Кокосиха• 16 июня 2024
Місячні і поїздка до табору
Привіт. Дитині 13 років, запланована поїздка на море з колективом танцювальним в якому займається. На жаль дату ми не вибирали. Бачу що саме в цей період будуть місячні. Підкажіть будь ласка мами з досвідом, як в цій ситуації бути. Наскільки знаю тампони не варіант.
Душа компанії• 16 июня 2024
Точно так же как и дома. Трусы для месячных, прокладки, если дочь не против тампонов то и тампоны.
У моей к сожалению тоже попадают на лагерь. Сказала справится .
Пасхальний тролік• 16 июня 2024
Почему не вариант. Тампоны девственницам не запрещены, лишь бы у ребенка смелости хватило. Даже мини будут выручать. Плюс прокладка.
Душа компанії• 16 июня 2024
Ответ дляДякую_аж_підскакую
Научите ребенка пользоваться тампонами с аппликатором
+1 хотя меня в детстве никто не учил - сама прочитала сама научилась.
Кокосиха
• 16 июня 2024
Ответ дляДуша компанії
Хвилює саме купання в морі, не впевнена що зможе справитись з тампонами.
Зараз на дієті• 16 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Ви не впевнені? Чи дитина?
Сиамская сороконожка• 16 июня 2024
В мене місячні пішли в 14.5 практично одразу почала користуватися тампонами з аплікатором. Ніхто не вчив сама справилася. Для початку треба брати маленькі. Бажано потренуватися до поїздки якщо цикл попадає. Щоденки щоб підстрахуватися. І так я ними досі ними користуюсь. Прокладки не зручні. І тільки на ніч і то не завжди.
Душа компанії• 16 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Так скажите чтоб не купалась пару дней.
Вы серьезно в 13ть лет не знали что вам делать на море с месячными?
Весняний Марафон• 16 июня 2024
Ответ дляДуша компанії
Так скажите чтоб не купалась пару дней.
Очевидно, если планирует купаться - только тампоны помогут. Иначе - не купаться)
Сиамская сороконожка• 16 июня 2024
Ответ дляКокосиха
А з чим там можна не справитися? Міняти кожні 3-4години. Підібрати розмір і крапельки по виділенням. Якщо встигає хай потренується до поїздки
миссАрфография• 16 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Если до этого никогда ими не пользовалась, то учиться в лагере вряд ли стоит.
Сиамская сороконожка• 16 июня 2024
Ответ длямиссАрфография
Чому? Прям велика наука
котекс вони маленькі розширюються в ширину, зручно не протікають. Обі не подобається з желобками на диво в мене протікають. Тампакс в довжину вбирає може бути не зручно, відчуватися.
Душа компанії• 16 июня 2024
Ответ длямиссАрфография
Я как раз в лагере и научилась. Я вообще там узнала что они существуют.
Я ещё в артеке была и там девочки иностранки были - они и показали тампоны.
Королева краси• 16 июня 2024
Тут всі вважають, що тампони для води - проблема тільки ввести? Найголовніше , що треба сказати, що після води одразу треба їх міняти. Якщо вона ними до цього не користувалася, краще вже не плавати пару днів.
Метелик• 16 июня 2024
Ответ дляКокосиха
Якщо не справиться, то купатися не буде. Інших варіантів нема.
Моя в 11 років навчилась користуватися тампонами в такій ситуації, бо купатися дуже хотіла. Я переживала як справиться, а вона сказала, що проблем ніяких не виникло, там є інструкція.
Метелик• 16 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
Добре якщо пару днів. В моєї місячні тиждень.
Сиамская сороконожка• 16 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
Якщо він пустий не набрався виділень то вийняти його може бути важко ( я не виймаю одразу після води, бо знову піду через 30хв у воду. Нічого зі мною за все моє життя не сталося, а туди сюди кожні півгодини їх ставити немає сенсу. Міняю коли вже планую йти з пляжу або якщо пройшло 3-5годин
Тепличная• 16 июня 2024
Ответ дляКокосиха
справится, и от капли морской воды никто не ..
Королева краси• 16 июня 2024
Ответ дляМетелик
Я згадую як в мене в таборі пішли місячні і мама взагалі ці проблеми не цікавили)) все сама сама)
миссАрфография• 16 июня 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Чому? Прям велика наука
Ну вот видите, методом проб вы подобрали нужные себе. Вряд ли вы это проделали все за один цикл. И вряд ли вам сейчас 13. Экспериментировать дома и в лагере - большая разница.
Королева краси• 16 июня 2024
Хто там ставить рука обличчя. Це написано в усіх інструкціях. Якщо ви їх нн читали, то прикладіть до лоба))
Сиамская сороконожка• 16 июня 2024
Ответ длямиссАрфография
Ну я для того и написала что опыт есть. Не вижу проблем. Хочет купаться и тп. Справиться. Ничего сложного.
Багиня• 16 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
моя в лагерь дала один носовой платок типа ’вдруг начнутся месячные впервые’ (уточнение -прокладок тогда еще не было)
начались в 9 лет, во сколько же она давала...
наверное в то лето и давала..
Сиамская сороконожка• 16 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
Как страшно жить
развлекаться каждые полчаса туда сюда тампоны ставить. За 25лет ничего не произошло
Королева краси• 16 июня 2024
Ответ дляСиамская сороконожка
Как страшно жить
Так , тампони дуже небезпечні , якщо невийняти вчасно
Багиня• 16 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
то це інструкція чи гугл?
Метелик• 16 июня 2024
Ответ дляБагиня
наверное в то лето и давала..
А носовой платок зачем, вместо прокладок?
Или в те времена еще не было прокладок?
Сиамская сороконожка• 16 июня 2024
Ответ дляКоролева краси
Чим? Я 25 років ними користуюсь? Якщо міняти кожні 3-4 за потреби й раніше нічого не буде.