛюблю ВалЄру
Робила у найкращого мамолога у місті разом із УЗД пів року назад, у порівнянні із ним тут не той огляд, лайт версія, тому, зі списку ця послуга і не особливо потрібна мені
Куда ж без меня• 08 мая 2024
PAP - это вероятность рака шейки матки. Делается 1 раз в 5 лет. Мне рекомендовала делать гинеколог Андреева. 790 грн все это стоить не может. Там только PAP стоит в Синево:
Код Перелік аналізів Ціна (грн.)
4025 ПАП-тест на основі рідинної цитології
* Технологія BD SurePath™ на основі рідинної цитології схвалена FDA для скринінгу та виявлення раку шийки матки, передракових уражень і атипових клітин. 570 грн
×
6003 Взяття зразків з урогенітального тракту одноразовими системами 100 грн.
А все эти клиники просто берут материал и передают его в Дилу и Синево. Поэтому делайте выводы
Код Перелік аналізів Ціна (грн.)
×
З родзинкою
• 08 мая 2024
Ответ дляМост_Устал
Так і є
З родзинкою
• 08 мая 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Код Перелік аналізів Ціна (грн.)
×
Код Перелік аналізів Ціна (грн.)
×
Тоді, зроблю другий варіант
Мені ще цікаво - щоб забрати потім результати аналізів - потрібно потім записуватись окремо на консультацію гінеколога платну чи буде зрозуміло по аналізах чи усе ок або можна потім піти у держ клініку безкоштовно з усіма результатами?
Куда ж без меня• 08 мая 2024
Ответ дляЗ родзинкою
Тоді, зроблю другий варіант
Відрегувала повідомлення. Зверніть увагу, що весь огляд коштує майже як один цей тест у Синево. У таких клініках нема своїх лабораторій. Попахує тим, що вони нікуди не будуть здавати ваш аналіз на перевірку.
З родзинкою
• 08 мая 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Може, тому що це без рідинної цитології та вірусу папіломи людини?🤔
Ответ дляКуда ж без меня
Код Перелік аналізів Ціна (грн.)
×
Код Перелік аналізів Ціна (грн.)
×
Будь ласка, якщо Київ, порадьте лікаря по шийці матки… де приймає, яка вартість
Дякую
Стриптизерка• 08 мая 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Код Перелік аналізів Ціна (грн.)
×
Код Перелік аналізів Ціна (грн.)
×
Так о чем делать вывод? В моей клинике, например, стоимость ПАП теста - 300 грн. Забор материала входит в цену. Потом передаем материал в лабораторию.
Барвіночка• 08 мая 2024
Ответ дляКуда ж без меня
Код Перелік аналізів Ціна (грн.)
×
Код Перелік аналізів Ціна (грн.)
×
який раз у 5 років, Ви що?!Кожен рік беруть, якщо тест 3 роки поспіль негативний, то 1 раз на 2-3 роки