Сплюшка• Изменено 31 мая 2024
Чому батькам шкода декілька сотень оплатити дитині свято?
В класі є хлопчик, який ні в чому не приймає участі. Мати не здала ані гривні за чотири роки. В цьому році випуск 4 класу. Я ще розумію, як немає/шкода на альбом коштів. Але ж емоції. Було частування в кафе та аніматори, екскурсія на честь випуску. Мати не знайшла більш ніякого виходу, як взагалі не вести дитину навіть до школи у цей день на лінійку!
Дитина змалечку відчуває себе ізгоєм, яку власна мати обезцінює.
Невже ти збіднієш від того, що даси пару сотень на свято для ВЛАСНОЇ дитини? Я чула про такі випадки і не розуміла, хто ці жінки. А тепер особисто «познайомилась» з таким випадком.
Начебто не пʼяниця і не особа, яка вживає заборонені речовини, що всі гроші витрачає на це. Та й навіть у таких сімʼях на солодкий подарунок та здадуть.
А тут… Ну як так ?😧
Гірчинка• 31 мая 2024
Ответ дляbibizyana
Почему вы классом не докинули за такого мальчика? У нас частная школа, проблем таких нет, но если б было - родители без проблем бы добавили деньги на ребенка
Везе, а я зараз в Англії, школа виставила екскурсії дітям на наступний рік, в Непал або Нью Йорк £4500, лижі Австрія квітень £1500, фьорди £2500, і взагалі ніхто не сперечається, ніхто нікому не доказує, бажаючі є, а є хто і не може дозволити. І протягом року кожен тиждень екскурсії. Оплачуєш самостійно в додатку, що хочеш. А в нас в Україні це покладено на батьківський комітет, завжди скандали
Зажуженная Жужжа• 31 мая 2024
Ответ дляLiquidGlass
Що мало статися з дитиною щоб вже нічого не було потрібно в 9-10 років? І як саме можна дізнатися чи це саме дитині не потрібно (якщо дійсно не потрібно, то ок, нема проблем), чи це просто батькам дитини на все начхати?
Деякі діти не стадні істоти і мають свої інтереси, що розбігаються з інтересами інших. Це нормально. Моя дочка староста класу (8й клас), але посиденьки за солодким столом усім класом сприймає як каторгу. Тому просить не йти в школу в такі дні. А от з подругами сходити в кафе чи в кіно любить. Як вона каже, навіщо платити за те, щоб саму себе мучити. Нове покоління дітей не вбачає потребу в стадності і в заставлянні себе спілкуватися з тими, хто тобі не подобається.
LiquidGlass• 31 мая 2024
Ответ длякуркулиха
Які ’такі’ діти? Які посміли пропустити аніматорів з 30ма рандомно підібраними іншими дітьми? Таке відчуття, що у деяких людей шкільне життя дітей - це єдина розвага яка є у житті. Єдина можливість вийти ’в люди’ і шось побачити
Я про дітей які потерпають від насилля в сім´ї. У них це дійсно може бути єдина можливість.
Які ще ’30 рандомно підібраних’? Там про молодшу школу, вони 4 роки разом провчилися. І річ не в тому що дитина пропустила ’якихось там аніматорів’, а втому що інші пішли, а він - ні. В тому віці це не те чого хочеться дитині зазвичай. Якщо ви особисто ходите до ’якихось там аніматорів’ чи інші заходи весь час і вам все набридло, це не означає що всі так само ходять і їм нічого не потрібно. Ви - це ви, та дитина - це та дитина. Ви не знаєте за іншу людину. Якщо є причини щось підозрювати, то як правило щось дійсно не так.
В мене було таке враження про батьківський комітет у моїй школі, що їм більше зайнятись нічим, там реально душні домогосподарки сиділи і занадто носа пхали в організацію свят, АЛЕ занадто було вже у більш дорослому віці - в середній і старшій школі. В початковій школі ще нормально для батьків приділяти увагу таким речам, бо самі діти ще надто маленькі щоб організовувати як і що їм подобається. Майте достатньо здорового глузду розрізняти в якому віці що нормально, а що - ні.
