Бутерброд з ікрою• 16 июня 2024

Вы бы общались после такого с знакомой?

Я начинаю говорить, а меня уже не слушают , недослушали и начинает орать обясняя что у меня плохое воспитание? Спросить, не видела ли она туалет здесь есть или нет, чтоб не идти на 3 этаж, знакомая давняя начинает орать. Это ненависть ко мне? Когда я спросила зачем она тогда со мной общается если я ее бешу, а она смотрела на меня круглыми глазами и молчала.
Мамзелькіна• 16 июня 2024
Навіщо Ви з нею спілкуєтесь?

Пишна молодиця• 16 июня 2024
А відразу з´ясувати стосунки не змогли? Зробити зауваження, пояснити, що вам не подобається така її поведінка. І вирішити питання подальшого спілкування
Латексне альтер ЕГО• 16 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Навіщо Ви з нею спілкуєтесь?
+1 тот же вопрос
все по ГОСТу!• 16 июня 2024
Она только с вами в такой манере общается?
Все знаю від і до• 16 июня 2024
Може в неї псіхоз ? Ховайтеся від неї
Папобус• 16 июня 2024
Удалено администрацией...
автор Бутерброд з ікрою • 16 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Навіщо Ви з нею спілкуєтесь?
рідко спілкуюся, раніше їздили відпочивати на курорти різні, я шукала попутчицю, та наче все добре було, в гості ходили, на праздники зустрічалися, але останнім часом замітила таке ставлення до мене. Я б ніколи за себе таке не подумала що в мене погане виховання, а тепер людина для мене вмерла після таких слів і не вибачилася. Знали друг друга 8 років
Обнемашечка• 16 июня 2024
Ответ дляМамзелькіна
Навіщо Ви з нею спілкуєтесь?
Мыши плакали, кололись, но продолжали жрать кактус...
Грамотний хвіст• 16 июня 2024
Тупой и еще тупее.
Хватит плодить дубли тем

Сметчица• 16 июня 2024
Ну бесите вы ее, свое поведение она особо не контролирует, самоуверенная и наглая. Не общаться, это истинное ее отношение к вам, вас не уважают.
автор Бутерброд з ікрою • 16 июня 2024
Ответ дляПишна молодиця
я говорила їй не кричи, казала нащо ти зі мною тоді спілкуєшься, якщо я тебе бішу чимось, вона дивилася і мовчала. Я думала що вона зрощуміла що мені не приємно коли вона кричить, на наступний день вона знову почала кричати на мене із за мелочі якоїсь аж трястися. Я не зрозуміла навіть чого вона кричить, я злякалася
Кринжова баба• 16 июня 2024
Ответ дляПапобус
Удалено администрацией...
автор Бутерброд з ікрою • 16 июня 2024
Ответ длявсе по ГОСТу!
не знаю
Обнемашечка• 16 июня 2024
Меня в таких темах ’ а вы бы ...’ интересует одно - неужели взрослый человек не в состоянии принять решение, общаться или нет, исходя из своих личных ощущений? Неужели важно мнение рандомных людей?
Обнемашечка• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Автор, у Вас какой-то лимит на запятые и они платные?
автор Бутерброд з ікрою • 16 июня 2024
Ответ дляВсе знаю від і до
Може в неї псіхоз ? Ховайтеся від неї
а чому тоді цей психоз у людей зʼявляється? Може бути іза того, що в неї постійні неудачі в особистому житті??
Обнемашечка• 16 июня 2024
Ответ дляКринжова баба
Удалено администрацией...
Аналогично. Будем орать хором
Обнемашечка• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
О, началось Мне все завидуют
Пишна молодиця• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Оце ви скандал влаштувати через пошук туалету. Розходьтеся, вам не подорозі, побережіть одна одну)

Пишна молодиця• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Це працює в обидва боки. Вона біситься, бо в неї невдачі. Вас бісить її поведінка, бо у вас невдачі
автор Бутерброд з ікрою • 16 июня 2024
Ответ дляПишна молодиця
ні, не я скандал почала, а вона! я адекватна людина, спокійна.
Пишна молодиця• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Так я ж не кажу, що ви почали. Ви брали активну участь, а вона мовчки сиділа з круглими очима)) адекватні і спокійні не реагують на таке, або реагують спокійно
Братья Капли• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Это вы постоянно все спрашиваете у неё?
Братья Капли• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Удалено администрацией...
автор Бутерброд з ікрою • 16 июня 2024
Ответ дляПишна молодиця
в мене немає невдач. все добре в житті. Просто я в шоці, що люди не цінують друг друга, знали довго 8 років один одного, а потім коли я кидаю людей, вони мене ніколи забути не можуть, постійно пишуть, писали, щоб помиритися зі мною. Я не розумію, чого , нашо миритися, як таке ставлення. Я добра людина, не жадна, хороша, можу помогти дуже добре комусь, бо в мене є сила, ресурс якийсь.
Братья Капли• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Какой ресурс, если вы не в состоянии элементарные вещи сами узнать?)
Ресурс задрочить людей?)
АсобеннАя• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Я правильно вас зрозуміла, ви запитали ввічливо де туалет, а вона почала кричати та принижували? Вірно?
автор Бутерброд з ікрою • 16 июня 2024
Ответ дляБратья Капли
Ресурс задрочить людей?)
я знаю вещі, но мені хочется поговорити з кимось. тому тут хочу. для мене вона вже вмерла. тому так
Пишна молодиця• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Все, знаю. Їх бісить ваша ідеальність. Вони так не можуть, їх 🐸 душить
Братья Капли• 16 июня 2024
Ответ дляБутерброд з ікрою
Охренительнве темы для разговоров) очень интересные)