Маргарита и Мастер• Изменено 09 июня 2024

У знакомой дочь в СИЗО

Меня прям передернуло
Семья очень хорошая, дочери 25 лет, замужем пару лет. В семье денег было мало, подрабатывали по мелочам, официантами, няньками.
И тут гром среди ясного неба, оказывается дочь набрала мелких долгов и решилась на махинации, какого рода не знаю, там что-то с заменой техники ( воровство по сути) словили по камерам, посадили.
Муженек сразу слился, типо не приделах. Матери горе. По обвинению планируется от 7 до 12 лет
МАМА НИКИТКИ-2• 09 июня 2024
Ответ дляПолтавська галушка
почитайте 185 статтю частину четверту
Доречі. 4 частина 5-8 років)))
7-12 то 5 частина 🤣

тогдалия• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
А ви з тих, хто надіюся миттєвих кредитів?
’надіюся миттєвих кредитів’ - не розумію, що ви написали
Полтавська галушка• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Доречі. 4 частина 5-8 років)))
7-12 то 5 частина 🤣
автор ситуацію знає приблизно, що не відміняє неадекватності нової редакції четвертої частини
тепер за 2 палки ковбаси-5 років отримай розпишись
тогдалия• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ага.. ясно. Почалась спекуляція.
Шо ще розкажете?
тобто це - спекуляція, а мфошки святі? З вами все зрозуміло)
тогдалия• 09 июня 2024
Ответ дляПолтавська галушка
звідки ви взяли ці 700 тисяч, що це за сума? автор її наче не писала
то колектор-фантазер пише, вона у всі такі теми прибігає
МАМА НИКИТКИ-2• 09 июня 2024
Ответ дляПолтавська галушка
Це не нова редакція. Відкрийте і почитайте ту статтю. 2 палки ковбаси не тягнуть на великий розмір збитків. 2 палки ковбаси це частина 1 ст 185
Ку-кусик• 09 июня 2024
Красть у государства нельзя. Только государство имеет право обворовывать простолюдинов.
МАМА НИКИТКИ-2• 09 июня 2024
Ответ длятогдалия
Набралися
МАМА НИКИТКИ-2• 09 июня 2024
Ответ дляПолтавська галушка
З кримінального кодексу. Знаєте шо це таке?
7-12 за крадіжку дають при збитках від 700 тис грн. За менші суми менший терміни
Навіть є умовно чи просто штраф

МАМА НИКИТКИ-2• 09 июня 2024
Ответ длятогдалия
Так, аи Займаєтесь спекуляцією. Прям всі, і дівчина з теми, набрались тих миттєвих кредитів на лікування.
Ага…
МАМА НИКИТКИ-2• 09 июня 2024
Ответ длятогдалия
Ви мій поціновувач? Відкрийтесь, я вас блоком нагороджу))
тогдалия• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ага…
А ви займаєтесь виправдовуванням дуже гнилого бізнесу, який працює на гроші олігархів, які накрадені у дев´яності. Нема різниці, на що беруть люди, а працювати колектором нормальна людина не буде рівно як і ’тримати’. мфошку
тогдалия• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
ні, колекторів не ціную
МАМА НИКИТКИ-2• 09 июня 2024
Ответ длятогдалия
Ви якось агресивно все сприймаєте? Болить бо кредитів багато?
Нормальні розумні люди не влазять в ті швидко гроші. І не спекулюйте лікуванням.
Такихі 1-2 випадки на мільйон.
МАМА НИКИТКИ-2• 09 июня 2024
Ответ длятогдалия
ні, колекторів не ціную
🤣🤣🤣
Не цінуйте.
тогдалия• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Такихі 1-2 випадки на мільйон.
Я вже писала про себе, не фантазуйте)
Ні, агресивно сприймаю тільки виправдовування колекторів та мфо.
Навіть якщо то не розумні люди - цей бізнес не стає краще, не намагайтесь
тогдалия• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
🤣🤣🤣
Не цінуйте.
мм, значит ви все-таки калососик? Буду знати)
МАМА НИКИТКИ-2• 09 июня 2024
Ответ длятогдалия
🤣🤣🤣🤣
МАМА НИКИТКИ-2• 09 июня 2024
Ответ длятогдалия
Я вже писала про себе, не фантазуйте)
Звичайний бізнес. Нічим не гірший і не кращий ніж інші. Ломбарди вам не заважають? Чого не в банк пішли, а в ломбард?
Всі операції відбуваються виключно з доброї волі людини. Ніхто їм руки не викручує, щоб напарити гроші під кінські відсотки.
З усіх видів бізнесу особисто мене вибішує торгівля людьми і наркотики. Все інше має право бути. І користуватись тими чи іншими послугами вирішують самі люди.
Ну і наостанок. Ваша агресивна реакція видає в вас людину, яка нагребла тих швидко грошей і яку тепер дістають колектори.

тогдалия• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Ой, та ви що, а те, що мфо шлють фотошоплені картинки дітей у гробах та з відрізаними головами, погрожують вбити батьків та дітей, це не погано, правда? Нічим не гірше, ніж атб? Чи знов скажете, що це спекуляція?
І так, викручують, мфошкі наполягають перекредитуватися, заганяючи у боргову яму. Давати гроші під 600-1200% на рік - супер бізнес для людей без совісті та моралі.

Доречі, дуже багато наших захисників також с з мфо, так що ви і їх не нормальними та не розумними назвали.

Залиште свою фантазії при собі, а то так можна сказати, що ви наркоманка, якою торгували)
тогдалия• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Забула написати, срані мфошки захисникам в окопи не стидаються дзвонити, знаючи, що вони в окопах. Як орки. Але вам це також нормально, 100%
Emm11117• 09 июня 2024
За перший злочин в житті і зразу садити? зазвичай так садять тих в кого не перший раз)
АфродитаПетровна• 09 июня 2024
Ответ дляМаргарита и Мастер
или заказывали или фальшивую отдавали или детали меняли, как-то так
я всего не знаю и уточнять не хочу, по больному месту, единственное совет дать, спросить как все проходит, есть ли продвижения.

а что вам эта информация даст? тема действительно, больше обговорить, присмотреться к своим детям, не допускать таких ситуаций в семье, на мошенничестве часто ловят и потом клеймо на всю жизнь
К детям 25-летним
АфродитаПетровна• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
Навіть є умовно чи просто штраф
Йди вже проспись
АфродитаПетровна• 09 июня 2024
Ответ длятогдалия
У неї шизофренія. Легка форма, вона сама писала.
АфродитаПетровна• 09 июня 2024
Ответ дляEmm11117
А її що вже посадили?
Вона наче під запобіжним заходом.
Рожева юбка• 09 июня 2024
Ответ для4есотка
Ще підкажу, є така служба БПД ,безоплатна правова допомога,
Якщо немає коштів на платного адвоката, можна звернутися туди. А тоді вже вирішувати, що робити далі, чи допоможуть там чи ні. Трохи зорієнтують.
Удалено администрацией...
Невгамовна Бу• 09 июня 2024
Ответ дляМАМА НИКИТКИ-2
В сенсі сума невідома. Ви ж пишите 7-12 років то це від приблизно 700 тис і вище. Під технікою ви авто мали на увазі?
.
Вишиванка• 09 июня 2024
Ответ дляКонотопська відьма
Меня не обдурят,я довольно неплохие мозги имею и хорошую зарплату.и дурить никого не собираюсь,я не зечиха-опущенка
Ага)
Ой, не зарікайтесь
Кукусики• 09 июня 2024
Какие 12 лет)Это банальное шахрайство.Вернет сумму и получит условно.