Интимная• 13 мая 2024

Как вы не едите по вечерам?

Я восхищаюсь теми, у кого получается. Для меня это пытка. Плотно поела в 7, уже умираю, руки дрожать начинают. Самое паскудное, что спать не могу голодная. Подумываю грызануть вареное яйцо и запить кефиром
Яжбоматуся• 14 мая 2024
Ем

Не танцую- но пою• 14 мая 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Дякую звісно)) інколи і більше, я ще обожнюю щось збирати з дитинства гриби, ягоди(хоча гриби взагалі не їм, до суниці, малини, чорниць рівнодушна) в мене грає той же азарт, що можу по узбережжю окуляри знайти(в моєму списку оригінали дольче габана, ральф лорен(єдині що собі залишила, а не подарила), рей Бен і всякій мас маркет або ноу нейм гроші, браслети, прикраси, каблучкі(золоті в тому числі) келихи під узбережжю з кафе чи яхт кидаюиь чи випадають, то мені то прям як супер цікаво. Минулого року знайшла туристичний затоплений корабль, ось замовила підводні ліхтарики з алієкспресу, бо там більше 11 метрів(маю грубіномір) то цього року туди в повноному окіпіруванні піду. Але я з листами(пасок з грузом і маска звісно) плаваю, то легше, бо з ластами значно легше і зручніше, раз гребонув і вже норм так підплив. На ’голих’ ногах я так не пропливу, навіть ¼ з того що можу з ластами. То тут значно легше
Класс Я тоже обожаю нырять
❤️
автор Интимная • 14 мая 2024
Ответ дляЯжбоматуся
Ем
Покажите что ли)))
Ищу-брожу• 14 мая 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Смотря по обстоятельствам с утра обычно несколько чашек кофе
Около 12:00 или 13 я обедаю
Обычно это варёные или жареные яйца листовой салат с зеленью с огурцом помидором
Могут быть тушёные овощи и кусочек мяса.
Всё записываю в онлайн калькулятор
Потом может быть около 15 какой-то перекус если чего-то хочется например яблоко апельсин немножко сырка или немножко орехов. Сырые орехи очень калорийные поэтому не налегаю
18 ужин - Это мясо или рыба салат свежий листовой капуста буряк тушёные овощи грибы короче что угодно. Стала себе позволять гречку или рис но вы очень умеренных количествах. Могу подъесть например картошку фри немножко. Но это сейчас я расслабилась.

Категорические исключила сахар конфеты выпечку сладкое тортики хлеб алкоголь
Дякую,ще хотіла запитати ,ви окрім інтервалу ще калорії рахували?
Marmu• 14 мая 2024
Ответ дляНе гавкаю- но охраняю
Їм тільки вечором. Не розумію як можна сідати чимось окрім кави, також обідати(максимум кава чи фрукти), бо потім тупо спати хочется і єнергії не маю, так з своїх 22 років, мені от 37 буде в липні
спати хочеться від вуглеводів. їжте білок, не буде хотітися.
Совбез• 14 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Я б хотіла повернути свої 73, а зараз 92.
автор Интимная • 14 мая 2024
Ответ дляСовбез
Давайте будем стараться хотя бы увидеть в начале я 6, а Вы 8. Для начала. Иначе так можна жиреть бесконечно

Не танцую- но пою• 14 мая 2024
Ответ дляИщу-брожу
Да начала считать калории когда начала позволять себе чуть больше например ела орехи 100 г могла съесть за раз
а это 700 калорий и вес остановился не худела совсем около 3 недель потом девочки тут посоветовали записывать что я ем и в итоге оказалась перебор с калориями
Как сократила калории вес начал опускаться снова
Залетна Я тут• 14 мая 2024
Это дело привычки.я уже лет 20 плотно не ужинаю.И вообще стараюсь много не есть.Вечером - лёгкий перекус, хлеб с маслом, чай, творог, бутерброд с колбасой, немного овощей по сезону.Или фрукты С весом все ок.Чувствую себя отлично.
Ищу-брожу• 14 мая 2024
Ответ дляНе танцую- но пою
Дякую,гарної ночі вам
Совбез• 14 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Залипла на видос про шпионов. И живот от месиков болит жутко, точно не усну
Співчуваю, тоді щось можна. В мене сьогодні теж з головним болем прийшли місячні, думала, сдохну на роботі. Зараз випила кефір
Г@Л@В@ломка• 14 мая 2024
смотря что есть. я поела в 19 мяса, сыра и салат, орехи. завтра поем в 12 дня только
Совбез• 14 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Ні, в Україні. Підприємство цілодобово циклу. Розвозка возить в комендантську годину по домах. Зараз ось ще Гостомель, Нивки, Шулявка, а потім вже моя черга.
Різні графіки роботи, як Ви підлаштовуєтеся? І скільки Вам років?
Всіх підсаджую• 14 мая 2024
Вопрос привычки.