Взагалі, для того щоб дитина у віці початкової школи знала чи подобається їй чи ні проводити час з однокласниками. їй треба хоча б спробувати. З поста автора виходить що той хлопчик ніколи ні в чому не брав участі, то звідки йому знати чи йому сподобалось би, чи ні? Нащо тоді придумувати що ’це дитина сама не захотіла’? Чого дитина завжди крайня і у всьому винна, а батьки білі і пухнасті?
Летюча помилка• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Та ні, вони народились, щоб обслуговувати тих 20 не баранов, що кран собі не відремонтують і під´їзд не приберуть - надто розумні
Удалено администрацией...
Гірчинка• 31 мая 2024
Ответ дляиз желе я
У нас выпускной +подарки учителям обошлись около 8000 грн( 4 кл). Мы не пошли. На подарки сдали деньги. Тратить на аниматора и пожрать 6500 считаю в сегодняшней ситуации верхом идиотизма. Купила подарок сыну за 2500 и сходили с ним в кино и кафе.
Вы считаете, что я тоже странная?
Тобто 6500 це сума була на клас, і ви відмовили дитині? А 2500 виділили? Якщо я правильно вас зрозуміла, то аи поступили неправильно. Все таки становлення дитини в соціумі, відчувати себе не ізгоєм, і розділити емоції з класом та відчути себе частиною шкільної сімʼї це набагато важливіше в плані емоцій. Цей ваш поступок в майбутньому відобразиться на становленні особистості вашої дитини.
Гірчинка• 31 мая 2024
Ответ дляКоварная Зая
В мене дитина в тому році закінчила 11 клас, у нтх в класі був хлопець у якого батька не було а мама помічник вихователя в садочку. На випускиний ( святкування,) треба було 2500 , альбом 1200 і ще деякі ’ дрібниці’. Донька прийшла додому і запитала чи можемо ми допомогти але так щоб він не відчував себе ніяково. Альбом ми оплатили і донька подарувала йому на день народження, а випускни теж ( сказали перед самим святом що забронювали випадково на 1 чол більше і треба щоб ще хтось йшов щоб гроші не пропадали), а і д. І да, ми не сильно заможні, але мені приємно що дорька захотіла допомогти)
Гідний поступок
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляLiquidGlass
Може це ви придумуєте? Дитина комусь жаліється, що хотіла піти, а її не пускають? Чи плакала може, що вона не піде? Автор десь про це писала? Ні. Так чому Ви вирішили, що дитина від цього страждає? Бо Вам з автором хотілось на аніматорів, то і інші повинні хотіти? Ви розумієте, що Ви намагаєтесь вирішувати за інших (чужих) людей і дітей, шо вони повинні хотіти? Вирішили, що дитина страждає і жалієте дитину. А дитина хоч якийсь привід давала для вашої з автором жалості?
LiquidGlass• 31 мая 2024
Ответ длякуркулиха
Бо це здоровий глузд. І я знаю як виглядає домашнє насилля. А вам аби посперечатися. ’Хотіла-не хотіла’, трясця твоїй матері, знов за рибу гроші. Я - погана, автор - погана, дитина - погана. Всі погані. Лише батьки дитини чомусь білі і пухнасті, в жодному разі не могли бути не праві. Л-логіка. Це суспільство надто хворе.
Однозначная• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Так, в кінці кінців, батьки знають, що в дитини буде міні випуск. Невже не можна хоча б про 50 грн відкладати кожен місяць ?
Ви так і не озвучили, скільки ж саме оці ’пару сотень’)))
Фиона Шрековна• 31 мая 2024
Вы как-то не то меряете. все эти мероприятия не являются знаком равенства любви, может там не деньгами все меряют а вниманием (и доподлинной ситуации не знаете инвалидность, родители, нужды, кредиты).
