Щедрик• 29 мая 2024
Що подивитись в Буковелі?
Порадьте, будь ласка,
Вода клаб сходити, на озеро, піднятись на підйомнику, на колесі огляду прокататися, що ще порадите, дякую
младокошкина• 29 мая 2024
Гуцулленд, проїхатися у Ворохту до старого залізничного мосту.
Перевернутий будинок.
рукиЖимолости• 29 мая 2024
В Буковелі можна подивитись світові бренди зазвичай, крім краєвидів. Окуляри, мунбути, монклери, ...але то взимку:)
Чумацький Шлях• 29 мая 2024
Нам там и полдня хватило. Остальное время ездили по разным достопримечательностям вокруг.