У меня гастрит, я сова. Но когда надо - стакан тёплой воды для обмана желудка и спать.
Через какое-то время просто привыкаешь. Ничего смертельного в голоде нет
Аноним Советчик• 14 мая 2024
Я ем 2 раза в день, но порции как у 2х метрового боксера. Ужинаю в 6-7, максимум 8. Потом до следующего дня до самого обеда о еде не думаю. Это тоже плохо, конечно. Поджелудочная в шоке. Никогда не получалрсь есть часто и по чуть-чуть. Все мужчины, что были у меня всегда в шоке с моих порций. Хотя я не большая
Совбез• 14 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Меня от готовки отвернуло последнее время, поэтому ем что плохо лежит, если честно. Поэтому и набрала. Вчера ела спагетти и курочку запеченную из скороварки с соусом сладкий чили. Сегодня хоть словила время без тревог и вышла за капусткой и огурцами, завтра гречку закину утром, тоже с курочкой. Суп не варила месяцев пять, тоже хочу
Як ви живете без супу? Я два дні не витримую, і діти люблять різні.
автор Интимная • 14 мая 2024
Ответ дляВсіх підсаджую
Вопрос привычки.

Я тоже так думала, пока не начала по стенке сползать. Вот сегодня ради экспиреенса пробую не идти на поводу. Пока вроде держусь. Пойду воды нагрею, спасибо что напомнили
автор Интимная • 14 мая 2024
Ответ дляСовбез
Я ела пару раз, просто не я готовила))) А вообще редко хочется, раз-два в месяц
Не гавкаю- но охраняю• 14 мая 2024
Ответ дляMarmu
Я так живу більше 10 років, що білок що вуглеводи ’забирають’ в мене єнергію. Ні я нікому не раджу і не кажу так робити, але в мене таке є. Я не вживаю солодощі взагалі (будь які, тільки фрукти і в взимку можу чай з медом випити) не їм багато років, по перше я його дійсно не люблю, от дійсно, мені просто не смачно, по друге мені потім погано, як хтось тістечко якесь чи цуккерку впхавє. Від будь якого хліба погано, хоча от чорний хліб по смаку дуже подабаєтся, але потім як каміння наїлася, ме солодке мені просто не смачно, максимум мед в чай чи ром з колою випити інколи. Шоколад певно років 8 нн їла взагалі. І не хочеться. От молоко і молочні продукти обожнюю, коров´яче чи козаче молоко чи йогурт. Мені воно прям супер солодке і смачне. І дуже багато масної їжі вживаю, салати добре так чи соняшниково чи оливковою олією заправляю. Мені прям супер смачно. Поки мені так комфортно, моєму організму то так і харчуюся

Смурфик• 14 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Вот это прекрасно, а я тормознуться не могу, если уже в руки попало
У мене таке з тортиками раніше було. Не могла зупинись, аж поки нудити не починало. Потім перестала тримати коробку перед очима, клала шматок в тарілку розміру своєї звичайної порції їжі, а зайве ховала в холодильник. З тортиком йшла до себе в кімнату і найближчі півгодини не виходила звідти. За цей час бажання з´їсти ’ще один шматочок’ притуплялось. Зараз спокійно до тортиків ставлюсь, за один раз з´їдаю один маленький шматочок і більше не хочеться.
Аноним Советчик• 14 мая 2024
Ответ дляИнтимная
оооо, завтра куплю яблок
Я очень редко, но тоже могу яблоко на ночь съесть или йогурт свой домашний, или кефир.
Совбез• 14 мая 2024
Ответ дляИнтимная
У меня нет вопросов почему, и так ясно. Справиться бы с этим. Еще и денег нет, работы нет, как жить неясно. Блин, начала одно, полезно другое... Извините, девочки)))
Ви прокручуйте в голові не ці думки, а ті, що у Вас почалося вже нове життя, і все налагодилося, і робота, і інше. (знаю, як це важко, я 7 разів міняла роботу і стояла в центрі зайнятості)
Совбез• 14 мая 2024
Ответ дляКарусель-весель
Автор, вы не одна.
Мы с вами. Жрем ночами, считаем калории
Я не вмію рахувати, мене бісить .. або я тупа.
Совбез• 14 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Так і думала. Взимку стрельнула спина, віддало в ногу, боляче ходити, а так хотіла весною почати спортом якимсь займатися. Лікар сказала, біг і прижки не можна. Буду присідати, вчора знайшла вправу для себе. Так, зараз би 87 кг було б гарним результатом. Я була перед війною 96, стала 85, відчула покращення самопочуття тоді.
Совбез• 14 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Але ж інколи хочеться? Я про те, що не уявляю, як взагалі люди без супів живуть.
автор Интимная • 14 мая 2024
Ответ дляСовбез
Я с Вами
Яжбоматуся• 14 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Покажите что ли)))
Что показать?
автор Интимная • 14 мая 2024
Ответ дляСовбез
Может не стоит приседать? Колени пожалейте. Лучше прогулки через день по 2 часа. Попробуйте. Тело подтянется, спина болеть перестанет
автор Интимная • 14 мая 2024
Ответ дляСовбез
Я могу представить легко, вообще не проблема
Аноним Советчик• 14 мая 2024
Ответ дляИнтимная
Я еще без сладкого жить не могу, единственная радость в жизни
Ой, сахар одна из главных причин лишнего веса и проблем со здоровьем. У меня тоже проблемы со сладостями. Попробуйте месяц сладкое не есть. Заменяйте по-началу фруктами. Будет, ну ооочень тяжело. Потом тянуть на сладкое перестанет. Но убрав сахар из жизни или хотя бы снизив его потребление, увидите, как тело и лицо станет более посушеным. Может и вес уйдет. И даже, если на ночь будете есть. Главное, не сладости. Это пустые каллории.