КаваЗМолоком• 12 мая 2024

Что вам помогло выйти из тяжелой депрессии?

Бурундучиха• 12 мая 2024
Таблетки.
Да_Я_ТакаЯ_• 12 мая 2024
Зміна оточення
жижифреймут• 12 мая 2024
Антидепресанти, терапія, зміна способу життя
автор КаваЗМолоком • 12 мая 2024
Ответ дляБурундучиха
Таблетки.
Сколько вы принимали ? Когда ощутили облегчение ?
автор КаваЗМолоком • 12 мая 2024
Ответ дляжижифреймут
Что вы поменяли в своей жизни?
годовасик• 12 мая 2024
Лечение в стационаре, курс АД, психотерапия, сменила образ жизни, питание. Хочу еще в село переехать, мне там очень хорошо
12 галюцинаций• 12 мая 2024
Дівчата, а хто приймав ад? Підскажіть, як ви зрозуміли ,що антидепресант діє?
Я от не можу зрозуміти, чи стає мені краще. Наче більш позитивних думок зʼявилось, інколи бажання кудись сходити сімʼєю. Але часто ,як і раніше, не хочеться навіть прокидатись зранку.
Як ви змінились, приймаючи ліки?
жижифреймут• 12 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Что вы поменяли в своей жизни?
Харчування, режим дня, зарядку почала робити, спортом займатись, дуже багато гуляти на вулиці. Змінила ставлення до себе, до проблем, до оточуючих. Також обірвала всі контакти з токсичними людьми, які впливали на мене і мій стан. Почала виходити в люди і спілкуватися, через силу, через себе, потроху. Терапія була недовгою у мене з психологом, мені не сильно зайшло але дало поштовх щоб розібратися в своїй голові самій. Книги по психології читала, вивчала механізм депресії. Перестала себе жаліти. Багато чого насправді, але це основне що на мою думку мені дало нові ресурси
Дідова баба• 12 мая 2024
увольнение с работы
yer• 12 мая 2024
коханна людина, якої в мене ще було. а так да дуже погано без своєї людини жити, без дітей, нашо тоді ті гроші і працювати багато шоб шо
yer• 12 мая 2024
Ответ для12 галюцинаций
Як ви змінились, приймаючи ліки?
з сімьєю?? і у вас ще є депрессія!??? я все життя одна і в мене не щнаходиттся чоловік і немає дітей, ото в мене накриває депресія, а у вас все є і депресія??? мені не хочеться прокидатися зранку, бо я не бачу смисла в жизни, мене ніхто ніколи не любив і кинули хлопці, дітей немає, сердце розбили всі. А вас люблять і є сімя , чоловік, і у вас дерресія від чого??
12 галюцинаций• 12 мая 2024
Ответ дляyer
А що сімʼя= щастя?
Можна і в шлюбі бути нещасливою і не коханою і з купою дітей.
Я не кажу, що я б хотіла бути одною.Але знаєте, життя після народження дитини дуже змінилось. І стресів стало більше в житті і дитина зі своїми кризами- виносить мізки. Звичайно, що це пройде, дитина виросте колись, та стане легше в чомусь, але зараз поки морально дуже важко..
А взагалі бачу ,що постійно ми на когось заглядаємо і порівнюємо і здається, що ось їм набагато легше..Але кожному важко по своєму, тому не можна порівнювати.
Вам бажаю жіночого щастя і зустріти кохання ❤️ А поки насолоджуйтесь свободою))
Допоможіть знайти• 12 мая 2024
Ответ для12 галюцинаций
А що сімʼя= щастя?
значить немає сімʼї ніякої. моя мати живе в шлюбі, батько на дачі живе пенсіонер, мати в місті сама в квартирі, але зустрічається на дачі з ним, хоча не разом живуть, але щасливі, одне одного підтримують , допомагає якщо мати просить. Просто треба розуміти одне одного і поважати особисті кордони кожного.
Допоможіть знайти• 12 мая 2024
автор, ад допомагають, але коли життя не змінюється, проблеми не вирішуються, прогресс в житті до кращого не йде, то дерресія повернеться , я вам по собі це кажу, краще пийте Б-50 комплекс чим ад. від них тільки спати хочеться
автор КаваЗМолоком • 12 мая 2024
Ответ дляДопоможіть знайти
Ви приймаєте цей комплекс ?
Допоможіть знайти• 12 мая 2024
Ответ дляКаваЗМолоком
Ви приймаєте цей комплекс ?
так, я пила б50 почитайте там всі ввтаміни які відновлюють нейрони мозку, нащо ті ад якщо спати від них хочеться і лице як у наркоманки і старіє наче
Говорю-балакаю• 12 мая 2024
Эсциталопрам