Ошеламиссимо• Изменено 03 июня 2024

По яким параметром шукати репетитора, рівеньВ2, значить може бути і В1?

Цікаво як ви знайшли
АяВсёЗнаю• 03 июня 2024
І а2, і с3
автор Ошеламиссимо • 03 июня 2024
По яким параметрам шукати того репетитора? Підскажіть
Щось я взагалі заплуталась
Що має бути на занятті? Просто показує в монітор книгу чи ще якісь інтерактивні заняття є?
Мне без сахара• 03 июня 2024
б2 - выше, чем б1.
Кошка Мурка• 03 июня 2024
Звісно, що може бути і B1. Нехай спробує пройти тести на визначення рівня.
З горіха зерня• 03 июня 2024
Що це за вчитель з таким рівнем?
Мне без сахара• 03 июня 2024
вообще, это очень низкий уровень языка, у меня б2 немецкий - но это очень мало. Разговариваю я с большим трудом. Вам нужно искать носителя или С1+
автор Ошеламиссимо • 03 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
Я оце теж задумуюсь що викладання буде повільне і затягнуте
Вона більше не навчить ніж знає
А ми ніколи не дізнаємось як вона викладає
Скромняшка• 03 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
Значить у вас нема реального рівня мови , бо В2 вже високий
булоТАЙминуло• 03 июня 2024
ну якщо у вас дитина лише починає вивчати мову, то цього рівня може було б і достатньо, головне, щоб цікаво подавав матеріал
ЧуПа ЧупС ВсЕгДа ПрАв• 03 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
Б2 это достаточный уровень языка для обучения и работы на нем
Неместная Я• 03 июня 2024
Я знайшла онлайн школу там пройшла інтервʼю і вчуся. Дуже задоволена. Зайняття проходить як одна хвилина🫶
автор Ошеламиссимо • 03 июня 2024
Ответ дляНеместная Я
А яка ціна
Неместная Я• 03 июня 2024
Ответ дляОшеламиссимо
А яка ціна
Десь приблизно 9000 за курс, я точно не памʼятаю
Ви їх розпитайте
Бідося• 03 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
На В2 людина має вільно розмовляти і писати. Припускаю, що у вас нема рівня В2.
ПС я - викладач іноземної
Чучело-Мяучело• 03 июня 2024
Ответ дляМне без сахара
це в вас не рівень мови В2 а сертифікат беруф В2. Це ’дві великі різниці’. Згодиться для подальшого навчання, не згодиться для пошуку роботи.