Роза в вазі• 08 июня 2024
Нормальна реакція, на те, що я не зготувала їсти?
Сьогодні у нас з чоловіком був конфлікт.
Все почалося з дрібниці, а закінчилося сльозами...
Ми мали сьогодні їхати по справах. Але вже не говорили один з одним. Під час керування він почав виясняти відносини дуже голосно і при тому тиснути на газ і вертіти кермом. Я попросила зупинитися, я хотіла вийти, мені було дуже страшно. Він на швидкості натиснув по гальмах. Добре, що пристебнута, але спина досі болить. Він не дав мені можливість вийти, а поїхав далі в тому ж стилі. На мої " будь ласка, зупинись" тільки вереск і газ до повного
Я злякалась не на жарт. У мене почалась істерика. Я навіть не пам´ятаю, що я говорила. Просто стерто з пам´яті. Але це його зупинило і заткнуло. Таке вже вдруге. Багато чого можна зрозуміти, буває добряче накриває. Але ризикувати життям і здоров´ям іншої людини? Що б що?
Тепер причина всього цього.
Сьогодні ми прокинулися о 6 годині і працювали. За 30 хвилин до вимкнення світла я сказала, що хочу швиденько помити голову. На що він попросив підсмажити картоплі. Я погодилася і коли мила картоплю він відпочивав. Потім він сказав, щоб я ще салат зробила. Я кажу, що не встигну помити голову. Попросила, щоб начистив картоплі, а я салат зроблю. Він з нервами встав і почалося " пзд, блд, збл..". Я сказала, що слухати цю діарею не хочу і не зробивши салат пішла мити голову. Він все викинув в смітник. Ну і продовження ви знаєте.
Тепер причина всього цього.
Добра всем!• 08 июня 2024
Мені трохи шкода вас.
Але він такий @@@@тий був одразу і ви його выбрали чогось
NoName-d26d• 08 июня 2024
Не нормально конечно 🤷🏼♀️
Всякое бывает!)
Может не с той ноги встал )
Всякое бывает!)
Может не с той ноги встал )
Кудесница_с_пургеном• 08 июня 2024
Конечно, это нормальная реакция на то, что вы не приготовили есть. В следующий раз готовьте быстрее
Сусідка знизу• 08 июня 2024
Скільки вам років? Давно разом? Мені цікаво просто. Сама не люблю готувати особливо в жару. Теж є моменти що через 4 роки життя разом йому головне поїсти, а не я!
Вапщета• 08 июня 2024
Звичайно, це не нормально! Вам треба відверто і щиро сісти і поговорити з чоловіком, адже причини його агресії можуть бути з дитинства або з іншого минулого і це треба не лише з´ясувати, а й виправити
Вилосипедниця• 08 июня 2024
Ответ дляДобра всем!
Мені трохи шкода вас.
Ну чого ви вважаєте, що всі одразу були оленями? ))) Є так класно прикидуються напочатку, що тільки дуже спостережливі дівчата , розпізнають, що він не то показує.
Девальвация• 08 июня 2024
Жестяк, ненавиджу готувати, але ніколи чоловік тим не дорікав. Як дуже не хочу, і нічого їсти, то йде й купує, або замовляємо. А якби таке за кермом творив, то викликала б поліцію прямо з машини.
жижифреймут• 08 июня 2024
А зачем вы думаете о его мотивам, рисках и тд?
Тут один вопрос должен быть- когда идёте подавать заявление? Без объяснения
Зараз на дієті• 08 июня 2024
Ответ дляNoName-d26d
Не нормально конечно 🤷🏼♀️
Всякое бывает!)
Может не с той ноги встал )
Всякое бывает!)
Может не с той ноги встал )
Ви напевно теж таких як автор вибираєте
, психом неможливо жити
Добра всем!• 08 июня 2024
Ответ дляВилосипедниця
Для такий окремий котьол в пеклі є)))
Лиса Патрикевна• 08 июня 2024
Если муж мутит от 75к в месяц то имеет право требовать картошечку и салатик и орать на женушку
Добра всем!• 08 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Всмысле имеет право?)
А кто его ему дал?
Кривая спроса• 08 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Мутіть треба стільки, щоб можна було замовити у будь-який момент бажане курьєром, а не виносити мізки людям довкола)
Вилосипедниця• 08 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
Вони разом з 6 ранку мутити почали гроші. Разом заробляють, разом їстки готують. Так в нормальних сім´ях.
NoName-d26d• 08 июня 2024
Ответ дляЗараз на дієті
Ви напевно теж таких як автор вибираєте
, психом неможливо жити
Не) а что надо автору написать ? Разводитесь ?😅😅
Бабка-байкерша• 08 июня 2024
Вы животе с психопатом, которому место в больнице! Это максимально не нормальное поведение из всех, которые читала тут на форуме(
Мафиозная• 08 июня 2024
Ответ дляЛиса Патрикевна
В том случае, если жена не работает, и он ее полностью содержит, еще может себе позволить, что то там вякать, и то не так хамски.
Добрая свекровь• 08 июня 2024
Ответ дляВилосипедниця
Надо было в 5 вставать
Банка з медом• 08 июня 2024
А теперь представьте, что это вы кидаете в мусор продукты, катаете с ветерком мужа))
Он у вас обнаглевший дебил.
Зоряний Шлях• 08 июня 2024
одна я не пойму, почему автор не могла помыть голову, а потом заниматься завтраком?
Банка з медом• 08 июня 2024
Ответ дляДобрая свекровь
Надо было в 5 вставать
Нафига вообще ложилась!
Банка з медом• 08 июня 2024
Ответ дляЗоряний Шлях
Муж хотел , что бы его впервую очередь обслужили, читайте внимательно.
Лепетун• 08 июня 2024
У нас была подобная фигня. Как вспомню так вздрогнут
Причина была - перегруз на работе и возможно прессинг руководства
Но он латентно принес это домой. Попросил на дарить картошки. Ему нажарили, поставили перед носом.
Ему не понравмла, ну да реально пожгорела но это зависит и от картошки тоже .
Начал высказывать претензии почему такая картошка и мол на что я способна если даже картошки нажарить не могу.
В этот момент его кажется накрыло конкретно- глаза стали бешеные , прям в психа превратился , в то время я не работала, начал высказывать и таким тоном странным нездоровым типа что за фигня картошка не такая..пришлось уйти молча в другую комнату сказала что как ему надо никто не нажарит только он сам ну а он типа может на работу сходишь..
Оно вроде по тексту толком ниче и непонятно но претензии высказывались ’больным тоном разговора’ жалко не удалось заснять и показать потом..