Наивная Хо• 04 июня 2024
Порадьте дієвий спосіб скинути по максимуму за 3 тижні
ТрамвайGirl• 04 июня 2024
убрать все где есть сахар, мука, картошка, рис, мед и не пить никакие соки и вы начнете худеть
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Худею с 80 кг, на 900 кк в день. Ем салаты, зелень, курицу, яйца, говядину, каши, творог. В неделю уходит 1,5 кг.легко. Голодания не советую-сорветесь и обожретесь, больше вернется.
Если нужен эффект клизмы, травка сенна в любой аптеке на ночь.
Крию матом страшно• 04 июня 2024
Ответ дляСлава Українi
Таблетки з глистами продаються. Гугліть. Більше альтернатив немає - зірветесь.
згадала стару передачу, Нагієв ведучий. там жінка худнула, пила таблетки з бичачим щіп´яком. таке собі ’задоволення’
Фіфачка• 04 июня 2024
Ответ дляНаивная Хо
напишіть мені на електронку?
Та я і тут можу. Просто Ви ж розумієте що це екстрім і ризик для здоров´я.
Я на той час була абсолютно здорова, 2 роки після пологів.
Пишу.
Перед дієтою треба пропити якійсь сорбент. Я пила Біле вугілля 5 -7 днів..
Перший день кефір 1- 1,5 % 1,5 л протягом дня, чай, кава все без цукру, багато води , більше 2 літров води маленькими порціями по 100-150 мл.
2 день вода і зелений чай без цукру, скільки завгодно, порціями по 150 мл. Жертв в ці 2 дні хочеться неймовірно, але я втриматися, бо була вмотивована далі було легше.
Далі чередувати : 1 день- на завтрак чай/ кава,
обід салат овочевий або овочеве рагу, відварити овочі(будь-які окрім картоплі) + м´ясо/ риба , звісно ж відварні або запечені. Вечеря творог або творожний сир (бринза/адигейський), з зеленню, огірком, або ряженка/кефір/ айран , по бажанню.
2 день на кефірі.
Я ще раз на тиждень замість кефір на воді разгрузку робила.
Знаю, це не здоровий спосіб. Але у мене все вийшло. Шкіра не обвисла, вагу тримала аж до клімаксу. Звісно ж слідкувала за харчуванням, додала спорт, періодично, пару раз на місяць, особливо після свят влаштовувала разгрузку на кефірі.
Пишу.
2 день на кефірі.
Морожена_курка• 04 июня 2024
Ответ дляУкраиночка
Он уже лет 20 такое практикует. Он постепенно входит, постепенно выходит по всем правилам. И дальнейший контроль есть. Он очень мало ест впринципе. Это не разовая акция
От чего тогда толстеет, если постоянно худеть надо?
Наивная Хо
• 04 июня 2024
Ответ дляФіфачка
Пишу.
2 день на кефірі.
Пишу.
2 день на кефірі.
Яка вага у вас була, що стільки скинули?
Украиночка• 04 июня 2024
Ответ дляМорожена_курка
Ну он не для похудения. Он больше 83 кг и не весил никогда. Это просто система у него такая
Морожена_курка• 04 июня 2024
Ответ дляУкраиночка
Но всё равно как ни крути вес при голодании уходит, он не может всё время сбрасывать не набирая потом его назад.
Смурфик• 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
и как долго вы уже на 900кк?
Бриджит_Фрикандо• 04 июня 2024
Ответ дляАдеКВАтная
Убираете сахар, хлеб, ИГ, 30 мл воды на 1 кг веса в сутки, магния цитрат на ночь
Достатньо 1 таблетки? Дивлюсь Солгар, то рекомендована доза - 2 табл на день
Фіфачка• 04 июня 2024
Ответ дляНаивная Хо
Я ж вище все написала. З 86 до 66 , 27 років мені було, зріст 163.
Пізніше до 55 худла, але вже не так екстрімально, на ПП + спорт. Але не втримувала, всередньому 60-65 важила, аж до 45.
АдеКВАтная• 04 июня 2024
Ответ дляБриджит_Фрикандо
Да, 2, это 400 мг
АБВГДейка• 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
С сенной очень осторожно .
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Ответ дляАБВГДейка
С сенной очень осторожно .
А что может быть? Я 3 раза уже пробовала, эффект ожидаемый был. Какие есть сюрпризы?
АБВГДейка• 04 июня 2024
Ответ дляСлоник-тоник
Есть момент привыкания и акт дефекации самостоятельно будет затруднителен со временем.
Слоник-тоник• 04 июня 2024
Ответ дляАБВГДейка
Учту, спасибо.