Мандолина Бу• 15 июня 2024
Профорієнтація
Думаємо з дитиною про майбутню спеціальність та навчання. І нічого толкового поки не придумали. Стоїмо на роздоріжжі. Тому вирішили звернутися до фахівців. Хто звертався до спеціалістів, які займаються профорієнтацією, порадьте, будь ласка, гарного спеціаліста, який дійсно би якісно проконсультував, а тільки по тестах пройшовся. Дякую!
Фиктивная• 15 июня 2024
Навіть в одній галузі може бути кілька напрямків. Без тестів нікуди, але й вони не показники. Може бути талантище, а в цю галузь геть не захоче йти. Або соціофоб , а з дітьми розкриється
Скільки дитині років?
Мандолина Бу
• 15 июня 2024
Ответ дляФиктивная
Скільки дитині років?
Дівчинка 15, 5 років.
Фиктивная• 15 июня 2024
Ответ дляМандолина Бу
Дівчинка 15, 5 років.
Вона чим хоче займатись? В якій галузі комфортно? Спрямованість на зарплатню чи власне життя у злагоді із собою
Мандолина Бу
• 15 июня 2024
Ответ дляФиктивная
Дівчинка і сама поки не знає, чого вона хоче. То архітектором, то психологом, то вивчати іноземні мови. Останнє - транспорт і логістика. Вона цілеспрямована і вміє досягати наміченого, але знати б - що обрати.
Подмигашка• 15 июня 2024
Ответ дляМандолина Бу
Та ж фігня. Ще школі є за що ’ подякувати’.