Мой сын сам отказывался от всего он интровертный интроверт ему массовки в тягость (а принудительно не заставишь, мы в 11классе вместе с классной его так и не уговорили на выпускной. Что впрочем не помешало ему уверенно поступить на бюджет в политех и также уверенно там учится - благодаря уверенным знаниям у него теперь друзей целый поток и он нарасхват. О том что он не был на выпускном жалею только я и альбома тоже нет.
Смотрю у меня сейчас такой же начальник который сознательно отказывался от всех массовок и выпускных, но он много добился в свои 30 и остался порядочным адекватным человеком. И он как-то вспоминал с грустью что лет в 10-12 наколядовал денег хотел чтот такое купить для себя какой-то радиоконструктор чтот такое - но мама забрала деньги и сказала что купим тебе ботинки, для него это было прямо горе-горькое.
на что я сказала это были нищие 90е а это село черти где без работы, она бы и не хотела может но вот иначе никак не выходило на тот момент, еще и лежачий ктот из родителей был.
Зачем Вы осуждаете, жизнь еще 150раз так повернется что Вам копейки богатством казаться будут.
Вы пороха не нюхали...
Вот стыдно вспоминать. У меня был инсульт девять лет назад в августе в сентябре надо было в школу старшему в 5 класс вроде и нужно было чтот сдать - а денег вот не было вообще, мужу так и пришлось сказать нету, впрочем там как-то и за нас сбросились, я бы также сделала имей какой стабильный доход сдала б и за другого сколько-то, а не рассуждала сдали-несдали и почему.
Вы пороха не нюхали...
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляLiquidGlass
Так це Ви приклад насилля. Коли насильно заставляєте любити аніматорів, дешеві цукерки на подарунки, стрьомні пряніки і т.д. І не даєте навіть шансу дитині сказати ’Я такого не хочу, мені це не подобається’. ’Хочеш, я сказала, я старша, я знаю краще’ - це ваш посил і це,якраз, насилля моральне.
Стопясят раз обсуждала• 31 мая 2024
Ответ дляСплюшка
Скажіть будь ласка, вам яке діло до тієї дитини і до тієї мами?
От я б на вашому місці подивилась на себе б і пропрацювала ваш ВЕЛИКИЙ НЕДОЛІК - ви переходите особистий простір іншої особи і не поважаєте їх вибір.
Пропрацюйте над своїми недоліками
КинДза• 31 мая 2024
Ответ дляПроня_Прокоповна
И что вам есть вспомнить? Только эти дранные штаны на жопе! Жаль вас!
А что мне нужно было вспомнить? Отсутствие штанов на жопе даже драных и голодный желудок, зато впечатления! 🤦🏼♀️
куркулиха• 31 мая 2024
Ответ дляLiquidGlass
А, і ще, всі чомусь повинні любити однокласників. Реально рандомних дітей, яких відібрали за місцем проживання і лотереєю. Дітей з різними характерами, різними темпами життя, різними цілями і різним темпераментом. От повинні і все. Хто це вирішив? Що той хлопчик прям мріє провести цей день з дитиною автора?
Фиона Шрековна• 31 мая 2024
Может ребенок вместо этой массовки захотел за эти деньги какое-то детское ардуино - Вы ж не знаете
КинДза• 31 мая 2024
Ответ дляЛеся Українка
Так такі тоді були всі за невеликими виключеннями. А зараз виключення все ж ліра на жопі. Тільки вранці два пакети (повний гардероб) вислала дівчині абсолютно безкоштовно для доньки, моїй мале уже. В фейсбук не лише перепости робити можна, а й знайти хороші речі для дитини. Це наразі взагалі не проблема.
Это проблема и тогда была и сейчас в войну это проблема! 90-е уже постучали многим по темечку! Люди без домов/квартир остались, я уже молчу без близких! Без средств к существованию! И кому-то пара сотен для «эмоций» это непозволительная роскошь!
