Меня не звали• 13 июня 2024

Как думаете, если женщина 110 кг не будет есть месяц, а только пить воду

и кефир. на сколько кг она похудеет?
Країна мрій• 13 июня 2024
Ответ дляМеня не звали
И что же включает ваше правильное питание? Поделитесь меню?
З кожним прийомом їжі 60 % тарілки овочі. Ніколи не пропускати сніданок, і сніданок має бути самим ситним. Їсти часто, но мало(що не завжди виходить) Додатково приймаю клітковину. По відчуттях роблю розгрузочні дні на кефірі( в основному після святкового застілля)

Шкала Радощів• 13 июня 2024
Ответ длямегамоСГ
Автор, їжте в 50% менше ніж зараз три місяці. Потім відпишетесь який ефект (він буде дуже помітним).
На 50 відсотків то добре, але присмачене кетчупом, майонезом, і всим іншим. Автор явно любитель того всього , тому 50 відсотків не допоможуть
Пригаю-цибаю• 13 июня 2024
Ответ дляДона Ко Ко
от чего?
От голода
Латвийские_Номера• 13 июня 2024
Якщо є інсулінорезистентність або ЦД 2 типу то -3 кг максимум. Перевірено
Balmann• 13 июня 2024
Такое резкое голодание сделает вас зависимой от еды в будущем(( Вы наедите потом больше чем сейчас весите и всегда будете хотеть есть(((
Княгиня пітьми• 13 июня 2024
Ответ дляМеня не звали
Скільки ви їх наїдали?
Ви не зможете на воді місяць, не тіште себе ілюзіями. Будуть зриви
мегамоСГ• 13 июня 2024
Ответ дляШкала Радощів
-50% майонезу допоможе. От все що вона раніше собі в тарілку ляпала- ділити на 2 і їсти.

Княгиня пітьми• 13 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
думаю, що вона витримає максимум 2-3 дні, потім піде у відрив до холодильника, через пару днів спробує ще голодати. І через місяць буде +10
Такий приблизно сценарій і буде
Шкала Радощів• 13 июня 2024
Ответ дляBalmann
А она независима сейчас раз столько наела)?)))
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2024
Ответ дляДона Ко Ко
от чего?
от истощения.
Elena_Kiev_Solomenskiy• 13 июня 2024
киньте ей еще корку хлеба
Зашла на 5минут• 13 июня 2024
Первое время может быть, но как только она начнет питаться опять она начнет полнеть с большей скоростью - организм понял, что нужно делать запасы, метаболизм замедлился еще больше за счет голодовки.
Країна мрій• 13 июня 2024
Доречі якщо часто пити кефір то можна собі зіпсувати желудок, я так сиділа на кефірній дієті і зараз у мене не переносимість лактози ((((
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2024
Ответ дляЗайченя
Очень похудеет её кошелёк от лечения последствий.
Здесь есть советчица, принимавшая участие в шоу ’Поверніть мені красу’, Антонина ее зовут, вот она рассказывала про свой печальный опыт ’совсем не есть’ .
Почитайте.
а можно ссылку?
КондуктЕр тролейбуса• 13 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
там можуть бути проблеми з підшлунковою. Впаде цукор у крові і помре
Є такий стан, кетоз називається, коли організм розщепляє свої жири для отримання енергії
Коли мовчу- приємна жінка• 13 июня 2024
Ответ дляМеня не звали
300 грн на марафон для лінивих теж не знайдете? В інтернеті купа інформації про харчування, додатки для підрахунку калорій теж безкоштовні
Наприклад, https://elle.ua/krasota/fitness/pp-ot-aniti-lucenk...
https://smachno.ua/ua/recepty/vidy-diet/diets-1338...
Працівниця року• 13 июня 2024
Ответ дляМеня не звали
Нет таких в поликлинике.
Ендокринолог називається такий лікар.
Плету з бісеру• 13 июня 2024
Ответ дляКраїна мрій
Спочатку схудне добре, а потім набере ще більше . А самопочуття буде жахливе без їжі ((( я років 10 сиділа на різних дієтах, і вага поверталась більше ніж скинула, і тільки недавно зрозуміла що самий ефективний спосіб скинути це правильне харчування, була 85 кг ріст 155, зараз 60-62 два роки тримається вага
ні, там через якийсь час, до речі, самопочуття стає класним. Ти така легка, не ходиш, а літаєш. Я вимушено якось була 3 дні без їжі, тільки мінеральна вода, то на третій день почалась ейфорія. Не йшла у лікарню, а порхала
Але ж великий ризик, що ти не на ПП перейдеш після цього. Може подути із найближчої шаурмічної і ти прийдеш до тями вже коли все там перепробуєш. Враховуючи, що вага велика - людина взагалі не вміє себе тримати в руках.
Зайченя• 13 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а можно ссылку?
Антонина Рыбникова вроде, на ютубе есть выпуск, здесь уж и не знаю как найти, давно её тем не встречала.

Працівниця року• 13 июня 2024
Ответ дляКраїна мрій
З такою вагою, як у автора, має бути строго триразове харчування без перекусів.
Їсти часто помалу - прямий шлях до інсулінорезистентності. Хоча, скоріше за все, вона у автора вже є...
okurpa• 13 июня 2024
не сможет эта женщина не есть месяц и пить только кефир, если бы могла то не допустила бы 110 кг, разве что ее на месяц в сон погрузить
Плету з бісеру• 13 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
от истощения.
від цього - ні, але цілком можлива діабетична кома і смерть. У маминої колеги так син-підліток помер, поки вона була на зміні. Просто прийшов зі школи і не поїв, у нього впав цукор і все. Потім вона вже мертвого його знайшла.
Плету з бісеру• 13 июня 2024
Ответ дляКондуктЕр тролейбуса
то якщо організм здоровий і все робити правильно і обережно. Чи здоровий організм автора? Чи все вона зробить правильно?
СирОжино пирОжино• 13 июня 2024
Ответ дляokurpa
или насильно закрыть и давать только воду и кефир- а потом под капельницы и не через мес а через неделю! нужно же знать что там по глюкозе инсулину ттг в крови? можно водой и кефиром себе беды натворить - мне после операции три дня только воду маленькими глоточками можно было - так я в обморок в холле упала - откапали
Зайченя• 13 июня 2024
Ответ дляЧупакабраЗеБест
а можно ссылку?
Guseli ник её здесь вроде, но могу ошибиться в написании.
Крапипопка• 13 июня 2024
Ответ дляІстеріомама
Может около 10 кг и скинет.
Лучше уж воду пить чистую 30 дней, похудеет на 20 кг и будет организму чистка.
Это бред, лучше нормально и правильно питаться, а не фигнёй страдать
маска Ілона• 13 июня 2024
У меня вес 84, три недели без еды - минус 3 кг, и всё)
Фісташкова кава• 13 июня 2024
Ответ дляКу ка ку ка ку
У нее не хватит силы духа.
Может там план закрыть ее в подвале без еды)
ЧупакабраЗеБест• 13 июня 2024
Ответ дляПлету з бісеру
ужас какой.
Ку ка ку ка ку• 13 июня 2024
Ответ дляФісташкова кава
погрызенные стены обеспечены)