из_под_тишка• 12 мая 2024

Просто виговоритися

Діти ходили на один гурток. Колектив хороший окрім двох хлопчиків. Із-за яких постійно скандали після занять. Але дітям подобалося, друзі там і вони " ну добре, ми просто намагаємося з ними не контактувати. " Остання крапля була один з тих хлопців знову чіплявся до інших, ті сказали щоб відчепився , дружити з ним не хочуть. Він розплакався і пішов з заняття взагалі. " Я не буду ходити" . А мій , дитина емоційна , разом з другом сказали " то й на краще". За що вчитель зробила їм виговор і написала батькам : мені і мамі цього іншого хлопчика. Після я написала, добре дякую. На наступне заняття ми не пішли вже. Сьогодні пише - чому вчора не були? я відповіла що більше ходити не будемо. - Чому? - Бо моїм не подобається бути в одному колективі з тими хлопцями які постійно чіпляються, а потім за них сварять інших.
На що отримала " а що ви мені ультиматуми ставите? Я що маю всіх хто вам не подобається вигнати??"
Де тут ультиматум?????? Я що сказала щоб їх вигнали???? Ми прийняли рішення не ходити.
Взяли блін настрій тільки в неділю зіпсували.
ВерСаСе• 12 мая 2024
Матка ботка, що коїться у світі
ПрипоРошенная• 12 мая 2024
Як все складно
ВерСаСе• 12 мая 2024
А скількі ж рочків головним фігурам цієї історії?
кнопкодав• 12 мая 2024
Робіть як комфортно вам і дітям всі інші в сад
Набридли бубочки мамині які поводять себе як хочуть а батьки їм в дупи дують
автор из_под_тишка • 12 мая 2024
Ответ дляВерСаСе
8-11 років
Чудовий каламбур• 12 мая 2024
Ви так нікуди ходити не будете,все вам буде не так.Ну,але ваша справа.Краще займіться роботою,а діти самі вирішать.
Стрибну в гречку• 12 мая 2024
Автор,це ваш вибір і маєте на нього право. Якщо адміністрація не може врегулювати конфлікт,то це їх проблеми
ВерСаСе• 12 мая 2024
Ну то ви просто по англійські пішли..
Allein74999• 12 мая 2024
Надо было сказать, что она не сделала ничего, для того, чтобы разрулить ситуацию, еще и наехала на невиновных. Пусть пожинает плоды. Не они, так вы ушли.
Мне еще какая-то руководитель кружка не указывала, как мне вести себя дальше.
автор из_под_тишка • 12 мая 2024
Ответ длякнопкодав
Та блін ці чіпляються спід тишка. , а як получать здачі біжать плачуть жаліються. Ладно б тільки мої. Але ж не може бути 9 поганих і 2 хороших. І всі прямо їх ображають. А від всіх хлопців одне і те ж чути: ми не хочемо з ними товаришувати, бо вони б´ються, чіпляються і обзивають.
автор из_под_тишка • 12 мая 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
Так це якраз рішення дітей більше не ходити
ПрипоРошенная• 12 мая 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Так научите своих давать отпор. Выписал подсрачник таким. И стоит говорит: это не я
автор из_под_тишка • 12 мая 2024
Ответ дляAllein74999
Ну то я і сказала, що ми не просимо виганяти інших. Але остільки ситуація вже довгий час і не вирішуєте, то вирішили що краще для нас буде не ходити.
ОноВамнадо• 12 мая 2024
Удалено администрацией...
Стрибну в гречку• 12 мая 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Це правильне рішення,на мій погляд.
Уроки винесені, тож просто забийте. І шукайте де буде комфортно Вашим дітям
ПрипоРошенная• 12 мая 2024
Автор, а какой кружок? Это спорт?
автор из_под_тишка • 12 мая 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Так їм і дають здачі. А ті біжать в сьозах- їх хлопці інші вдарили. Не вміє мій робити з під тишка.
ОноВамнадо• 12 мая 2024
Ну і яке може бути виховання у дітей, якщо ви самі його позбавлені.
Напишіть вчителю, попередьте, що ходити не будете. Але ж ні, ви прошені
Бабуся Бетман• 12 мая 2024
Ответ дляЧудовий каламбур
То й на краще, що не будуть
ОноВамнадо• 12 мая 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Ваші діти в такому віці не можуть вирішувати такі питання самостійно?
Ну от серйозно
автор из_под_тишка • 12 мая 2024
Ответ дляПрипоРошенная
Автор, а какой кружок? Это спорт?
Ні, не спорт. Там якось разом можуть поштурхатися, і потім всі спокійно разом щось роблять. Це творчі заняття
автор из_под_тишка • 12 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
Ну от серйозно
Я так розумію, судячи з коментарів, що ви вчите своїх чіплятися, а потім, коли отримав здачі, бігти жалітися?
Мої якраз вміють все вирішувати самі між собою. І ніколи не побіжить ябіднічати, навіть якщо його образять. Але з дорослими, які не справедливо потім наказують він ще не може вирішити
Кондуктор троллейбуса• 12 мая 2024
Я полностью солидарна с руководителем. Вы автор очень и очень странная, а потому то, что вы решили не ходить - группе на пользу.
автор из_под_тишка • 12 мая 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
З таким підходом там і залишається тільки ті два хлопці. До нас вже 1 пішов із-за них. І ще є декілька, що вагаються між подобається і не бажання бути з тими хлопцями в колективі.
Моська-слон• 12 мая 2024
Ответ дляAllein74999
Я думаю и сейчас не поздно ей это написать. Даже правильно будет. Свою позицию нужно доносить. И руководителю полезно, хотя понятно , всех не воспитаешь. Мы в свое время гимнастикой занимались, так там же еще и деньги рулят, естественно, кто больше платит, тот и прав,все эти группировки... до сих пор не понимаю, зачем я все это 7 лет терпела, еще и ребенка заставляла. Потом пошли в один танцевальный коллектив - небо и земля, все зависит от руководителей. Ту гимнастику вспоминаю с ужасом и жалею просто всех, кто ей занимается
ОноВамнадо• 12 мая 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Ви не правильно розумієте.
Диму без вогню не буває. Я більш ніж впевнена, що ваші янголи провокували їх не один раз, саме тому вчитель і відчитала іх.
ПрипоРошенная• 12 мая 2024
Ответ дляиз_под_тишка
Моя дочка занимается карате. У нее зеленый пояс. Я ее учу сначала предупредить, потом сказать преподавателю. Потом ещё раз предупредить. Ну а потом уже бить
Кондуктор троллейбуса• 12 мая 2024
Ответ дляиз_под_тишка
За своих переживайте уже, а группа без вас разберется.
Ей богу такие претенциозные абсолютно в любом коллективе найдут грязь и повод устроить скандал.
Хропочка з гривкою• 12 мая 2024
Ответ дляОноВамнадо
Удалено администрацией...
що попало) яка емпатія до кривдника?
ОноВамнадо• 12 мая 2024
Ответ дляКондуктор троллейбуса
+ погоджуюсь