Міряно-переміряно• 31 мая 2024
Ответ дляКоролеВешна
Розумію вас більше ніж ту маму у мене 3 здаю майже все, для того і працюємо
Если вы работаете для того , чтобы сдавать деньги на что скажут - это ваши личные проблемы . Скажут сдать учителю на бриллиантовое колье - тоже сдадите ? Другие работают совсем для другого . Чтобы полноценно питаться , чтобы нормально одеваться , чтобы нормально отдыхать , чтобы нормально жить . А не чтобы учительница в золоте с ног до головы ходила .
mango_mango• 31 мая 2024
Ответ дляСинди Кроуфорд
Та прямо таки обідній, як здасть пару сотень гривень, щоб дитина з класом час провела.
Удалено администрацией...
mango_mango• 31 мая 2024
Женщины с деньгами! Открою тайну! Есть мамы вдовы у которых на все про все 1 зп и этой зп не хватает на еду, не то что на развлечения. Живите теперь с этой инфой и смейтесь
Щас ухожу• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Так нужно было в течение года организовывать мероприятия, чтобы коллектив получился...
Но это все уже не по теме.
А по теме: обычно говорят, что дети мероприятия не любят те родители, которые понятия не имеют о том, что любят их дети. И им так нормально - дети им просто не интересны...
Но это все уже не по теме.
Может у детей личное пространство, в которое не лезут родители? Без дрессуры быть в коллективе. Может у ребенка есть выбор, пойти наскучное мероприятие в классе или пойти туда где ему будет весело? Я то как раз знаю что интересно сыну. Но в школе его интерес не популярен, он не для массовки. Ради сына я не собираюсь оплачивать его развлечение для 35 человек которые не смогут за это заплатить.
Шумелка Мышь• 31 мая 2024
Ответ дляOksana0612
Тільки хотіла написати, в нас є така дівчинка. Мама з села і взагалі на контакт не йде. Дитина завжди приймає участь у всіх святах - морозиво і кусень піци для неї завжди знайдеться.
❤️ Ви - молодці!
Флюорография гуся• 31 мая 2024
Так яку сумму треба було здати на все про все, на подарунок вчителю теж в цю суму входило?
Вже мільйон сторінок, а саме цікаве ви не написали
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляКинДза
Так, нажаль так і є.
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляЛетюча помилка
Удалено администрацией...
Не переймайтесь, я то приберу. Ви під своєю стріхою трохи порядок наведіть, ’не сіра маса’
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляЩас ухожу
Не цікаво. Цікаво тим у кого не було таких машинок і квадрокоптера із камерою. Не цікаво тим у кого цілий рік свято вдома і кому грошей на піцу не дають.
Не цікаво тим, хто в класі тихо сидить десь збоку. Всім іншим дуже цікаво з друзями поганяти навіть знайомі іграшки. Чи звідки їх принесли по вашому,? Спеціально придбали? Прикиньте, вони є домах не голодних на піцу дітей. Однокласників немвє, а от машинки є.
Ответ дляГірчинка
Ви знаєте, приклад дитині, що вона не має платити великі кошти «щоб бути як всі», а може робити власний вибір і визначати свої власні пріоритети однозначно відобразиться на становленні її особистості
Леся Українка• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
Вас страшно читать. Мой ребенок учится в частной школе. И всем детям интересно... точно не от того, что у родителей денег нет на другие развлечения...
Может ваши дети в депрессии и их нужно лечить? Или как это может быть что детям не интересен совместный досуг?
Клас не дружній, або просто дитина -одинак, так теж буває. Я от не розумію, як можна не хотіти в басейн. А поки малу чекаю, то пару чоловік туди прям тягнуть правилами і неправдами, теж дивно, але таке є
На пів ставки• 31 мая 2024
Ответ дляЗаздрість то погано
А зачем вы на этих мероприятиях вообще?
И на какие это мероприятия у вашего реьенка не хватает времени из-за школы? В выходные их нельзя посетить?
Потому что это мой ребенок и я несу за него ответственность.Спортивные мероприятия, и тренеру я доверяю больше чем мамам детей с буйным поведением.В выходные можно, вся подготовка к ним в будние дни по 3-4 часа в день.