Няня-водій. Завезти 2 дітей в школу, далі вільний час, взяти їм перекус, ящо мати приготувала, або зробити самій, забрати дітей зі школи, повезти на гуртки, графік насичений щодня, возити в радіусі 30 км, завезти додому, іноді можливо ще погодувати ввечері.
KaterionOK• 30 мая 2024
200 грн. година плюс бензин
Ну і рівень авто також залежить. Тому що використання авто бізнес класу коштує дорожче, ніж економ. Це розцінки, які я бачила. Сама б на таке не погодилась. У мене троє дітей і я такі функції виконую безкоштовно
Ответ дляKaterionOK
200 грн. година плюс бензин
200 грн це тому, що няня-водій? Няні в нас 100-120 грн година.
Ответ дляKaterionOK
200 грн. година плюс бензин
А як же робота?
double-mama• 30 мая 2024
В мене була автоняня на власній машині. Ціна складалася із ставки ( вона залежить від вашого міста, можно погуглити на сайтах ) + амортизація+ пробіг ( залежать від авто)+ паливна картка. Без урахування цих факторів ,важко визначитися
KaterionOK• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
А як же робота?
Займаюся адвокатською діяльністю, зайнята не повний робочий день. Плюс поки чекаю дітей на тренуваннях, то зазвичай сиджу з ноутбуком і працюю
Ну і вище ви писали про оплату няні по 100-120 грн. Моя колишня няня зараз отримує в передмісті Києва 150 грн. на годину
Наявність у няні авто і вміння його водити впливають на рівень ЗП, якщо няня возить дітей (а не просто добирається на ньому на роботу)
Ответ дляdouble-mama
Можна на своїй, можна на моїй, паливо окремо, звісго, в мене на тиждень це 1 тис. грн на сьогодні ×/-.
Ответ дляKaterionOK
Дякую.
Ответ дляОленаЯ
Вона вільна 5-6 годин, поки забирати дітей.
І куди вона дінеться, година від´їхати, година повернутися, плюс хто їй буде проїзд авто до іншого місця роботи оплачувати...? І це роботи дві години, а поїсти, сніданок, обід. Це ж жива людина. Ви розмахнулися не по зубах - хочете дешево- самі або бабця сусідка маршрутками. Ви ж хочете щоб і людина була хороша, і з дітьми гарно ладнала, і допомагала.... Це ексклюзив і буде дорого.
Kristal2013• 30 мая 2024
Ответ дляОленаЯ
А якщо одна дитина захворіла, як бути з іншою? Якщо ви на лікарняний з дітьми, вона без грошей? Якщо канікули, чи ви поїхали, вона, знову без грошей?